Tsiviil- ja keskkonnainstituudi kraadiõppe üliõpilaseks on teil võimalused luua erineva maailma, luues teadmisi valdkonna esirinnas, aidates minimeerida keskkonnaohtu ja parandades inimeste elukvaliteeti.

Tsiviilehituse valdkond areneb kiiresti. Peaaegu kõik ühiskonna probleemi lahendused on omavahel seotud alt = "tsiviilehitusega. Sellised lahendused hõlmavad ressursside arendamist, kasutamist ja kontrollimist inimeste huvides. Laialdased ja põhjalikud teadmised distsipliini ja mõistmise kohta uutest disaini kontseptsioonidest ja tehnoloogiatest on oluline nende jaoks, kes soovivad saada juhte selles inseneri erialal.

Osakonna kraadiõppe programmide eesmärk on arendada selliseid teadmisi ja oskusi ning seostada teadusuuringute jõupingutusi tihedalt ühiskonna huvidega ja vajadustega, nii et meie teadustöö on asjakohane ja praktiline väärtus. Aspiranid võivad keskenduda struktuurse, keskkonna-, geotehnilise inseneri, veevarude, transpordi, ehituse või infrastruktuuri arendamisele.

MPhil programm keskendub üliõpilaste teadmiste tugevdamisele tsiviil- ja ehitusmajanduse teatud valdkondades ning nendega seotud probleemide kohta, mis on seotud struktuuride ja rajatiste kujundamise, projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja kasutamisega. Õpilased on kohustatud võtma kursuste ja edukalt lõpule väitekirja näidata pädevust teadustöö.


Teadustöö Foci

Osakonna uurimus on neljas ulatuses, kus on palju alarühmi:

Infrastruktuuri arendamine ja planeerimine

Maanteede sildade, tuule- ja seismiseadmete, geotehnilise inseneri ja pinnase struktuuri koostoime, ehitusmaterjalide, transpordisüsteemi modelleerimise ja käitamise, integreeritud ohu ja töökindluse hindamise ning infrastruktuuri süsteemi täiustuse ehituse süsteemi projekteerimine ja analüüs, seire ja analüüs.

Roheline ehitus ja säästev areng

See on interdistsiplinaarne valdkond, kus on projekte, mis hõlmavad keskkonnahoidlike ehitusprojektide standardite väljatöötamist, keskkonnasõbralike materjalide ja tehnoloogiate kasutamist, ehitusmaterjalide ringlussevõttu, rohelist moderniseerimist ja renoveerimistöid ning energia ja vee kasutamise optimeerimist.

Intelligentsed ehitusmaterjalid

Täiustatud komposiitmaterjalide, tsemendil põhinevate funktsionaalsete materjalide ja jätkusuutlike tsemendipõhiste materjalide väljatöötamine, komposiitmaterjalide kasutamine infrastruktuuride remondiks ja nanotehnoloogia betooni projekteerimisel.

Keskkonna- ja veeressursside uuringud

Uuenduslikud füüsikalised, keemilised ja bioloogilised vee- ja reoveepuhastusprotsessid, keskkonnakvaliteedi juhtimine, saastunud pinnase ja põhjavee puhastamine, saasteainete segunemine ja transportimine looduslikes ja keemilistes süsteemides, veevarude majandamine ja inseneriteenused, veekvaliteedi stohhastiline optimeerimine ja ressursid, keskkonnasõbralik mehaanika.

Energiatehnoloogia kontsentratsioon

Energeetikat peetakse keskkonnateaduste ja -tehnoloogia laiapõhjaliste teadusharude keskne teadusuuringute valdkond. See on üks kõige olulisemaid esilekerkivaid erialasid paljudes valdkondades: inseneri-, teadus- ja sotsiaalteadused. Energiatehnoloogiaalased teadusuuringud hõlmavad paljusid valdkondi, sealhulgas säästvat tehnoloogiat, traditsioonilist tehnoloogiat ning energiatõhusust ja -kaitse. The Hong Kong University of Science and Technology tehnikakõrgkoolis asuvas energeetikatehnoloogia interdistsiplinaarses magistriprogrammis on pikaajaline toetus meie pidevale haridusalasele koolitusele ja kiiresti arenevatele teadusuuringutele üldiselt tehnoloogia valdkonnas.

Energiatehnoloogia multidistsiplinaarse olemuse tõttu on valdkonna teadusuuringud ja väljaõpe ühendatud erinevate erialadega, et õpilased saaksid varustada vajalike teadmiste ja kogemustega.

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

  • omandas tunnustatud asutuse bakalaureusekraadi või tunnustatud samaväärse kvalifikatsiooni;

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest *:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • TOEFL-läbivaadatud paberkandjal 60. test (lugedes, kuulamis- ja kirjutamisosakondades)
  • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6.5

* Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.


Taotluste esitamise tähtaeg

Lisateavet leiate aadressilt http://pg.ust.hk/programs ("Rakendus").

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 29 kursust The Hong Kong University of Science and Technologyis »

Viimati uuendatud Veebruar 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
42,100 HKD
aastas
Deadline
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date