Arendada kõrgtasemel rakendatud pädevusse õpilase professionaalse läbiviimise nõustamine sekkumine. Seda tehakse arendades pädevust lepingute sõlmimine, vajaduste hindamine, ehitamise arengukavad, pakkudes individuaalseid ja meeskonnatöö treeningud ja mõju hindamisega erineva coaching sekkumiste kaudu moodulite arv. Läbi mini väitekirja, õpilane tõendama teadusuuringute ja võimet mõelda terviklikku konteksti läbiviimise nõustamine. Programm annab arendamise kogemus psühholoogid, psychometrists, personalijuhid, juhtide kui ka teiste kraadiõppe üliõpilastele on pädevad ja professionaalsed juhtimisel treenerid Lõuna-Aafrikas.

Vastuvõtutingimused

Asjakohane aspirantuur / Bachelor Autasud, kus fookus oli kas inimeste käitumine või juhtkonna / juhtimise või professionaalne bakalaureuse kraadi vähemalt 120 krediiti tasemel 7/8.

Läbinud mooduli metodoloogia kohta Autasud NQFides Tase 7/8 oleks tugev soovitus. Õpilane peab olema vähemalt kolmeaastane töökogemus vastavas valdkonnas. Student arvu piirangud nõuavad valiku protsess, mis koosneb psühhomeetrilisi hinnanguid, teadusuuringute teostamise ja intervjuud.

Programmi kestus

  • Full-time: Üks aasta vähemalt kaks aastat maksimaalne
  • Osalise tööajaga: minimaalselt kaks aastat, kolm aastat maksimaalne

Kontaktandmed

Email: leadership@uj.ac.za

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 105 kursust University of Johannesburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date