Ülevaade

Need programmid võimaldavad teil läbi viia geograafilise geograafilise uurimistöö teaduse, tehnoloogia või sotsiaalteaduste kohta.

Need on suunatud üliõpilastele, kes soovivad keskenduda peamiselt teaduspõhise magistriõppe tasemele.

Tihedalt toetades ja juhendades ainepõhise eriala õppejõudude poolt, teevad MRes'i õpilased tavaliselt põhjalikke uuringuid geograafia sotsiaalteaduse aspektist, samas kui (Sc) MRes õpilased keskenduvad geograafilisele teaduslikule või tehnoloogilisele aspektile. Kooli äranägemisel võib olla võimalik uuendada doktorikraadile.

Teil on kasu sellest, et olete osa maailma juhtivast teadustöömahukast koolist, veedate aega teie valitud teemal, suurendades samal ajal oma teadustööoskusi ja aineprobleeme.

Meie interdistsiplinaarse õppe- ja teadmussiirde kultuur võimaldab meil luua suure mõjuga uuringuid, mis mõjutavad valitsuse avalikku korda, eraettevõtteid ja kolmanda sektori organisatsioone.

Kursuse üksikasjad

Te võtate vähemalt 20 krediiti üldiste teaduskoolitustega ja võite võtta veel 40 õpetust. Te lõpetate lõputöö, mis on krediidi kaalutud maksimaalse sõnade arvu järgi.

Leia rohkem.

Leia juhendaja

Teile eraldatakse asjakohane väitekirja juhendaja, kes jälgib teie edusamme.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 (või rahvusvaheline ekvivalent)

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6,0 mistahes elemendis)

Karjäär

Hiljutised koolilõpetajad on läinud karjäärile avalikus, era- ja kolmandas sektoris, sealhulgas riiklikes ja kohalikes omavalitsustes ning reguleerivates asutustes ja heategevusorganisatsioonides. Paljud kasutavad seda kraadi doktorikraadi edasiseks uurimiseks.

Võib olla võimalik uuendada MRes / (Sc) MRe-i kooli doktoriks.

Paljud meie doktorandid jätkavad akadeemilist valdkonda kas Nottinghami ülikoolis või mujal. Teised hiljuti lõpetanud on töötanud sellistes organisatsioonides nagu Keskkonnaagentuur, Ökoloogia ja Hüdroloogia Keskus, Experian, metsanduskomisjon ning äri- ja professionaalsed teenindusettevõtted.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi