MPhil tsiviilehituses (energiatehnoloogia kontsentratsioon)

Üldine

Programmi kirjeldus

civil eng

Tsiviil- ja keskkonnainstituudi kraadiõppe üliõpilaseks on teil võimalused luua erineva maailma, luues teadmisi valdkonna esirinnas, aidates minimeerida keskkonnaohtu ja parandades inimeste elukvaliteeti.

Tsiviilehituse valdkond areneb kiiresti. Peaaegu kõik ühiskonna probleemi lahendused on omavahel seotud alt = "tsiviilehitusega. Sellised lahendused hõlmavad ressursside arendamist, kasutamist ja kontrollimist inimeste huvides. Laialdased ja põhjalikud teadmised distsipliini ja mõistmise kohta uutest disaini kontseptsioonidest ja tehnoloogiatest on oluline nende jaoks, kes soovivad saada juhte selles inseneri erialal.

Osakonna kraadiõppe programmide eesmärk on arendada selliseid teadmisi ja oskusi ning seostada teadusuuringute jõupingutusi tihedalt ühiskonna huvidega ja vajadustega, nii et meie teadustöö on asjakohane ja praktiline väärtus. Aspiranid võivad keskenduda struktuurse, keskkonna-, geotehnilise inseneri, veevarude, transpordi, ehituse või infrastruktuuri arendamisele.

MPhil programm keskendub üliõpilaste teadmiste tugevdamisele tsiviil- ja ehitusmajanduse teatud valdkondades ning nendega seotud probleemide kohta, mis on seotud struktuuride ja rajatiste kujundamise, projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja kasutamisega. Õpilased on kohustatud võtma kursuste ja edukalt lõpule väitekirja näidata pädevust teadustöö.


Teadustöö Foci

Osakonna uurimus on neljas ulatuses, kus on palju alarühmi:

Infrastruktuuri arendamine ja planeerimine

Maanteede sildade, tuule- ja seismiseadmete, geotehnilise inseneri ja pinnase struktuuri koostoime, ehitusmaterjalide, transpordisüsteemi modelleerimise ja käitamise, integreeritud ohu ja töökindluse hindamise ning infrastruktuuri süsteemi täiustuse ehituse süsteemi projekteerimine ja analüüs, seire ja analüüs.

Roheline ehitus ja säästev areng

See on interdistsiplinaarne valdkond, kus on projekte, mis hõlmavad keskkonnahoidlike ehitusprojektide standardite väljatöötamist, keskkonnasõbralike materjalide ja tehnoloogiate kasutamist, ehitusmaterjalide ringlussevõttu, rohelist moderniseerimist ja renoveerimistöid ning energia ja vee kasutamise optimeerimist.

Intelligentsed ehitusmaterjalid

Täiustatud komposiitmaterjalide, tsemendil põhinevate funktsionaalsete materjalide ja jätkusuutlike tsemendipõhiste materjalide väljatöötamine, komposiitmaterjalide kasutamine infrastruktuuride remondiks ja nanotehnoloogia betooni projekteerimisel.

Keskkonna- ja veeressursside uuringud

Uuenduslikud füüsikalised, keemilised ja bioloogilised vee- ja reoveepuhastusprotsessid, keskkonnakvaliteedi juhtimine, saastunud pinnase ja põhjavee puhastamine, saasteainete segunemine ja transportimine looduslikes ja keemilistes süsteemides, veevarude majandamine ja inseneriteenused, veekvaliteedi stohhastiline optimeerimine ja ressursid, keskkonnasõbralik mehaanika.

civil eng

Energiatehnoloogia kontsentratsioon

Energeetikat peetakse keskkonnateaduste ja -tehnoloogia laiapõhjaliste teadusharude keskne teadusuuringute valdkond. See on üks kõige olulisemaid esilekerkivaid erialasid paljudes valdkondades: inseneri-, teadus- ja sotsiaalteadused. Energiatehnoloogiaalased teadusuuringud hõlmavad paljusid valdkondi, sealhulgas säästvat tehnoloogiat, traditsioonilist tehnoloogiat ning energiatõhusust ja -kaitse. The Hong Kong University of Science and Technology tehnikakõrgkoolis asuvas energeetikatehnoloogia interdistsiplinaarses magistriprogrammis on pikaajaline toetus meie pidevale haridusalasele koolitusele ja kiiresti arenevatele teadusuuringutele üldiselt tehnoloogia valdkonnas.

Energiatehnoloogia multidistsiplinaarse olemuse tõttu on valdkonna teadusuuringud ja väljaõpe ühendatud erinevate erialadega, et õpilased saaksid varustada vajalike teadmiste ja kogemustega.

students

Programmi teave aastateks 2020/21 on nüüd valmis kell

Vastuvõtutingimused

i Üldõppe nõuded

Magistriõpe taotlemise taotlejad peaksid olema:

  • omandanud bakalaureusekraadi tunnustatud asutuses või sellega samaväärse kvalifikatsiooni.

ii. Inglise keele vastuvõtu nõuded

Sa pead täitma inglise keele nõudeid, mis vastavad ühele järgmistest oskustest *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-i muudetud paberkandjal test 60 (lugemise, kuulamise ja kirjutamise sektsioonide koondhinded)
  • IELTS (akadeemiline moodul) Üldskoor: 6,5 ja kõik alahinded: 5,5

* Kui teie emakeel on inglise keel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend oli inglise keel, siis loobutakse eespool nimetatud ingliskeelsete nõuete täitmisest.

# tähistab kogusummat ühe katsega

Taotlemise tähtajad

Palun viita

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Loe edasi

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Näita vähem