Pakume laiapõhjalist MM-i programmi, millel on kolm Pathways : muusikateadused, esitus ja kompositsioon. Kõigi kolme Pathways saab kasutada nii enda kui ka doktoriõppe ettevalmistamiseks. Meie MMus programmi õpilased saavad intensiivse üks-ühe juhendamise maailma juhtivate muusikaajaloojate, muusika kultuuriuuringute, tulemuslikkuse uuringute ja analüüsidega; aktiivselt soolo ja ansambli karjääriga rahvusvaheliselt tunnustatud esinejad; kaasaegse kunsti muusika, elektroonilise muusika, meediumimuusika (sh filmi-, televisiooni- ja videomängu muusika) ja džässa väljapaistev heliloojad.

Tutvustame oma kursust

Kas soovite teada, kuidas suurepärased filmi skoorid koostati? Kas olete huvitatud muusikaliste etenduste ideest? Laiendage oma teadmisi muusika komponentide ja aspektide University of Southampton MMus Music (Performance, Composition and Musicology) ja suurendage oma muusikavaldkonda. See laia MMuse programm õpetab teile muusikalise esituse elemente, samuti muusika erinevaid žanre. Selle kogemuse saamine mitmesugustes kategooriates valmistab teid ette edukaks karjääriks muusikatööstuses.

Kursuse faktid

 • Auhinnatud kraad: MMus
 • Sisestamine: muutuja
 • Keskmine taotlus ühe koha kohta: 4
 • Haldaja: humanitaarteadused

Muusika MMus programm pakub paindlikku õpi. Selle eesmärk on professionaalne uurimisprojekt, põhjendus või kompositsiooni portfell. Õpetaja töötab kursuse algusest peale iga üliõpilasega, et moodustada portfell, mis on seotud üliõpilase erialaste eesmärkidega, olenemata doktoriõppe täiendavast uurimisest, karjäärist muusikatööstuses või laiemas kultuurisektoris või õpetaja või vabakutselise töö tegemisel. Lance'i muusik. Me mõistame, et muusika on järjest enam muutunud portfelli karjääriks ja selle eesmärk on anda oma MM-i üliõpilastele edusammude platvorm mis tahes muusikavaldkonnas, mida nende püüdlused on. Seega võimaldab meie programmi laiaulatuslik modulaarne struktuur võimaldada Pathways ületamist.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Kraad

Esimese või teise klassi autasud või samaväärne standard muus muusikakõrgkooli heaks kiidetud kvalifikatsioonis või sugulaspetsialismis

Valikumenetlus

 • Sisestamine: muutuja
 • Keskmine taotlus ühe koha kohta: 4
 • Akadeemilise sisenemise nõuded: esimese või teise taseme kõrgharidusega kraad või samaväärne standard muus kvalifikatsiooni tunnustatud ülikoolis muusika või sugulane distsipliin.
 • Inglise keele sisestamise nõuded: IELTS 6,5 üldine, vähemalt 6,5 lugemine ja kirjutamine, 6,0 kuulamine ja rääkimine või samaväärne standard teistes kvalifikatsioonides, mis on heaks kiidetud ülikoolis.
 • Valikumenetlus: veebipõhine taotlus ja auditoorium

Selleks, et hinnata sobivust muidugi, võib intervjuu igal üksikul juhul nõuda.

Tüüpiline kursuste sisu

 • Core: professionaalne põhjendus 2
 • Kohustuslikud moodulid: muusikalise jõudluse elemendid; Performance õpetamise seminar; Professionaalne põhjendus 1, individuaalne uurimisprojekt
 • Valikuline moodul: analüütiliste tehnikate ja tulemuslikkuse õpetamise seminar võib asendada individuaalselt läbirääkimiste teema või muu humanitaarteaduste MA mooduli.

Õppimine

Te arendate oma teadmisi ja mõistmist juhendaja juhitud seminaride, ettekannete ja õpilaspõhiste seminaride ettevalmistamise, individuaalsete instrumentaalsete või vokaaltundide, õppelähetuste, iseseisva õpingute ja praktikaga.

MMU moodustavad erinevad moodulid hindavad teie praktilisi oskusi erineval moel, sealhulgas grupi ja üksikute ettekannete, kursuste esseed ja analüüsid ning põhjendused.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 8 kursust University of Southamptonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date