MM rahanduses ja investeeringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi ülevaade

Avasta keerulise finantsmaailma kraadiõppe tasemel finantsturgude ja investeeringute juhtimise magister, Wits Business School üks tunnuseid. Erilist tähelepanu keskmes on arenev turg ja selle konkreetsed finantsvajadused, mille eesmärk on juhtida potentsiaalsete finantstöötajate pühendatud ja kõikehõlmavat koolitust, suurendades nende teadmistebaasi eksponentsiaalselt tõhusa reaalse rakenduse jaoks. Õpi finantsturgude sisemist toimimist, olemasolevaid võimalusi ja seda, kuidas suunata see arusaam kohaliku tasandi väärtuslikuks panuseks meie kollektiivse kasu saamiseks.

Õppekava

Finants- ja investeerimisjuhtimise magister on täiskoormusega üheaastane blokeeringuprogramm. See sisaldab põhilisi kursusi, kursustel põhinevaid valikainekursuseid ja programmi väitekirja, mis tuleb lõpule viia 12 kuu jooksul. Doktoritöö keskendub ühele järgmistest spetsialiseerumisvoogudest: Investeerimis- ja finantsinseneratsioon; Pangandus, kapitaliturud ja rahvusvaheline rahandus; või Corporate Finance.

Blokeeringuprogrammina on see mõeldud selleks, et mahutada töötavaid üliõpilasi ja üliõpilasi, kes vajavad kiiret tegevust rahanduse valdkonnas.

Põhikursused

 • Ettevõtete rahastamine ja finantsaruannete analüüs
 • Investeeringud
 • Makro-keskkonna analüüsi rahastamine
 • Applied Finance Econometrics

Sisenemise nõuded

 • 4-aastane kraad / diplom NQF8, millel on üks järgmistest: majandus, matemaatika, rahandus, ettevõtlusõpetus, inseneriteadus või õigus (tugeva arvutusajaga tõendid)
 • Piiratud arvude arvuga üksikisikute jaoks on vaja täiendavat matemaatika väljaõpet (keskmine keskmine tulemus on 65% või parem)
 • Töökogemus on eelis, kuid mitte nõue
 • Motivatsioonikiri
 • Koopiad kõigist akadeemilistest ärakirjadest ja kraadi tunnistustest
 • SAQA hindamissertifikaat (üliõpilastele, kellele eelnevad kraadid ei olnud Lõuna-Aafrika ülikoolis välja antud)
 • Inglise keele oskuse tõendamine (õpilastele, kes pole inglise keele tasemel kõrgharidust omandanud)
 • Tagastamatu taotluse suurus R200
 • Juhtimisosa 3. osa Wordi formaat (laaditakse alla, täidetakse ja esitatakse)
 • Täitke veebipõhine taotlusvorm siin

Taotlusprotsess

MMFI taotlused töödeldakse Witsi üliõpilaste registreerimise keskuse kaudu. Taotluse staatust puudutavad päringud võidakse saata Wits Business School kõnekeskusele kas e-posti aadresside2018.wbs@wits.ac.za või telefonil 0861 00 927

Veenduge, et kogu üleslaaditud teave on õige ja et olete lisanud kontrollnimekirja kõik vajalikud andmed. Sisseastuvõtukomitee poolt arvestamiseks peab teie taotlusvorm ja muud nõutavad dokumendid (sh ärakiri ja muud tõendavad dokumendid) jõudma õpilaste registreerimiskeskusesse enne kõigi akadeemiliste programmide kindlaksmääratud lõppkuupäeva.

Sisseastujale

Telefon:
0861 000 927

E-post:
applications2018.wbs@wits.ac.za

Vastutusest loobumine

Vastutusest loobumine: WBSi programmide tühistamine

 • WBS-l on õigus tühistada või muuta programmi edastamise kuupäeva ilma ette teatamata ja mingil põhjusel, ilma et oleks tekkinud mingit vastutust isikutele, kes on taotlenud või on programmis registreeritud, või nende isikute rahastajad ("osalejad" või "osalejate rahastajad" ")
 • Eespool nimetatust kõrvale kaldudes ja võimaluse korral annab WBS osavõtjatele või rahastajatele 30 (kolmkümmend päeva) päeva kirjalikku teadet programmi tühistamise või muudatuste kohta saatekuupäevades.
 • Kui programm tühistatakse või seda ei pikendata enne programmi edastamist, siis ei võta osalejate osalejaid ja rahastajaid kogu programmi tasu.
Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

Wits Business School is the graduate school of business administration of the University of the Witwatersrand, one of the top tertiary institutes in Africa. The School offers a variety of postgraduate ... Loe edasi

Wits Business School is the graduate school of business administration of the University of the Witwatersrand, one of the top tertiary institutes in Africa. The School offers a variety of postgraduate academic programmes and executive education programmes as well as weekly public seminars. WBS also designs tailor-made, in-company programmes, partnering with client organisations to develop management capacity. With a full suite of programmes on offer, WBS delivers innovative, transformative, and immersive learning experiences using generative thinking methodologies. Näita vähem