MPhil in Business

Tavaline Kestus: 2 aastat (täisajaga)

Koht: Hongkong

Äriülikool

Raamatupidamise osakond
Lingnani raamatupidamise osakond on viimase kuue aasta jooksul Brigham Young'i ülikooli (www.byuaccounting.net) põhjaliku uuringu "Ülikoolide raamatupidamisajalugu 2014" (www.byuaccounting.net) hulgas maksundusalaste teadusuuringute kogu maailmas 21. kohal ja on maksundusuuringute liider Hongkongis. Osakond on avaldanud maksundusuuringuid tipptasemel akadeemilistes ajakirjades, sh raamatupidamise ülevaates; Raamatupidamise ja majanduse ajakiri; ja Ameerika Maksukorralduse Assotsiatsioon. Osakond kajastab kõrgelt sama uuringu kohaselt auditeerimisuuringuid ja on avaldanud auditeerimisuuringuid juhtivates ajakirjades, nagu Journal of Accounting and Economics; Tänapäevased raamatupidamisuuringud; Raamatupidamisuuringute ülevaade; Raamatupidamine, korraldus ja ühiskond; Auditeerimine: praktika ja teooria ajakiri; ja rahvusvaheliste raamatupidamisuuringute ajakiri. Raamatupidamise õppejõud on ka huvi ettevõtete avalikustamise, tarneahela teabeedastuse ja äri ühenduvus, ettevõtete üldjuhtimise ja eetika uuringuid. Meie teadustöö aitab kaasa raamatupidamise teooriale ja praktikale, mis pakub põhjalikku ülevaadet raamatupidajate professionaalsusest Mandri-ja Hongkongis.

Arvutustehnika ja otsusteaduste osakond
Computing and Decision Sciences Department of Computing and Decision Sciences on üks viiest osakonnast äriülikoolis, mis on spetsialiseerunud andmeteaduse (DS), infosüsteemide juhtimise (ISM) ja operatsioonide juhtimise (OM) õpetamisele ja uurimistegevusele. Sellel on väike rühm õppejõududest, kes on oma Hongkongi spetsialiseerunud uurimisvaldkondade hulgas kõige aktiivsemad teadlased (http://cptra.ln.edu.hk/) ja kellele on eakaaslased hästi tunnustatud konkurentsivõimeliste teadustööde ja väljaanded kõrgkvaliteetsetes ajakirjades (nt juhtimisteadus, operatsioonide uurimine, tootmise ja operatsioonide juhtimine, ajakirjanduse juhtimisinfosüsteemid, Euroopa tegevusalaste teadusuuringute ajakiri, IEEE mudeleid analüüsimeetodite ja masinloenduste kohta, IEEE teosed evolutsioonilise arvutamise kohta, ACM-i teated , Otsuste tugisüsteemid ning teave ja juhtimine).

Osakond pakub MPhil ja doktoriõppe programme äri, pöörates erilist tähelepanu DS, ISM ja OM. Me tervitame motiveeritud taotlejaid ja oleme täielikult pühendunud meie parimate ja doktorantide jaoks parima võimaliku õppe- ja uurimiskeskkonna pakkumisele. Kvalifitseeritud taotlejaid julgustatakse kaaluma ka Hongkongi doktoriõppekava (HKPFS), Hongkongi teadusuuringute toetusnõukogu (RGC) loodud väga konkurentsivõimelise ja maineka programmi.

Rahandusministeerium ja kindlustus
Rahandus- ja kindlustusministeeriumil on seitse õppejõudu, kes tegelevad teadusuuringutega. Meie uurimisvaldkonnad on laialdased ja kasutavad teoreetilisi, empiirilisi ja rakenduslikke lähenemisviise. Matemaatika on hiljuti lõpetanud krediidireitingute, väärtpaberite volatiilsuse ja tuletisinstrumentide, pankade laenamise otsuste, ettevõtete finantseerimise ning kindlustuse ja riskijuhtimise teoreetiliste mudelite uuringud. Nende uuringute tulemused on avaldatud mainekates rahvusvahelistes ajakirjades.

Uurimustöötajad teevad tihedat koostööd oma juhendajatega. Lisaks nende teesidele on üliõpilastel võimalus teiste teadusprojektidega teaduskonna liikmetega töötada. Õpilased teevad kursusi Lingnanis ja teistes kohalikes ülikoolides. Üks meie lähenemisviisi tunnusjooned on see, et õpilased hakkavad esimesel ametiajal uurimisprojektidega töötama.

Juhtimise osakond
Lingnani juhtimisosakond on välja arendanud tugevaid uurimisvaldkondi olulistes valdkondades, nagu konfliktide haldamine, organisatsiooni uuringud, ärieetika, kultuuridevaheline juhtimine ja Hiina ettevõtlusuuringud ning uurib ka uusi teadustöö probleeme. Meie uurimus toetab Lingnan University vabade kunstide ülesandeks arendada ja rakendada teadmisi avalike teenuste jaoks. Me otsime motiveeritud, võimelisi üliõpilasi, kes on pühendunud oma teadustöö pädevuse arendamisele meie magistriprogrammide kaudu.

Turundus- ja rahvusvahelise äriosakond
Aastate jooksul on meie programmi lõpetanud Hongkongi, Mandri ja ülemereterritooriumide organisatsioonid tasustatud tööd. Mõned jätkavad edasijõudnud uuringuid teistes mainekates ülikoolides, sealhulgas Georgia riiklikus ülikoolis, McGilli ülikoolis, Rutgersi ülikoolis, Yorki ülikoolis, Connecticuti ülikoolis, Illinoisi ülikoolis Urbana-Champaignis ja Alberta ülikoolis. Meie lõpetajad on esitanud oma uurimistulemused rahvusvahelistel akadeemilistel konverentsidel, nagu Rahvusvaheliste Ärikonverentside ja Turundusteaduste Konverentsi Akadeemia. Mõned neist on rahvusvahelistel konverentsidel võitnud selliseid auhindu nagu "Parimad üliõpilaspaberid" või "Parim konverentsipaber".

Sissepääsu taotlus

Taotlejad, kes on huvitatud MPhili programmi lubamisest, peaksid otse ülikooli pöörduma. Edukatele kandidaatidele antakse tavaliselt kraadiõppe üliõpilastoetus, mille igakuine stipendium on 17 140 HK * (1 USD = 7 HK).

(* määr aastateks 2019-20, vaadatakse üle igal aastal)

Taotlemise periood

Ülikool kutsub kandideerima 1. novembrist 2019 kuni 24. jaanuarini 2020 . Hiline taotlus võetakse arvesse individuaalselt, sõltuvalt kohtade olemasolust.

Üldõppe nõuded

 1. MPhili kraadi taotlemiseks peaks taotleja tavaliselt:
  a. omama asjakohast bakalaureusekraadi esimese või teise klassi kiitusega või samaväärsel tasemel, mille on välja andnud ülikooli selleks tunnustatud kolmanda taseme haridusasutus; või
  b. on omandanud samaväärse kvalifikatsiooni; või
  c. on esitanud rahuldavad tõendid akadeemiliste ja ametialaste saavutuste kohta.
 2. Lisaks eeltoodule peaks taotleja, kelle kraad ei ole pärit Hongkongi või ingliskeelses riigis asuvast kolmanda taseme õppeasutusest, saama testis vähemalt 550 punkti (paberipõhine test) või 79 punkti (Interneti-põhine test). Inglise keel võõrkeelena (TOEFL) või ribavahemik 6,5 või üle selle rahvusvahelises inglise keele testimise süsteemis (IELTS) või samaväärne tulemus tunnustatud testis või samaväärne kvalifikatsioon oma keeleoskuse tõestamiseks, mis tuleb arvestada igal üksikjuhul eraldi. Taotlejad peavad vastama lisanõuetele, kui need on kehtestatud programmides, millesse nad sisseastumist taotlevad.

  [Märkus. IELTSi ja TOEFLi kvalifikatsiooni saamiseks alates 2020. – 21. Aasta sisseastumiseni ja edaspidi aktsepteerib ülikool ainult tulemusi, mis kehtivad kehtivusaja jooksul, st. 2 aastat alates konkreetse sissetuleku kohordi sisseastumisavalduse esitamisest.]

Programmispetsiifilised sissepääsu nõuded

Taotlejal soovitatakse tungivalt esitada viimase kolme aasta jooksul võetud Graduate Management Entry Test (GMAT) või Graduate Record'i eksamid (GRE) tulemused. GMAT- või GRE-tulemusi kasutatakse koos taotluses esitatud muude tõenditega, mis võimaldavad hinnata taotleja inglise keele oskust ja rakendatavat programmi potentsiaali.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 23 kursust Lingnan Universityis »

Viimati uuendatud September 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
18 - 36 kuud
Päevane õpe
Price
42,100 HKD
õppemaks aastateks 2019-2020 on läbivaatamisel.
Deadline
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
End Date