MPhil keemias ja biomolekulaarses inseneris

Üldine

Programmi kirjeldus

chem eng

Programmi pakutakse keemiatehnoloogia ja bioloogia inseneribüroos, kus on järgmised teaduskeskused ja nüüdisaegsed rajatised, mis pakuvad õpilastele ideaalset uurimispiirkonda.


Teadustöö Foci

Keemia- ja bioloogiline tehnika on väga mitmekesine inseneri- ja teadusringkond. Osakonna uurimistöö võib jagada viieks peamiseks valdkonnaks:

Täpsemad materjalid

Nanomaterjalid, grafeen, 2D materjalid, tseoliidid, uudsed polümeerid, polümeeri komposiidid, DNA isesegamise protsess, polümeeri liidesed ja pinnad, samuti polümeer / keraamilised membraanid. Põhjalikke uuringuid tehakse nanomaterjalide sünteesi ja iseloomustuse, reoloogia, mitte-Newtoni voolu, soojuse ja massi transpordi ning protsessi juhtimisega, mis on seotud süstimise vormimise protsessiga.

Biomolekulaartehnika

Looduslikult saadud ja kunstmaterjalide molekulaarse taseme kavandamine ja valmistamine regeneratiivseks meditsiiniks, ravimite tarvitamiseks ja raviks, uudsed tundlikkuse strateegiad ja diagnostikaplatvorm hoolduse, sünteetiliste ja süsteemibioloogiate, omicsi tehnoloogia ja bioinformaatika jaoks.

Energiatehnoloogia

Energiasalvestus- ja muundamistehnoloogiad, sealhulgas kütuseelemendid, täiustatud patareid, päikesepatareid, elektrolüüserid ja superkondensaatorid. Peamised uurimistööd hõlmavad energiasüsteemide optimeerimist, täiustatud materjalide ja kriitiliste komponentide arendamist, reaktsioonimehhanismide mõistmist ja modelleerimist / simulatsiooni.

Keskkonnatehnika

Õhusaaste moodustamine ja vähendamine, siseõhu desodoreerimine, katalüütiline ja arenenud oksüdatsioon, elektrokoagulatsioon ja elektrooksüdeerimine, täiustatud meetodid reovee puhastamiseks, ohtlike jäätmete ja mikro-saaste, jäätmete minimeerimine ja puhtamad tehnoloogiad.

Toote ja protsesside disain

Disaini optimeerimine, keemilised protsessid, biokeemilised protsessid, keskkonna saatus ja transport ning pinna nähtused ja mõjud. Kõrge lisandväärtusega toodete, näiteks toidu lisaainete ja farmaatsiatoodete disain on samuti aktiivne uurimisvaldkond.


Rajatised

Osakonnas on state-of-the-art analüütilised instrumendid, sealhulgas kõrgefektiivne vedelikkromatograafia, massi selektiivse detektoriga gaasikromatograafid, leegiioonide detektor, induktiivne plasma spektromeeter, orgaanilise süsiniku analüsaator, UV / nähtav spektrofotomeeter, Raman ja FTIR spektromeetrid, diferentsiaalset skaneerivat kalorimeetrit, kapillaarreomeetrit ja universaalset testimist masinat. Lisaks on igal uurimisvaldkonnal selle jaoks olemas konkreetsed võimalused.

Ülikooli kesksed rajatised pakuvad asjakohaseid tugiteenuseid, sealhulgas elektroonilise toe pood, abivahendid, masinapood ja disaini- ja tootmisteenuste rahastamisvahend. Samuti on olemas täiustatud andmetöötlusrajatised, sealhulgas massiliselt paralleelkaubanduse arvuti.

chem bio

Programmi teave aastateks 2020/21 on nüüd valmis aadressil pg.ust.hk/programs .

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

  • omandanud bakalaureusekraadi tunnustatud asutuses või sellega samaväärse kvalifikatsiooni.

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest :

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-i muudetud paberkandjal test 60 (lugemise, kuulamise ja kirjutamise sektsioonide koondhinded)
  • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6,5 ja kõik alahinded: 5,5

Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.

# tähistab kogusummat ühe katsega

Taotlemise tähtajad

Lisateavet leiate saidilt pg.ust.hk/programs ("Rakendus").

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Loe edasi

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Näita vähem