MPhil nano teaduses ja tehnoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

nano science

Nanoteadused ja tehnoloogia peetakse 21. sajandil üheks kõige olulisemaks inimkonnale, mis mõjutab inimkonda. Nanoteadused ja tehnoloogia on oma olemuselt interdistsiplinaarsed. Kuna nanotehnoloogia on võimeline kohandama materjali omadusi kõige põhilisemal tasemel, on nanotehnoloogiat mõjutavat peaaegu kõike, alates kommunikatsioonist kuni energia tootmise, keskkonnajuhtimise, meditsiini, arvutite ja hariduseni. Nanoteaduste ja tehnoloogiaalaste teadusuuringute ulatus võib ulatuda nanomaterjalidest arvutielektroonika, meditsiini ja tervishoiu, lennunduse ja kosmoseuuringute, keskkonnaalaste uuringute ja energeetika, biotehnoloogia ja põllumajanduse, riikliku julgeoleku ja hariduse valdkonda.

Pärlijõe delta on hästi organiseeritud, et olla üks väga mitmekesise tootevaliku maailma keskusi. Selle piirkonna juhtiva linnana on ülioluline, et Hongkongil oleks juhtiv roll nii nanotehnoloogia revolutsiooni tulevase laine uurimisel kui ka isiklikul koolitusel.

Kuigi nanoteadused ja -tehnoloogia mitmekesistavad, on neil kolm hästi määratletud põhielementi, mis määravad meie õpetamise / uurimisprogrammi aluse. Need kolm elementi on valimi koostamine, iseloomustamine-katsetamine ja teooria-simulatsioonid.

Nanoteaduse ja tehnoloogia (NNT) programm , mis on määratletud kolme eespool nimetatud elemendi alusel, on koolitada üliõpilasi vajalike interdistsiplinaarsete teadmistega, et aidata kaasa pikaajalisele nanoskaalarengu uurimisele ja arendamisele, mis toob kaasa potentsiaalseid läbimurdeid sellistes valdkondades nagu nagu materjalid ja tootmine, nanoelektroonika, meditsiin ja tervishoid, keskkond, energia, kemikaalid ja biotehnoloogia. See programm võimaldab õpilastel rakendada teaduse füüsikalises teaduses oma uurimistöö nanoscience ja tehnoloogia.


Teadustöö Foci

Osakond keskendub oma ressurssidele kondenseeritud aine füüsikale, mis võib tehnoloogia tehnoloogial olla asjakohane. Matemaatika- ja magistriõppesse keskendutakse optilisele, kondenseeritud ainele ja statistilisele füüsikale ning see hõlmab laserite, tahkiste, mesoskoopiliste süsteemide, seadmete, nanomaterjalide, õhukeste kilede, pindade, liideste, vedelkristallide, polümeeride ja komposiitide füüsika.

Aastate jooksul tekkinud interdistsiplinaarse koostöö valdkond on nanomaterjalide ja nanotehnoloogia valdkond ning osakond on tihedalt seotud HKUST William Mongi nanoteaduse ja tehnoloogia instituudiga. Järgnevad on peamised uurimisvaldkonnad, mida osakond keskendub praegu:

 • Materiaalsete omaduste esimesed põhimõtted
 • Infofüüsika
 • Nano materjalid
 • Pooljuhtide füüsika
 • Atomic, Molecular and Optical (AMO) füüsika
 • Pehme kondenseerunud aine füüsika
 • Tugevalt korreleeritud elektronseadmed
 • Pinnafüüsika
 • Ultrafast fotonika ja mittelineaarsed optikad
 • Lainete fenomen ja lainefunktsioonilised materjalid
 • Osakeste teooria ja kosmoloogia
 • Biofüüsika

nano

Programmi teave aastateks 2020/21 on nüüd valmis aadressil pg.ust.hk/programs .

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

 • omandanud bakalaureusekraadi tunnustatud asutuses või sellega samaväärse kvalifikatsiooni.

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest *:

 • TOEFL-iBT 80 #
 • TOEFL-pBT 550
 • TOEFL-i muudetud paberkandjal test 60 (lugemise, kuulamise ja kirjutamise sektsioonide koondhinded)
 • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6,5 ja kõik alahinded: 5,5

* Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.

# tähistab kogusummat ühe katsega

Taotlemise tähtajad

Lisateavet leiate saidilt pg.ust.hk/programs ("Rakendus").

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Loe edasi

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Näita vähem