Ülevaade

Humanitaarteaduste magister pakub teile võimalust jätkata individuaalset, spetsiaalset magistritööde programmi struktureeritud, interdistsiplinaarse ja teadustööga seotud keskkonnas. See on keskendunud teie huvidele ja on saadaval kunsti- ja humanitaarteaduste teaduskonna laia valiku erialadel. Te võtate läbi uurimisprogrammi, mis on teie ja teie juhendaja (te) vahel kokku lepitud. MResid saab sooritada isikliku või karjääri kujundamise eesmärgil või doktoriõppes (PhD).

MRes on üheaastane teadustööga õpetatav kursus. Teile on määratud juhendaja või juhendajad ning koos kavatsete õppekavade, mis kajastavad teie huve ja vajadusi. Suur osa teie tööst koosneb iseseisev teadustööst, kus on plaanilised järelevalvekoosolekud, mis aitavad teil juhendada, arutleda teie tööd ja tutvuda eelnõude esitamisega. Teil on erinevad õppimisvõimalused, mis täiendavad teie uurimisprojekti.

Kunsti- ja humanitaarteaduste teaduskond tervitab kõiki taustapilte ja on pikaajalise traditsiooniga toetada uuenduslikke, valdkondadevahelisi ja tulevikku suunatud projekte. Meie teadustöö üliõpilaste kogukond on rahvusvaheline, mitmekesine ja mängib võtmerolli teaduskonna kultuuris, kus töötajad ja üliõpilased töötavad koos uute algatustega. Kunsti- ja humanitaarteadlased saavad osaleda ülikooli laiemas kultuuris Stirlingi kõrgkooli kaudu.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teid õpetavad kogenud töötajad, kes on oma valdkondade juhtivad eksperdid

# 2 Saate kohandada kursust vastavalt oma eelistatud huvivaldkondadele

# 3 arendate oskusi, mis muutuvad tööturul tohutult ülekantavaks

Kursuse üksikasjad

Õppimine MRes Humanities võimaldab teil arendada oma teadustöö kava algusest lõpuni koos oma juhendaja (id).

MRe järgneb kaks semestrit, mis algavad septembri keskpaigast detsembri lõpuni ja jaanuarist kuni mai lõpuni. Suveperiood on väitekirja kirjutamiseks.

Kursus koosneb järgmistest elementidest:

Uuringute ettevalmistamine

See on kohandatud õppekava semestris 1, mida õpetab vähemalt viis individuaalset järelevalvet teie valitud teemal, mis on kokku lepitud vastavate teemavaldkondadega. See võib vajaduse korral hõlmata valdkondadevahelist järelevalvet ainevaldkondade vahel. Moodul võimaldab teil alustada tööd teema jaoks, mis on teile eriti oluline - üks, mis on sarnane, kuid mitte sama, mis teie järgneval väitekirjaga. Seda hinnatakse kirjaliku loovutusega 5000 kuni 6000 sõna.

Doktoritöö ettevalmistamine

Semester 2 moodustatud moodul koosneb distsipliini enda teema ja kontseptsiooni väljatöötamisest, mis võivad sisaldada järgmist:

 • kavandatava argumendi üksikasjalik ülevaade
 • kirjanduse ülevaade või laiendatud raamatute ülevaade
 • metoodika raamistiku rakendamise kirjeldus või ettepanek
 • või ülaltoodud kombinatsioon, sõltuvalt uuringu täpsest olemusest

Sind jälgib sama personali liige, kelle asjatundlikkus on vastavuses mooduli 3 teadusuuringutega. Moodulil on viie järelevalveta struktuur ja üks kirjalik hindamine. Kirjalik hindamine kohandatakse kavandatava väitekirjaga, keskendudes nõustaja (te) le konsulteerides.

Uurimisoskused

Meie uuenduslik kunstiõppe lõpetanute koolitus ulatub mõlemad semestritest ja võimaldab teil luua oskuste kogumi, mis valmistab teid ette akadeemiliseks ja tööeluks. Portfell on kohandatav individuaalsetele kogemustele ja nõuetele ning hõlmab:

 • põhioskused - esitlemine, bibliograafia, konkreetsed uurimismeetodid, raamatukoguuuringud
 • tööalast konkurentsivõimet - õppetöö kogemus, õpilaste töö märgistamine, karjääriarengu sündmus, keeleoskuse laiendamine
 • teadmiste laius - konverentsi tähelepanu, osalemisrühma lugemine, ettekande ettekande ettevalmistamine väljaspool oma uurimistööd

Töötate oma juhendaja (te) ga, et valida ülesandeid, mis on seotud teie tulevaste ambitsioonidega seotud tegevuste menüü ja nende vajalike kvalifikatsioonidega.

Dissertatsioon

Kui semestrite 1 ja 2 hindamise kõik elemendid on edukalt lõpule viidud, käivitate põhjaliku doktoritöö, mis uurib teie valitud uurimusteemat, nagu on kokku leppinud teie juhendaja (te) ga. Kui see on teostatav, soovitatakse teil oma teema esitada asjakohasel foorumil, näiteks magistrikursuste konverentsil.

Õpetamine

Sõltuvalt valitud Pathway võtate osa individuaalsetest järelevalve istungitest ja / või iganädalastest seminaridest. Uurimisoskuste koolitus pakub võimalusi erinevatele õpikeskkondadele. Lisaks on sul õigus võtta asjakohaseid valdkondi käsitlevaid olemasolevaid kõrgtaseme tasemeid (tasemeid 10 või 11) ja / või vajaduse korral läbi viia keeleõpet kõikidel tasanditel prantsuse ja hispaania keeles või varasemate inglise keele (vana ja Lähis-inglise keel).

Kõik toetavad töötajad tegelevad pidevate uuringutega oma erialade esirinnas ja on mitmete raamatute, artiklite ja uuringute autorid paljude asjakohaste teemade kohta.

Sa oled osa õitsevast akadeemilisest kogukonnast, mis sisaldab rikas teaduskultuuri ja külastusõppejõudude ja tööstuse kõnelejate seminare.

Klassiruumi tundid

Inimarengu magistriõppe ülikoolide eripära tõttu on semestri ajagraafikud oluliselt erinevad üliõpilastest. Keskmise kuu jooksul võite oodata järgmist:

 • teha palju eneseregulatsiooni uuringuid
 • kohtuda oma juhendaja (te) mitmel korral
 • osalema seminaridel ja töötubades
 • suhtlema teiste kraadiõppuritega ametlikult ja mitteametlikult
 • osalema auditeeritud loengutes või seminaridel, olenevalt tegevustest, mida teete osana meie Graduate Koolitusoskuste moodulitest

Suvekuudel peate oma doktoritöö juhendajaga regulaarseid kohtumisi.

Kursuse direktor

Professor Peter Milne

44 (0) 1786 467563

peter.milne @ stir.ac.uk @ stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad 13 650 £
 • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - välismaal: £ 13 650
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi