Ülevaade

ITP on kaheaastase kraadiõppe programm, mis asub New Yorgi ülikooli Tischi kunstikoolis ja mille eesmärgiks on uurida kommunikatsioonitehnoloogiate kujutlusvõimet - kuidas nad võiksid inimeste elu parandada ja parandada ning tuua rõõmu ja kunsti.

ITP ei koolita inimesi oma esimese töökoha pärast lõpetamist. Me koolitame inimesi oma viimaste töökohtade jaoks.

Me ei keskendu lihtsalt tehniliste oskuste õpetamisele - selleks on ka teisi programme. Selle asemel keskendume kriitilisele mõtlemisele, loomingulisele uurimisele ja võimele õppida õppimist. Me võtame ebaõnnestumiseks - nii kaua, kui sellest õppust. ITP-d nimetatakse mõnikord inseneride kunstikooliks ja samal ajal kunstnike insenerikooliks. Võimalik, et parim viis meie kirjeldamiseks on hiljuti võimalikult keskus.


Detailid

ITP on kaheaastane täiskoormusega õpe, mille tulemuseks on kutselise magistri kraad. Kraad nõuab vähemalt 60 lõpetajakrediidi lõpetamist kolmeastmelises struktuuris. Aste on lõppmaatriks. Meie on eksperimentaalne ettevõtmine - õppekavasse lisatakse regulaarselt uued klassid - programmi liituvad üliõpilased peaksid olema valmis selle eksperimendi vaimus kokku ühinema ja mõistavad, et nad leiavad selle uue valdkonna koos oma eakaaslastega ja ITP õppejõuga.

ITP peetakse ka kvalifitseeritud STEM-programmiks.

Osakond ühendab tarkad, kirglikud erinevatest valdkondadest pärit inimesed, provotseerib neid oskusi ja kontseptuaalset mõistmist, mis on vajalikud uue meedia toimimiseks ja seejärel toetab rakendusi, mida õpilased unistavad. Seda nimetatakse mõnikord inseneride kunstikooliks ja samal ajal kunstnike insenerikooliks.

New Yorkis asuvas linnas on pidevalt ligi meelitanud parimaid ja säravamaid õppejõude, et suunata oma õpilasi, muutes ITP-i üheks interaktiivse areeni tipptasemel osakonnaks.

Tutvuge mitmesuguste kursuste hulgaga, mida pakume väikese klassi suurusega - praktilisest eksperimentaalsest, me vajame interaktiivsuse piire.


Õppekava

TIER 1 - FONDIDE KURSUSED

(16 CREDITSILT)

Sihtasutuse klassid pakuvad tehniliste oskuste, kontseptuaalse mõistmise ja loomingulise protsessi lähtepunkti, et toetada ja kiirendada üliõpilasprojekte. Iga sihtasutuse kursust pakutakse vähemalt üks kord aastas. Üldiselt eeldatakse, et üliõpilased täidavad neid sihtasutuse kursuseid enne teise astme või kolmanda astme taseme alustamist. Kraadiõppe lõpetamiseks on vaja 16 ainepunkti. Eelmiste õpingute või töökogemuse tõttu võivad mõned õpilased ennast juba omandada sihtasutuse kursuse valdkonnaga. Nad võivad taotleda teaduskonna nõunikku loa andmisest loobumiseks. Sihtasutuse loomise loobumine ei vähenda iseenesest 60-punktilist lõpetamist; see tähendab, et üliõpilane suurendab valikainete arvu või välitööde kursusi.

TIER 2 - TÖÖKOHT JA SEMINARID

(40 krediidi)

Teise astme klassid annavad õpilastele konteksti, kus arendada loovat mõtlemist, probleemide lahendamist ja tehnilisi võimeid. Õppekava muutub vastuseks uutele arengutele selles valdkonnas, üliõpilaste huvidele, võimalustele kaasata huvilisi praktikud õpetajana ja eelmiste semestrite tulemusi. See on segu seminariklassidest, kus õpilased loevad, arutavad ja kirjutavad uute meediakanalite ja tootmisklasside mõjust, kus nad asju teevad. Õpilasi julgustatakse säilitama tasakaal kolme tootmisklassi ja ühe seminari vahel iga semestri jooksul. Kuigi enamus klassi kestab juba mitu aastat, võib 20% olla eksperimentaalne. Kuna ebaõnnestumine on katsetuste loomulik tulemus, peavad õpilased olema valmis ootamatutest tulemustest väärtust saama.

Õpilased võivad korraldada ka praktikakrediite. Vaadake kursuste nimekirju, et saada rohkem ideid klasside tüüpidest, mida oleme varem käinud. Enamik klassi on 4 punkti ja õpilased tavaliselt 4 kursust iga semestri jooksul. On ka mõni 2 punkti klass.

3. TIER - LÕPPEMATERJALI PROJEKT

(4 CREDITS)

Õpilased registreeruvad lõpliku projekti seminari jaoks, mille eesmärk on aidata neil lõplikke projekte määratleda ja ellu viia. See on kujundatud kriitika- ja esitussessioonide sarjatena, milles käsitletakse üksikprojektide erinevaid aspekte. Kriitikussessioonid on sisemise seansi (st ainult klassi) ja väliskülaliste kriitikute arvustused. Õpilased peaksid oma viimase semestri lõpuks koostama ja esitama täieliku sõnastusega väitekirja projekti ja sellega seotud dokumendid.

Rakenda

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust NYU | Tischis »

Viimati uuendatud July 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- Palun külastage NYU Tischi veebisaiti õppemaksu ja tasude eest.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
aug 31, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
aug 31, 2021