MPhil in Business

Tavaline Kestus: 2 aastat (täisajaga)

Koht: Hongkong

Äriülikool

Raamatupidamise osakond
Lingnani raamatupidamise osakond on viimase kuue aasta jooksul Brigham Young'i ülikooli (www.byuaccounting.net) põhjaliku uuringu "Ülikoolide raamatupidamisajalugu 2014" (www.byuaccounting.net) hulgas maksundusalaste teadusuuringute kogu maailmas 21. kohal ja on maksundusuuringute liider Hongkongis. Osakond on avaldanud maksundusuuringuid tipptasemel akadeemilistes ajakirjades, sh raamatupidamise ülevaates; Raamatupidamise ja majanduse ajakiri; ja Ameerika Maksukorralduse Assotsiatsioon. Osakond kajastab kõrgelt sama uuringu kohaselt auditeerimisuuringuid ja on avaldanud auditeerimisuuringuid juhtivates ajakirjades, nagu Journal of Accounting and Economics; Tänapäevased raamatupidamisuuringud; Raamatupidamisuuringute ülevaade; Raamatupidamine, korraldus ja ühiskond; Auditeerimine: praktika ja teooria ajakiri; ja rahvusvaheliste raamatupidamisuuringute ajakiri. Raamatupidamise õppejõud on ka huvi ettevõtete avalikustamise, tarneahela teabeedastuse ja äri ühenduvus, ettevõtete üldjuhtimise ja eetika uuringuid. Meie teadustöö aitab kaasa raamatupidamise teooriale ja praktikale, mis pakub põhjalikku ülevaadet raamatupidajate professionaalsusest Mandri-ja Hongkongis.

Arvutustehnika ja otsusteaduste osakond
Computing and Decision Sciences Department of Computing and Decision Sciences on üks viiest osakonnast äriülikoolis, mis on spetsialiseerunud andmeteaduse (DS), infosüsteemide juhtimise (ISM) ja operatsioonide juhtimise (OM) õpetamisele ja uurimistegevusele. Sellel on väike rühm õppejõududest, kes on oma Hongkongi spetsialiseerunud uurimisvaldkondade hulgas kõige aktiivsemad teadlased (http://cptra.ln.edu.hk/) ja kellele on eakaaslased hästi tunnustatud konkurentsivõimeliste teadustööde ja väljaanded kõrgkvaliteetsetes ajakirjades (nt juhtimisteadus, operatsioonide uurimine, tootmise ja operatsioonide juhtimine, ajakirjanduse juhtimisinfosüsteemid, Euroopa tegevusalaste teadusuuringute ajakiri, IEEE mudeleid analüüsimeetodite ja masinloenduste kohta, IEEE teosed evolutsioonilise arvutamise kohta, ACM-i teated , Otsuste tugisüsteemid ning teave ja juhtimine).

Osakond pakub MPhil ja doktoriõppe programme äri, pöörates erilist tähelepanu DS, ISM ja OM. Me tervitame motiveeritud taotlejaid ja oleme täielikult pühendunud meie parimate ja doktorantide jaoks parima võimaliku õppe- ja uurimiskeskkonna pakkumisele. Kvalifitseeritud taotlejaid julgustatakse kaaluma ka Hongkongi doktoriõppekava (HKPFS), Hongkongi teadusuuringute toetusnõukogu (RGC) loodud väga konkurentsivõimelise ja maineka programmi.

Rahandusministeerium ja kindlustus
Rahandus- ja kindlustusministeeriumil on seitse õppejõudu, kes tegelevad teadusuuringutega. Meie uurimisvaldkonnad on laialdased ja kasutavad teoreetilisi, empiirilisi ja rakenduslikke lähenemisviise. Matemaatika on hiljuti lõpetanud krediidireitingute, väärtpaberite volatiilsuse ja tuletisinstrumentide, pankade laenamise otsuste, ettevõtete finantseerimise ning kindlustuse ja riskijuhtimise teoreetiliste mudelite uuringud. Nende uuringute tulemused on avaldatud mainekates rahvusvahelistes ajakirjades.

Uurimustöötajad teevad tihedat koostööd oma juhendajatega. Lisaks nende teesidele on üliõpilastel võimalus teiste teadusprojektidega teaduskonna liikmetega töötada. Õpilased teevad kursusi Lingnanis ja teistes kohalikes ülikoolides. Üks meie lähenemisviisi tunnusjooned on see, et õpilased hakkavad esimesel ametiajal uurimisprojektidega töötama.

Juhtimise osakond
Lingnani juhtimisosakond on välja arendanud tugevaid uurimisvaldkondi olulistes valdkondades, nagu konfliktide haldamine, organisatsiooni uuringud, ärieetika, kultuuridevaheline juhtimine ja Hiina ettevõtlusuuringud ning uurib ka uusi teadustöö probleeme. Meie uurimus toetab Lingnan University vabade kunstide ülesandeks arendada ja rakendada teadmisi avalike teenuste jaoks. Me otsime motiveeritud, võimelisi üliõpilasi, kes on pühendunud oma teadustöö pädevuse arendamisele meie magistriprogrammide kaudu.

Turundus- ja rahvusvahelise äriosakond
Aastate jooksul on meie programmi lõpetanud Hongkongi, Mandri ja ülemereterritooriumide organisatsioonid tasustatud tööd. Mõned jätkavad edasijõudnud uuringuid teistes mainekates ülikoolides, sealhulgas Georgia riiklikus ülikoolis, McGilli ülikoolis, Rutgersi ülikoolis, Yorki ülikoolis, Connecticuti ülikoolis, Illinoisi ülikoolis Urbana-Champaignis ja Alberta ülikoolis. Meie lõpetajad on esitanud oma uurimistulemused rahvusvahelistel akadeemilistel konverentsidel, nagu Rahvusvaheliste Ärikonverentside ja Turundusteaduste Konverentsi Akadeemia. Mõned neist on rahvusvahelistel konverentsidel võitnud selliseid auhindu nagu "Parimad üliõpilaspaberid" või "Parim konverentsipaber".

Sissepääsu taotlus

Taotlejad, kes soovivad osaleda MPhili programmis, peaksid taotlema ülikooli otse. Edukatele taotlejatele antakse tavaliselt magistriõppe üliõpilastele igakuine stipendium HK $ 16 480 * (US $ 1 = HK $ 7,8).

(* määr 2018-19, iga-aastase läbivaatamise korral)

Taotlemise periood

Ülikool kutsub taotlusi alates 1. novembrist 2018 kuni 25. jaanuarini 2019 . Hilinenud taotlusi käsitletakse individuaalselt, sõltuvalt kohtade olemasolust.

Üldõppe nõuded

  1. MPhili astme kandidaadile kandideerimise taotleja peaks tavaliselt:
    a. omama vastavat bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või samaväärsel tasemel, mille on välja andnud kõrgkoolis tunnustatud ülikool; või
    b. on saanud samaväärse kvalifikatsiooni; või
    c. on esitanud rahuldavaid tõendeid akadeemiliste ja kutsealaste saavutuste kohta.

2. Lisaks ülaltoodule peaks taotleja, kelle kraad ei kuulu Hongkongi kolmanda taseme õppeasutuse või ingliskeelse riigi poolt, minimaalse skoori 550 (paberipõhine test) või 213 (arvutipõhine test) või 79 (Interneti-põhine test) inglise keele kui võõrkeele test (TOEFL) või bändi skoor 6,5 või kõrgemal rahvusvahelises inglise keele testimise süsteemis (IELTS) või samaväärne skoor tunnustatud katses või samaväärne oma keeleoskuse tõendamiseks, mida arvestatakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi. Taotlejad peavad täitma lisanõudeid, kui need on olemas, nende programmide poolt, millele nad taotlevad.

Programmispetsiifilised sissepääsu nõuded

Taotlejal soovitatakse tungivalt esitada viimase kolme aasta jooksul võetud Graduate Management Entry Test (GMAT) või Graduate Record'i eksamid (GRE) tulemused. GMAT- või GRE-tulemusi kasutatakse koos taotluses esitatud muude tõenditega, mis võimaldavad hinnata taotleja inglise keele oskust ja rakendatavat programmi potentsiaali.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Lingnan Universityis »

Viimati uuendatud November 7, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
18 - 36 kuud
Päevane õpe
Price
42,100 HKD
õppemaks aastateks 2018-2019 on läbivaatamisel.
Deadline
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The University invites applications from 1 November 2018 to 25 January 2019. Late applications will be considered on an individual basis, subject to the availability of places.
End Date