MRes ärijuhtimise ja juhtimise uurimismeetodid

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Meie ärijuhtimise ja juhtimise uurimismeetodite meistrid on akrediteeritud majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) ja sotsiaalteaduste Šotimaa kõrgkoolis doktorantide koolitamiseks.

Õpid, kuidas:

 • korraldama doktoriõpinguid äri- ja juhtimisalases tegevuses
 • varustada end akadeemilise või kaubandusliku karjääri äri-ja juhtimise teadusuuringud
 • korraldada, hinnata, tellida või juhtida teadusuuringuid äri-, avaliku või vabatahtliku sektoris

MRe kursusel on tugev praktiline fookus ja teil on ette nähtud ettevõtlus-, juhtimis-, majandus- ja poliitikauuringuteks vajalikud arenenud oskused. Meie eesmärgiks on aidata teil saada teadlane, kes on:

 • peegeldav ja teadlik teie teadustöö eeldustest, tugevustest ja piirangutest
 • kõrge kvalifikatsiooniga paljude juhtimis-ja organisatsiooniliste uuringute tehnikat
 • oskab neid teadmisi rakendada uutes ja erinevates valdkondades

Lõpetamisel saate olema peegeldav ja läbimõeldud teadlane, kes on kõrge kvalifikatsiooniga paljudes juhtimis- ja korralduslikes uurimismeetodites. Teil on võimalik neid teadmisi rakendada mitmesugustes olukordades ja nad saavad:

 • mõista erinevate uurimisviiside ontoloogilist ja epistemoloogilist alust, nende piiranguid ja nende mõju küsimustele ja kujundusele
 • kasutada kvalitatiivseid, kvantitatiivseid ja katsemeetodeid, et koguda ja analüüsida andmeid kõrgtasemel
 • rakendada neid teadmisi uurimisprojektide kavandamiseks, käitamiseks ja aruandluseks
 • analüüsib kriitiliselt empiiriliste uurimisprojektide läbiviimiseks kasutatavaid meetodeid

Õppige ekspertidelt

Teete tihedat koostööd rahvusvaheliste teadlaste, rahvusvaheliselt tunnustatud teadustöö ekspertidega, kes on globaalse tähtsusega kirjastamistulemuste põhjal tuntud. Meie õpetamise meeskonnal on tugev teadustöö rahastamise tase, sealhulgas Ühendkuningriigi uurimisnõukogud ja Euroopa Liit. Samuti nõustavad nad korrapäraselt valitsus- ja poliitikaasutusi.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Kursus akrediteerib majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu kaudu Šoti sotsiaalteaduste kõrgkooli

# 2 Valmistame teid ette doktoriõppeks, samuti teadustöödeks ettevõtluses ja avalikus sektoris

# 3 Meie University of Stirling juhtimiskool on Suurbritannia top 25 teadustöö mõju (REF 2014)

Kursuse eesmärgid

Meie MRes kursus on ka University of Stirling juhtimiskooli doktoriõppe üldine sisenemispunkt. Juhtimiskool on Šoti doktoriõppekeskuse ESRC liikmesorganisatsioon. Nad tervitavad rakendusi doktoriõppes raamatupidamise ja rahanduse ning äri-ja juhtimiskoolides.

MResi äri- ja juhtimisuuringute meetodid on osa meie ülikoolilinnakomisjoni poolt heakskiidetud väga prestiižikate kursuste komplektist, mida kasutatakse doktorantidele suunatud ESRC sponsoreeritud üliõpilaste üldises teadustöös.

Tuleviku ärijuhtide arendamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Lisateavet Flying Starti kohta.

Professionaalsed akrediteeringud

Äritegevuse ja juhtimise uurimismeetodite akrediteeritud on ESRC ja SGSS doktorantide koolitamiseks.

Kursuse üksikasjad

MRes Business & Management Research Methods koosneb kahest 15-nädalasest õpetatavate moodulite semestritest, mis kestavad septembri keskpaigast detsembri lõpuni ja jaanuarist kuni mai lõpuni. Suvekuudel saate kolmekuulise väitekirja kuni 15 000 sõna. See on teie võimalus arendada oma uurimisküsimusi ja rakendada oma uurimisprojektile õppitud meetodeid. Teie toetuseks pakume teile ekspertiisi juhendajat, kes juhendab kogu protsessi.

Meie kursuse alguses on intensiivne õppimisõppe ja meeskonna kujundamise tegevuste periood. See induktsiooniperiood võimaldab teil välja arendada uusi õpetlikke stiile ja mõista ootusi, mis suunatakse teile läbi tegeleva lähenemisviisi. Sa õpid ennast ja oma suhtlemis- ja õppimisstiili.

Te saate ka teistelt õppida ja tunnustada mitmekesist lähenemist õppimisele koos kultuuriliste ja individuaalsete erinevustega. Selle induktsiooniperioodi jooksul anname teile ülevaate põnevast aastast ja sellest, mida oodatakse sind. See annab aluse tegevustele, mis aitavad teil kurssi kõige paremini ära kasutada.

Meie eesmärgiks on innustada teid olema täielikult kaasatud ja varustatud ametliku õpetamise alustamiseks, innukaks ja pühendunud uutele arenenud intellektuaalsetele, interaktiivsetele ja esitlusoskustele.

Kursuse õpetatud sisu annab teile teadmised ja oskused paljudes tehnikates, mis on olulised teadusuuringuteks ärivaldkonnas, juhtimises ja organisatsioonides. Õpid filosoofilisi aluseid ja kuidas uurimisküsimusi saab välja töötada ja neile vastata. Seejärel annab kursus kvantitatiivsete, kvalitatiivsete ja eksperimentaalsete uurimismeetodite põhjalikku katvust, nende kasutamist ja piiranguid ning seda, kuidas neid praktiliselt rakendada uurimisprojektidele.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride ja praktikumide kaudu. Samuti on olemas võimalused iseseisvaks õppimiseks ja uurimiseks.

Hindamine

Sind hinnatakse kursuste, sealhulgas kirjalike ülesannete ja esitluste, samuti väitekirja. Mõnel moodulil on ka eksami element.

Kursuse direktor

Professor George Burt

44 (0) 1786 467356

mres@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad 13 650 £
 • Kodu / EU £ 4700
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem