Rahvusvahelise Ajaloo M. Phili kursus pakub õpilastele võimalust jätkata ajaloolisi uuringuid väljaspool rahvusriigi piire. Õpilasi koolitatakse riikidevaheliste, võrdlevate ja rahvusvaheliste lähenemisviiside ajaloos ning neil on võimalus õppida võõrkeeli, kultuure ja ühiskondi. Võimalikud fookusala teemad hõlmavad kultuuri, inimeste ja ideede liikumist üle riigipiiride ja selliseid teemasid nagu imperialism, globaliseerumine, sotsiaalsed liikumised ning rahvusvahelise sõja ja konfliktide juured. Kursuse kestel julgustatakse õpilasi mõtlema praeguste probleemide, mis ületavad riigipiire, nagu pagulaste kriis, radikaalse poliitika levik, julgeoleku- ja luureteenistused, rahvusvaheline majandus ja muud karjääri ettevalmistamiseks olulised küsimused, ajalooliste juurtega sellistes valdkondades nagu ülemaailmne poliitika, valitsusvälised organisatsioonid, ajakirjandus või edasine magistriõpe.

Kursus koosneb seitsmest moodulist. Kaks kohustuslikku moodulit sisaldavad aastaringset põhimoodulit rahvusvahelisest ajaloost: meetodid ja teemad ning rahvusvaheline ajaloo uurimisseminar, kus õpilased kuulevad oma valdkonnas juhtivaid külalisesinejaid. Kolm valikainete moodulit saab valida paljude erialade hulgast, sealhulgas mandri-Euroopa, Iirimaa, Hiina, USA ja keskkonnahoiu ajalugu. Viiendaks mooduliks saavad õpilased valida kas võõrkeele (prantsuse, hispaania, vene, saksa, poola, itaalia või hiina-sõltuvalt personali kättesaadavusest) või täiendavat moodulit rahvusvahelises ajaloo meetodites. Lõplik moodul on nurgakiviks olev projekt, väitekiri, mis põhineb sõltumatul uurimusel rahvusvahelise ajaloo teemal, mida juhendab individuaalselt töötaja.

Võimalikud valikainete moodulid on ajalugu, mälu ja tähistamine; Iiri kodusõda rahvusvahelisest vaatenurgast; Keskkonnaajalugu; USA sotsiaalsed liikumised ja sotsiaalne mõtlemine rahvusvahelises perspektiivis; Globaalne kontsentratsioonikampaaniate ajalugu; Kaasaegne Hiina rahvusvahelises perspektiivis; ja ülemaailmne kommunismi ajalugu.


Õppemaks

  • EL-väline täistööaeg: 15999 eurot
  • EL täistööajaga: 8,410 eurot


Kestus

  • Täistööaeg: 1 aasta
  • Osalise tööajaga: 2 aastat

See programm on kättesaadav mitte-ELi üliõpilastele ainult täistööajaga kursuseks, mille kestus on 1 aasta.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Trinity College Dublinis »

Viimati uuendatud Jaanuar 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
15,999 EUR
Täistööajaga mitte-EL: 15999 eurot / EL täistööajaga: 8,410 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Trinity College Dublin