MRes Arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppige maailma järjestuses kunsti- ja disainiülikoolis kuus aastat järjest (2015-2020) QS World University Subject Rankingsis.

Programmi kohta

MRes RCA Arhitektuur Pathway pakub koolitust praktikas juhitud ja praktika baasil uurimismeetodeid, täiendades jagatud kunsti ja humanitaarteaduste uuringute meetodeid õpetatakse kogu College osana MRes RCA .

Me julgustame interdistsiplinaarseid teadusprojekte koostöös teiste RCA koolide ja väliste partneritega. Meil on suur rõhk praktikapõhistel ja eksperimentaalsetel teadusuuringutel, valmistades ette lõpetajaid mitmekesiseks karjääriks akadeemilistes ringkondades, arhitektuuri- ja linnakujunduse tavades, inimõigusorganisatsioonides ning sotsiaal- ja keskkonnakoalitsioonides.

Pakume erinevaid erialasid, mis keskenduvad teadusuuringute ja praktika liidesele, praktikapõhiste ja praktikapõhiste teadusuuringute koolitamisele, töötades välja valdkonnas elavate juhtumianalüüside ja projektidega koos lugupeetud välispartneritega. Sinust saab osa elavat teadusringkonda RCA ja Londonis.

MRes Arhitektuur Royal College of Art Vimeo teemal.

MRes sissepääsunõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valimisprotsessis võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja uuenduslikkust, nagu on näidatud teie portfellis, samuti teie potentsiaali programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid standardeid saavutada.

Peaksite olema seotud õppeaine hea esimese astme. Ootame vastu igas vanuses õpilaste avaldusi ja peame nii eelnevat akadeemilist kui ka töökogemust väärtuslikuks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem