MPhil mehaanikainseneris (energiatehnoloogia kontsentratsioon)

Üldine

Programmi kirjeldus

Mehhaanilise ja Aerospace Engineering (MAE) osakond on üks juhtivaid MAE osakondi Aasias. See pakub ranget akadeemilist ja erialast ettevalmistust mitmesugustes valdkondades, sealhulgas nii traditsioonilist kui ka tipptasemel teemasid energeetikas, mehaanikutes, arenenud materjalides, nano- / biotehnoloogias ja tootmises.

Magistriõppe programmid keskenduvad üliõpilaste tausta tugevdamisele masinaehituses , nende matemaatilise oskuse tõstmisele ja nende eksponeerimisele tehnikateaduste ja -arenduse keskkonda.

Õpilased on kohustatud võtma kursuste ja edukalt lõpule väitekirja näidata pädevust inseneri teadustöö. Õpilased peavad osalema seminaridel. Samuti peavad nad läbima inglise keele kursuse. Programmi täitmiseks kulub tavaliselt kaks aastat täiskoormusega õpe.


Teadustöö Foci

Osakonna teadustegevus keskendub energeetika ja keskkonnatehnoloogia, mehaanika ja materjalide ning mehhatroonika ja tootmisega.

Tugev mehaanika ja dünaamika

Need on kaks mehaanikaanalüüsi alustalasid. Osakonnal on mitmekesine teaduskond, kellel on sellistes valdkondades asjatundlikkus. Uurimistegevus ulatub rakenduslikest teoreetilistest probleemidest ja neil on märgatav multidistsiplinaarne olemus. Need hõlmavad rakenduslikku matemaatika, tahke mehaanikat, mittelineaarseid dünaamika, arvutusi, tahkefaasi füüsika, materjaliteadust ja katseid mitmesuguste tahkete materjalide / süsteemide ja mehaaniliste käitumiste jaoks. Matemaatika töötajad tegelevad nii staatiliste kui ka dünaamiliste olemuslike probleemidega erinevate arenguteguritega. Need probleemid hõlmavad ka mitmekordset ühendamist erinevatel aja- ja pikkuskaugustel, alates mikro sekundist kuni pika aja veetmisprotsessideni ja väga väikesest süsinikust nanotorust või rakust makroskoopilise skaala komposiitmaterjalidesse ja elektromehaanilistesse seadmetesse / süsteemidesse.

Materjalide tehnoloogia

Materjalide insener keskendub uute materjalide iseloomustamisele ja töötlemisele, protsesside väljatöötamisele nende omaduste kontrollimiseks ja ökonoomseks tootmiseks, projekteerimiseks vajalike tehniliste andmete genereerimiseks ja toodete toimivuse prognoosimiseks. Teadusuuringute teemad hõlmavad arukaid materjale, biomaterjale, õhukesi filme, komposiite, luumurdusid ja väsimust, jääkliikumise hindamist, materjaliküsimusi elektroonilises pakendis, materjalide ringlussevõttu, plastist voolu sissepritse vormimist, täiustatud pulbermetöötlust, lauaarvutitöötlust ja mõõteriistade ja mõõtmistehnikat.

Disaini- ja tootmisautomaatika

Need elemendid asuvad masinaehituse keskmes, kus insenerid kujundavad, projekteerivad, konstrueerivad ja katsetavad uuenduslikke lahendusi reaalmaailma probleemidele. Teostatakse geomeetrilise modelleerimise, intelligentse disaini ja tootmisprotsessi optimeerimise, tootmisprotsesside jälgimise ja juhtimise protsesside, servosüsteemide kontrolli, robootika, mehhatroonika, prime-mover süsteemi juhtimise, anduritehnoloogia ja mõõtmistehnikate ning biotehnoloogia -meditsiiniliste süsteemide projekteerimine ja tootmine.

Microsystems ja Precision Engineering

MicroElectroMechanical Systems (MEMS) on multidistsiplinaarne uurimisvaldkond, mis on avaldanud suurt mõju meie igapäevasele elule, sealhulgas mitmesugused isiklike elektroonikaseadmete, transpordi, kommunikatsiooni ja biomeditsiinilise diagnostika mikrosensorid. Selles valdkonnas viiakse läbi fundamentaal- ja rakendusuuringuid. Uuritakse põhilisi mikro- / nanomehaanika, nagu vedeliku ja tahke mehaanika, soojusülekande ja mikro- / nanomehaaniliste süsteemidega unikaalsete materjalide probleeme. Uuritakse uusi ideid energia, biomeditsiini ja nanomaterjalide, mikroandurite ja mikroaktiivsete mikrosüsteemide tootmiseks. Narkootikumide mikro- / nanofabrikatsiooniga seotud tehnoloogiaküsimusi käsitletakse.

civil eng

Energiatehnoloogia kontsentratsioon

Energeetikat peetakse keskkonnateaduste ja -tehnoloogia laiapõhjaliste teadusharude keskne teadusuuringute valdkond. See on üks kõige olulisemaid esilekerkivaid erialasid paljudes valdkondades: inseneri-, teadus- ja sotsiaalteadused. Energiatehnoloogiaalased teadusuuringud hõlmavad paljusid valdkondi, sealhulgas säästvat tehnoloogiat, traditsioonilist tehnoloogiat ning energiatõhusust ja -kaitse. The Hong Kong University of Science and Technology tehnikakõrgkoolis asuvas energeetikatehnoloogia interdistsiplinaarses magistriprogrammis on pikaajaline toetus meie pidevale haridusalasele koolitusele ja kiiresti arenevatele teadusuuringutele üldiselt tehnoloogia valdkonnas.

Energiatehnoloogia multidistsiplinaarse olemuse tõttu on valdkonna teadusuuringud ja väljaõpe ühendatud erinevate erialadega, et õpilased saaksid varustada vajalike teadmiste ja kogemustega.

47624_1379138109_p.jpg

Programmi teave aastateks 2020/21 on nüüd valmis kell

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

  • omandanud bakalaureusekraadi tunnustatud asutuses või sellega samaväärse kvalifikatsiooni.

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-i muudetud paberkandjal test 60 (lugemise, kuulamise ja kirjutamise sektsioonide koondhinded)
  • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6,5 ja kõik alahinded: 5,5

* Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.

# tähistab kogusummat ühe katsega

Taotlemise tähtajad

Palun viita

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Loe edasi

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Näita vähem