MMus Music (muusikateadus, kompositsioon, performance, tehnoloogia)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Saage muusikuks, kellega tahate olla, tänu paindlikule magistrikraadile Hull'is.

Programm MMus on valdkonna juhtiv, võimaldades võrratut spetsialiseerumist ja huvide segunemist väga erinevates valdkondades, sealhulgas etendus, kompositsioon (akustiline, elektroakustiline, helikunst), dirigeerimine, muusikatehnika, lindistamine, tootmine, pedagoogika, filmimuusika, esteetika, filosoofia, semiootika, ajalooline ja kriitiline muusikateadus, džässiuuringud, levimuusika uuringud, muusikapsühholoogia, teooria ja analüüs.

See kursus on suunatud neile, kellel on eriline huvi jätkata muusikaõpinguid kõrgemal tasemel ning see annab üliõpilastele mitmesuguseid ülekantavaid oskusi. MMuse saamine avab karjäärivõimalused muusikas ja paljudes teistes valdkondades, kus kriitilise uurimise oskus ja edasijõudnute võimete demonstreerimine on hädavajalikud.

See programm pakub teile professionaalse partnerluse ja paljude rahvusvaheliste külaliskõnelejate, sealhulgas heliloojate, esinejate ja akadeemikute kaudu hulgaliselt võimalusi, näiteks praktikavõimalusi, et tutvustada teile valdkonna võtmeisikuid.

Mida sa õpid

Te saate arendada oma valitud eriala oskusi ühes või enamas neljast õppevaldkonnast - muusikateadus, kompositsioon, esitus ja muusikatehnoloogia - ning omandada laias valikus muid ülekantavaid oskusi kriitiliste mõttekäikude ja intellektuaalse uurimise alal.

Moodulid hõlmavad

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Muusikaõpe 1. ja 2. klass
  • Tehnilised oskused 1
  • Tehnilised oskused 2
  • Muusika kontekstid
  • Uurimismeetodid (muusika)
  • Eriõpe

122472_photo-1511671782779-c97d3d27a1d4.jpgisrael palacio / Unsplash

Teie tulevikuväljavaated

MMuse uuringute eesmärk on siduda oma võimed otseselt tööstuse juhitud muusika ja tööhõive valdkondadega. Sellisena on tööks ettevalmistamine nii kutsealane kui ka intellektuaalselt laienev.

Teil on võimalik kaasa lüüa mitmesuguste muusikavõimalustega, näiteks osaleda ansamblites, juhtida koostööprojekte, korraldada oma projekte ja valmistada etteasteid. Need võimalused arendavad ülekantavaid oskusi, mis on kasulikud nii karjäärivalikus kui ka muusikas.

Teil on võimalus osaleda karjääripõhistes skeemides, näiteks kooli õpilaste laenutamise skeem, mis annab teile võimaluse täita väliseid töövõtteid. Kool on koostöös erialaorganisatsioonidega välja töötanud mitmeid praktikakohti, sealhulgas Hull Truck Theatre ja Opera North.

Kool korraldab kaasamistegevusi, kus saate võimaluse teha koostööd avalikkuse liikmetega erinevates organisatsioonilistes kontekstides, sealhulgas kohalikes koolides, Ferensi kunstigaleriis, Hull Trucki teatris, Halli linnavolikogu raamatukogudes, insuldiühenduses (muusikateraapia jaoks). ja kogukonna rühmad.

Tutvuge virtuaalse ringkäiguga

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/music

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt peaks teil olema muusikakõrgharidus (2.1 või uuem) või samaväärne rahvusvaheline diplom. Mõnel juhul võime nõuda, et osaleksite vestlusel.

Esitage koos oma avaldusega allpool toodud asjakohane tööproov, sõltuvalt teid huvitavatest õppevaldkondadest:

  • Etendus: videosalvestus hiljutisest etendusest, mis sisaldab kahte kontrastset tükki, kestus kokku kuni 10 minutit.
  • Kompositsioon: kahe hiljutise heliteose proov, mis koosneb partituurist ja / või salvestatud vormingust kuni 10 minutit.
  • Tehnoloogia: kaks hiljutist teost (see võib hõlmata stuudiolavastust, helikujundust, programmeerimist jne) sobivas formaadis, kestusega 10 minutit (või samaväärne)
  • Muusika: kirjandusteose näidis, mis sisaldab ühte või kahte esseed kokku umbes 5000 sõna.

Oma taotluses saate anda lingi oma väliste töödega.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui vajate õppimiseks 4. astme õpilasviisat või kui teie emakeel pole inglise, peate esitama oma inglise keele oskuse taseme kohta vastuvõetavad tõendid.

See kursus nõuab üldist akadeemilist IELTS 6.0, kusjuures igas oskuses peab olema vähemalt 5,5.

Kui teie inglise keel ei jõua praegu ülikooli jaoks selle programmi jaoks nõutavale standardile, võite olla huvitatud ühest meie inglise keele kursusest.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Loe edasi

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Näita vähem