FC College alustas MPhil biotehnoloogia programmi 2009. kursis kiire areng bioteaduste ja valmistada õpilasi ette rahuldust pakkuvat karjääri biotehnoloogia valdkonnas, olgu tööstuse, teaduse või valitsus.

bio

Biological Sciences osakonna asub uus ARMACOST Science Building, mis on kuus pühendatud teadusuuringute ja kuus õppelaborite samuti state-of art varustus, näiteks: PCR-termotsüklerit reaalajas PCR, microcentrifuges, elektroporaator, külmas Laua tsentrifuugi, ülimadala sügavkülmik, Nanodrop seadmes spektrofotomeetriga, orbitaalloksutil, infrapuna analüsaatori (Irga), gaasikromatogrammi, CO2 inkubaatoris, geelelektroforeesil süsteemi dokumentatsiooni süsteem, bioohutuse kapid jne

Meil on hästi kvalifitseeritud ja kogenud õppejõud, kes on seotud erinevate teadusuuringute programmides nii lõpetaja ja bakalaureuseõppe üliõpilastele on kaasatud. Juba üks premier akadeemiliste institutsioonide piirkonnas, oleme pühendunud tehes FCC üks juhtivaid Biotehnoloogia teadusasutuste riigis.

bio

Abikõlblikkuse kriteeriumid

Kandidaadid peavad olema:

  • on tunnustatud kõrgharidus valdkonnas Biological Sciences (sh Botaanika zooloogia, Põllumajandus või Chemical Sciences) võrdub vähemalt 16 aastat haridust. Määral võib BS kiitusega (4 aastat), MSc, MBBS või DVM.
  • olema vähemalt GPA 2,50 või 1. divisjoni oma viimase antud kraadi.
  • on läbinud GAT minimaalse 50%.
  • kvalifitseeruda FCC sobivustest Biotechnology (FATB).

Palun leida värskeid programmi infot siit: http://www.fccollege.edu.pk/academics/departments/academic-departments/department-of-biological-sciences/mphil-biotechnology

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Forman Christian Collegeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
apr 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
384,400
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
apr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

apr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date