Ülevaade

Meie avaliku poliitika magistrid võimaldavad teil arendada kontseptuaalseid, analüütilisi ja praktilisi oskusi, mida peate poliitikakujundamise maailma uuesti määratlema. Me valmistame teid karjäärile avalikus sektoris ja kutsumeid, mis aitavad kaasa avaliku korra väljatöötamisele ja elluviimisele.

See kursus on äärmiselt paindlik ja võite seda kohandada vastavalt oma huvidele. Poliitikateooria ja -praktika peamised moodulid on ühendatud sotsiaalteaduste ja poliitikaga seotud erialade valikuliste moodulitega. Kui soovite jätkata huvi teiste poliitikaga seotud valdkondade vastu, võite ka keskenduda poliitikale ja teadustööle valikutega sellistes valdkondades nagu:

  • seadus
  • majandus
  • käitumisteadus
  • sotsiaalne turundus
  • energia
  • keskkonna- ja rahvusvaheline poliitika

Võite kasutada ka see aste kui Pathway uuringuid jätkata PhD tasemel, võttes kolm moodulit Applied Social Research.

Magistriõppe osana peate lõpetama väitekirja. Teil on ka võimalus omandada praktilisi kogemusi, püüdes paigutada vastava organisatsiooni juurde - see võimaldab teil oma uuringuid kohandada poliitikakujundaja või poliitikakujundajatega.

Meie töötajad on loonud suure hulga sidemeid avaliku, era- ja kolmanda sektori organisatsioonidega. Neid saab kasutada mitte ainult oma praktikapõhiste kursuste läbiviimiseks, vaid ka oma isiklike võrgustike loomiseks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Maailma juhtivate ekspertide uusimad teadmised

# 2 Kursus on paindlik ja võite seda kohandada oma huvidega

# 3 Saate jätkata paigutamist vastava organisatsiooniga

Tööpraktika

Magistriõpe omandamiseks peate koostama umbes 12 000 sõna, mis rakendab intellektuaalset rangust reaalmaailma poliitika probleemi suhtes. Teil on võimalus jätkata paigutamist asjakohase organisatsiooniga, mis võimaldab teil oma teadustööd kohandada poliitikakujundajatele või poliitikakujundajatele.

Kursuse üksikasjad

Selle kursuse põhimoodulid keskenduvad mitmetasandilisele poliitikakujundamisele ning määratlevad kohalike, detsentraliseeritud, riiklike ja rahvusvaheliste otsustajate kohustused ja poliitika. Seejärel määratleme poliitika ja poliitikakujundamise uurimiseks kasutatavad mõisted, mudelid ja teooriad - poliitiliste teadusteooriate võrdlemine mitmesuguste poliitikaga seotud valdkondadega. Need valdkonnad hõlmavad kõike alates majandusest kuni kommunikatsiooni, psühholoogia, juhtimise ja sotsiaalse turunduse. Samuti ühendame teooria ja praktika, kutsudes mitmesuguseid poliitikakujundajaid kursuste moodulite osana külalisemissioone pakkuma.

Õpetamine

Iga kursuse põhimoodulid toimetatakse läbi iganädalaste seminaride.

Esimesel semestri tuumimoodul "Kuidas poliitikat töötab" sisaldab iga nädala kahe tunni seminari koos 3000-sõnalise aruandega. Teine semester põhinäitaja moodul "Poliitikakujundamine: teooriad ja lähenemisviisid" sisaldab iga nädala kolme tunni seminari, mis ühendab iganädalasi poliitiliste teadusteooriate arutelusid praktikute ja teiste poliitikatega seotud erialade iganädalaste külaliseminaridega, samuti 5000 sõnaartiklit.

Enamik rakenduslikke sotsiaalteaduslikke mooduleid edastatakse pool päeva, ühepäevaste või kolmepäevaste plokkide seeriatöödega ning hõlmavad kursusteid 3000 kuni 4000 sõna. Enamik poliitikaga seotud valikuvõimalusi järgib sama vormi kui teie peamised moodulid - iganädalased seminarid ja üks kursuste töö.

Kursuse "Kohalike sotsiaalsete uuringute" osa on sotsiaalteaduste teaduskond, mis on Euroopa kõrgharidusruumi tunnustatud kraadiõppe keskus. Ühendkuningriigi viimases uuringute hindamise teostuses peeti 95% teaduskonna uuringutest "rahvusvaheliselt suurepäraseks" ja see sai kõrgeima võimaliku skoori viimases õpetamiskvaliteedis.

Hindamine

Teid hinnatakse mitmesuguste kursuste osana oma õpetatud moodulitest. See kursuste hulka kuuluvad esseed, kriitiline ülevaade esseesid, raamatute arvustused, uurimisettepanekud, arvutuslabori põhjal põhinev hinnang kvantitatiivsele andmeanalüüsile, grupiprojektide aruanded ja uurimistöö väitekiri.

Eksameid pole.

Kursuse direktor

Professor Paul Cairney

44 (0) 1786 467598

pacairney@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi