Arendada kõrgtasemel rakendatud pädevusse õpilane analüüs, tõlgendamine ja mõistmine juhtkonnas areneva riigi kontekstis diferentseeritud keskenduda teatud sektorites nendes riikides. Kvalifikatsiooni võimaldab tippjuhid ja juhid kapten kriitiline juhtimisoskusi vajalik konkreetse sektorites, kus nad on juhtida ja viia kiiresti arenevates riikides.

Vastuvõtutingimused

Tulevane tudeng peab omama vastava Autasud kraad tahes järgmistes valdkondades: avaliku halduse, politoloogia, õiguse ja põhiseaduse uuringud, hariduse, keskkonna uuringud, projekteerimine, tervis ja loominguline / graafika valdkonnas. Õpilane peab olema omandanud vähemalt 65% keskmisest kõigis tema / tema subjektide Autasud kraad või sellele vastav kvalifikatsioon, et pidada lubamist.

Läbinud mooduli uuringute metoodika / mis tema Autasud (NQFides Level 8) on oluline. Õpilane peab olema vähemalt 3-aastane kogemus keskastme tippjuhtkonna tasandil. Õpilased peavad omama piisavalt inglise kirjaoskus keele oskus näitab läbinud tunnustatud kirjaoskuse testi. Student arvu piirangud nõuavad valiku protsess, mis koosneb psühhomeetrilisi hinnanguid teadus- kasutamise ja intervjuud.

Programmi kestus

  • Full-time: 1 aasta vähemalt 2 aastat maksimaalne
  • Osalise tööajaga: 2 aastat vähemalt 3 aastat maksimaalne

Kontaktandmed

Email: leadership@uj.ac.za

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 105 kursust University of Johannesburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi