MPhil in Business

Üldine

Programmi kirjeldus

MPhil in Business

Tavaline Kestus: 2 aastat (täisajaga)

Koht: Hongkong

Äriülikool

Raamatupidamise osakond
Aktuaalse valdkonna järgi on Lingnani raamatupidamisosakond viimase kuue aasta jooksul Brigham Youngi ülikooli (www.byuaccounting.net) põhjaliku uuringu “Accounting Rankings for Universities 2018” üldise uuringu järgi kogu maailmas maksundusuuringute osas 69. kohal ja on maksustamisvaldkonna liider uurimistöö Hongkongis. Osakond on avaldanud maksualased teadusuuringud kõrgeima astme akadeemilistes ajakirjades, sealhulgas The Accounting Review; Raamatupidamise ja majanduse ajakiri; ja Ameerika Maksundusühingu Teataja. Sama uuringu kohaselt on osakond kõrgel kohal ka teadusuuringute auditeerimisel ning ta on avaldanud auditeerimise uuringud juhtivates ajakirjades, näiteks Journal of Accounting and Economics; Kaasaegne raamatupidamisuuring; Raamatupidamisuuringute ülevaade; Raamatupidamine, korraldamine ja ühiskond; Auditeerimine: praktika- ja teooriapäevik; ja rahvusvaheliste raamatupidamisuuringute ajakiri. Raamatupidamise teaduskonna huvides on ka ettevõtete avalikustamine, tarneahelaga seotud teabe edastamine ja ärisuhete ühendamine, ettevõtte juhtimine ja eetika. Meie teadustöö aitab kaasa raamatupidamisteooriale ja -praktikale, mis pakub olulist teavet Mandri-Aafrika ja Hongkongi raamatupidajate erialadele.

Arvutustehnika ja otsusteaduste osakond
Arvutustehnika ja otsusteaduste osakond on üks viiest ettevõtlusteaduskonna osakonnast, mis on spetsialiseerunud andmetöötluse (DS), infosüsteemide juhtimise (ISM) ja operatsioonide juhtimise (OM) õpetamisele ja uurimistööle. Sellel on väike grupp õppejõude, kes on Hongkongi kõige aktiivsemad teadlased oma spetsialiseeritud uurimisvaldkondades (http://cptra.ln.edu.hk/) ning keda tunnustavad konkurentide uurimistoetuste ja eakaaslastega eakaaslased. publikatsioonid kvaliteetsetes ajakirjades (nt juhtimisteadus, operatsioonide uuringud, tootmise ja operatsioonide juhtimine, juhtimisteabe infosüsteemide ajakiri , European Journal of Operational Research, IEEE tehingud mustrianalüüsi ja masinintelligentsuse kohta, IEEE tehingud evolutsioonilise arvutuse alal, närvivõrgud, IEEE Paralleelsete ja hajutatud süsteemide, rakendusspetsialistide, otsuste tugisüsteemide ning teabe- ja haldustehingute tehingud ).

Osakond pakub MPhil ja doktoriõppe programme äri, pöörates erilist tähelepanu DS, ISM ja OM. Me tervitame motiveeritud taotlejaid ja oleme täielikult pühendunud meie parimate ja doktorantide jaoks parima võimaliku õppe- ja uurimiskeskkonna pakkumisele. Kvalifitseeritud taotlejaid julgustatakse kaaluma ka Hongkongi doktoriõppekava (HKPFS), Hongkongi teadusuuringute toetusnõukogu (RGC) loodud väga konkurentsivõimelise ja maineka programmi.

Finants - ja kindlustusosakond
Finants- ja kindlustusosakonnas on seitse õppejõudu, kes tegelevad teadusuuringutega. Meie teadusuuringute huvid on laiaulatuslikud ja kasutavad teoreetilist, empiirilist ja rakendatud lähenemisviisi. Teaduskond on hiljuti lõpetanud uuringud krediidireitingute, väärtpaberite volatiilsuse ja tuletisinstrumentide, pankade laenuotsuste, ettevõtete finantseerimise ning kindlustus- ja riskijuhtimise teoreetiliste mudelite kohta. Nende uuringute tulemused on avaldatud mainekates rahvusvahelistes ajakirjades.

Uurimustöötajad teevad tihedat koostööd oma juhendajatega. Lisaks nende teesidele on üliõpilastel võimalus teiste teadusprojektidega teaduskonna liikmetega töötada. Õpilased teevad kursusi Lingnanis ja teistes kohalikes ülikoolides. Üks meie lähenemisviisi tunnusjooned on see, et õpilased hakkavad esimesel ametiajal uurimisprojektidega töötama.

Juhtimise osakond
Lingnani juhtimisosakond on välja arendanud tugevaid uurimisvaldkondi olulistes valdkondades, nagu konfliktide haldamine, organisatsiooni uuringud, ärieetika, kultuuridevaheline juhtimine ja Hiina ettevõtlusuuringud ning uurib ka uusi teadustöö probleeme. Meie uurimus toetab Lingnan University vabade kunstide ülesandeks arendada ja rakendada teadmisi avalike teenuste jaoks. Me otsime motiveeritud, võimelisi üliõpilasi, kes on pühendunud oma teadustöö pädevuse arendamisele meie magistriprogrammide kaudu.

Turunduse ja rahvusvahelise äri osakond
Meie teaduskond sai doktorikraadi Austraalias, Kanadas, Hongkongis ja USA-s. Aastate jooksul on meie programmi lõpetanud töötajad tasustatult tööle asunud Hongkongi, Mandri ja ülemere organisatsioonide organisatsioonides. Mõned jätkavad edasijõudnute õpinguid teistes mainekates ülikoolides, sealhulgas Georgia osariigi ülikoolis, McGilli ülikoolis, Rutgersi ülikoolis, Yorgi ülikoolis, Connecticuti ülikoolis, Illinoisi ülikoolis Urbana-Champaignis ja Alberta ülikoolis.Meie lõpetanud on esitanud oma uurimistulemused rahvusvahelistel rahvusvahelistel ülikoolidel. akadeemilised konverentsid, näiteks Rahvusvahelise Ettevõtluse Akadeemia konverents ja Turundusteaduse konverents. Mõni neist on võitnud rahvusvahelistel konverentsidel selliseid auhindu nagu “Parim kraadiõppuri töö” või “Parim konverentsitöö”.

Sissepääsu taotlus

Taotlejad, kes on huvitatud MPhili programmi lubamisest, peaksid otse ülikooli pöörduma. Edukatele kandidaatidele antakse tavaliselt kraadiõppe üliõpilastoetus, mille igakuine stipendium on 17 140 HK * (1 USD = 7 HK).

(* määr aastateks 2019-20, vaadatakse üle igal aastal)

Taotlemise periood

Ülikool kutsub kandideerima 1. novembrist 2019 kuni 24. jaanuarini 2020 . Hiline taotlus võetakse arvesse individuaalselt, sõltuvalt kohtade olemasolust.

Üldõppe nõuded

  1. MPhili kraadi taotlemiseks peaks taotleja tavaliselt:
    a. omama asjakohast bakalaureusekraadi esimese või teise klassi kiitusega või samaväärsel tasemel, mille on välja andnud ülikooli selleks tunnustatud kolmanda taseme haridusasutus; või
    b. on omandanud samaväärse kvalifikatsiooni; või
    c. on esitanud rahuldavad tõendid akadeemiliste ja ametialaste saavutuste kohta.
  2. Lisaks eeltoodule peaks taotleja, kelle kraad ei ole pärit Hongkongi või ingliskeelses riigis asuvast kolmanda taseme õppeasutusest, saama testis vähemalt 550 punkti (paberipõhine test) või 79 punkti (Interneti-põhine test). Inglise keel võõrkeelena (TOEFL) või ribavahemik 6,5 või üle selle rahvusvahelises inglise keele testimise süsteemis (IELTS) või samaväärne tulemus tunnustatud testis või samaväärne kvalifikatsioon oma keeleoskuse tõestamiseks, mis tuleb arvestada igal üksikjuhul eraldi. Taotlejad peavad vastama lisanõuetele, kui need on kehtestatud programmides, millesse nad sisseastumist taotlevad.

    [Märkus. IELTSi ja TOEFLi kvalifikatsiooni saamiseks alates 2020. – 21. Aasta sisseastumiseni ja edaspidi aktsepteerib ülikool ainult tulemusi, mis kehtivad kehtivusaja jooksul, st. 2 aastat alates konkreetse sissetuleku kohordi sisseastumisavalduse esitamisest.]

Programmispetsiifilised sissepääsu nõuded

Taotlejal soovitatakse tungivalt esitada viimase kolme aasta jooksul võetud Graduate Management Entry Test (GMAT) või Graduate Record'i eksamid (GRE) tulemused. GMAT- või GRE-tulemusi kasutatakse koos taotluses esitatud muude tõenditega, mis võimaldavad hinnata taotleja inglise keele oskust ja rakendatavat programmi potentsiaali.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Loe edasi

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Näita vähem