Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Arhitektuurikooli MRes RCA Pathway pakub koolitust praktikapõhistes ja praktikapõhistes uurimismeetodites ruumilise disaini kriitiliste uuringute jaoks, täiendades ühiseid kunsti- ja humanitaarteaduslikke uurimismeetodeid, mida õpetatakse kogu kolledžis MRes RCA osana. Maailma juhtivas kunsti- ja disainiasutuses Royal College of Art asuv programm julgustab interdistsiplinaarseid teadusprojekte koostöös teiste RCA koolide ja väliste partneritega.

Arhitektuurikool pakub praegu teadusuuringute spetsialiseerumist arhitektuuri ja meedia, linnakujunduse, sotsiaalsete liikumiste, töö tuleviku ja kultuurilise infrastruktuuri valdkonnas, mida peetakse tänapäevase arhitektuuri- ja linnauuringute jaoks hädavajalikuks. Kuid programm tervitab tugevaid rakendusi teistes huvivaldkondades, samuti traditsioonilisi akadeemilisi teadusuuringuid.

MRes RCA kraadi pakutakse neljas koolis (kommunikatsiooni, disaini, kujutava kunsti ja humanitaarteaduste koolid) ja nende eesmärk on pakkuda karjääri alustavatele teadlastele intellektuaalseid, tehnilisi ja professionaalseid vahendeid kvaliteetsete teadusprojektide lõpuleviimiseks kas doktoriõppe tasemel või kultuuri- ja loomemajanduses, ületades traditsioonilisi sotsiaalkultuurilisi, distsiplinaar- ja valdkondlikke piire. RCA MRes kraadidel on neli eriala - arhitektuur, kommunikatsioon, disain ja kujutav kunst

MRes RCA programmid viiakse läbi struktureeritud õppe kombinatsiooni kaudu, mis koosneb praktikute ja vanemametnike loengutest ja meistriklassidest; töötoa tunnid, mis põhinevad püstitatud ülesandel ('lühike'); juhendaja juhendatud seminaritunnid, kus õpilastel palutakse eelnevalt läbi mõelda materjal, mida nad on eelnevalt lugenud või uurinud; ja projektiülesanded, mis toetavad struktureeritud õppeprogrammi.

MRes Arhitektuur Royal College of Art Vimeo teemal.

Programm pakub tudengitele intellektuaalseid, tehnilisi ja professionaalseid vahendeid oma iseseisvate teadusuuringute jätkamiseks akadeemilistes ringkondades või tööstuses, tuginedes kogu kolledži maailma juhtivate teadlaste kogemustele ja teadmistele. Programmi eetos on koostööpõhine, nii et üliõpilased peaksid olema valmis kaasama end täielikult oma eakaaslaste rühma ning kogu kolledži väljakujunenud ja tekkivate teadusringkondadega.

Intellektuaalse kaasamise arendamisel julgustatakse õpilasi demonstreerima põhjalikumat arusaamist kunsti, disaini ja humanitaarteaduste teadusliku uurimistöö põhimõtetest; määratleda kindlad uurimisküsimused, mis küsivad teadmiste loomise ja vahetamise põhiküsimusi; kriitiliselt analüüsida ja hinnata keerulisi uurimisandmeid; paigutada oma uurimisküsimused oma ala laiemasse akadeemilisse konteksti, mõistes, kuidas nende endi uurimistöö tugineb olemasolevatele teadmistele ja panustab nendesse.

Tehniliste oskuste arendamisel julgustatakse õpilasi: demonstreerima põhjalikke teadmisi kunsti ja disaini uurimisvahenditest, meetoditest, teooriatest ja tehnikatest; eksperiment keerukate uurimisprojektide väljatöötamisel, hindamisel ja esitlemisel; tõhusalt edastama oma uurimistöö eesmärke, metoodikaid ja tulemusi erinevatele sihtrühmadele; tõhusalt uurida ja liigendada oma teadustöö potentsiaali, et saavutada mõju väljaspool akadeemilist sfääri.

Ametialase arengu huvides julgustatakse õpilasi:

  • võtma vastutuse oma õpingute juhtimise eest eesmärkide seadmise ning aja ja ressursside tõhusa juhtimise kaudu,
  • osaleda teadusringkondade aktiivse, läbimõeldud ja vastutustundliku liikmena; näidata eetiliste uuringute põhimõtete ja poliitika mõistmist ning tundlikkust nende suhtes,
  • tõhusalt kavandada ja juhtida keerulist uurimisprojekti,
  • määratlema oma ametialase identiteedi eneserefleksiooni kaudu, mille aluseks on teoreetiline, sotsiaalne ja kultuuriline teadlikkus
  • suhelda konstruktiivselt teaduspartneritega, et moodustada koostöö, millest on kasu nii nende teadustööle kui ka partnerorganisatsioonile.

MRes sissepääsunõuded

Kõigile õpetatavatele kraadiõppe kursustele kandideerijatel hinnatakse nende olemasolevaid omadusi, nagu on näidatud nende töös ja vestluses, samuti nende potentsiaali kursusest kasu saada ja nõutavate standardite saavutamist üldiselt. Hindamisel võetakse arvesse töös ilmnevat loovust, kujutlusvõimet ja uuenduslikkust; oskus sõnastada teose kavatsused; intellektuaalne kaasamine asjakohastesse valdkondadesse; asjakohased tehnilised oskused; ja üldine intervjuu tulemuslikkus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Kandidaatidel peaks olema hea seotud õppeaine esimene aste. Ootame vastu igas vanuses õpilaste avaldusi ja peame nii eelnevat akadeemilist kui ka töökogemust väärtuslikuks.

Veebitaotlused tuleb esitada koos CV-ga ja lühikese (500-sõnalise) avaldusega, mis kirjeldab teie kandideerimise motivatsiooni ja teemaga seotust.

Kandidaadid, kes ei räägi oma emakeelena inglise keelt, peavad esitama tõendid selle kohta, et nad on kahe viimase aasta jooksul saavutanud IELTSi eksami hinde 6,5, kirjutades kirjalikult 6.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 27 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud Juuli 30, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
12,350 GBP
Õppetasud 2019/20: Suurbritannia / EL: 12 350 kr aastas; Välismaal: 32 800 naela aastas.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.
End Date
Juuni 2021