chem eng

Meie tippteadlastega töötades tipptasemel valdkonna tipptasemega püüame oma kraadiõppeprogramme tagada, et iga üliõpilane:

  • saavutab põhjaliku arusaamise põhilistest, kuid arenenud keemiatehnoloogia teemadest;
  • keemiatehnoloogia piiridel harjutades intellektuaalset uudishimu keemiatehnoloogiate uurimisel;
  • oskab omandada uusi teadmisi, nii põhi kui ka rakenduslikke, sõltumatult; ja
  • tegeleb teedrajavate teadusuuringutega selles ja sellega seotud erialadel.

Osakond rõhutab nii akadeemilist kvaliteeti kui ka tööstuslikku tähtsust ning võimaluse korral seatakse programmid kohaliku tööstuse vajaduste kontekstis ja uuritakse uute tehnoloogiate järele nõudluse potentsiaali.

Programmi MPhil eesmärk on tugevdada üliõpilaste põhiteadmisi keemiatööstusest, spetsialiseerudes keemilise töötlemise, materjalide, keskkonna, energia ja biotehnoloogia valdkondadele. Õpilased puutuvad kokku asjakohaste küsimustega, mis on seotud teadusliku uurimistöö, tehnoloogiaarenduse ja kaubanduslike rakendustega. Need, kes on programmis, on kohustatud tegema kursuste läbiviimist ja viima edukalt lõpule väitekirja, et näidata teadustöö kompetentsust.


Teadustöö Foci

Keemia- ja biomolekulaarseks inseneriks on väga mitmekesine inseneri- ja loodusteadlane. Osakonna uurimistöid saab jagada nelja peamise valdkonda:

Täpsemad materjalid

Nanomaterjalid, tseoliidid, uudsed polümeerid, polümeeri komposiidid, polümeeri liidesed ja pinnad, samuti polümeer / keraamilised membraanid. Põhjalikke uuringuid viiakse läbi reoloogia, mitte-Newtoni voolu, soojuse ja massi transpordi ning protsessi juhtimisega, mis on seotud süstimise vormimise protsessiga.

Bioprocess Engineering

Biotehnoloogia keskkond, Hiina traditsiooniline meditsiin (uudne ekstraheerimine, kuivatamine, pakendamine), biosensorid (rakendused heitveepuhastusele, geenijäägid), toiduainetööstus (partii töötlemine), matemaatiline modelleerimine / simulatsioon ja protsessi juhtimine. Teadustegevust toetab HKUST Biotehnoloogia Instituut.

Keskkonnatehnika

Õhusaaste moodustamine ja vähendamine, aerosoolid, siseõhu desodoreerimine, katalüütiline ja arenenud oksüdatsioon, elektrokoagulatsioon ja elektrooksüdatsioon, heitvee puhastamise täiustatud meetodid, ohtlikud jäätmed ja mikro saaste, jäätmete minimeerimine ja puhtamad tehnoloogiad.

Toote ja protsesside disain

Keemilised protsessid, biokeemilised protsessid, keskkondlik saatus ja transport ning pinna nähtused ja tagajärjed. Kõrge lisandväärtusega toodete, näiteks kütuseelementide, toidu lisaainete ja farmaatsiatoodete disain on samuti aktiivne uurimisala.

chem bio

Nanotehnoloogia kontsentratsioon

Nanoteadused ja tehnoloogia on muutunud üheks kõige nähtavamaks ja kiiresti arenevaks multidistsiplinaarseks uurimisvaldkonnaks. Nanoteaduste ja tehnoloogiaalased teadusuuringud, mis ulatuvad nanoosakestest materjalidest nanoelektroonika alla, hõlmavad mitmesuguseid valdkondi paljudes valdkondades nagu meditsiin ja tervishoid, lennundus ja kosmos, keskkonnauuringud ja energeetika, biotehnoloogia ja põllumajandus, riiklik julgeolek ja haridus. Nanoteaduste ja tehnoloogia ühine magistriprogramm, mille on algatanud teadus- ja tehnikakoolid, võib pakkuda pidevat toetust meie käimasolevatele teadusuuringutele ja koolitusele, samuti tehnoloogia arendamisele ja turustamisele. Nanotehnoloogia mitmekesise, multidistsiplinaarse olemuse tõttu saab selle teadusuuringud ja koolitused kõige paremini integreerida erinevatesse valdkondadesse. Koondumise eesmärk on anda õpilastele vajalikke teadmisi valdkondades, kuhu nad soovivad keskenduda.

HKUST" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/47/47001_W1907_0726.jpg" alt="HKUST" />

Programmi teave aastateks 2020/21 on nüüd valmis kell

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

  • omandanud bakalaureusekraadi tunnustatud asutuses või sellega samaväärse kvalifikatsiooni.

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-i muudetud paberkandjal test 60 (lugemise, kuulamise ja kirjutamise sektsioonide koondhinded)
  • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6,5 ja kõik alahinded: 5,5

* Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.

# tähistab kogusummat ühe katsega

Taotlemise tähtajad

Palun viita

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 36 kursust The Hong Kong University of Science and Technologyis »

Viimati uuendatud August 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
42,100 HKD
aastas
Deadline
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date