Kursuse ülevaade

Biosciences MRes annab teile eksperditeadusuuringute koolituse, mis on haaratud meie maailmatasemel uurimisrühmadesse ja mis on haaratud ühte või mitmesse meie bioteaduste uurimisteemasse. Te saate kasu meie spetsiaalsetest võimalustest tõelise eristusega teadusliku kvalifikatsiooni saavutamisel.

Meie spetsialistide hulka kuuluvad:

 • eritellimusena projekteeritud 12,5 miljoni naela suurune rannikualade uurimislaev
 • ainulaadne säästva veeuuringute keskus
 • kõrgtasemel arvutitöötlusvõimalused koos tippklassi graafika tööjaamadega
 • eritellimusel käitumise ja ökoloogia laboriruumid
 • spetsiaalsed molekulaarökoloogia ja endokrinoloogia rajatised ning laborid

Esimene ametiaeg koosneb kahest kohustuslikust moodulist, mis pakuvad teaduse põhioskusi, teadmisi uurimismeetoditest ja teaduslikest ülevaadetest, ning ühest moodulist, mis on valitud teaduskolledži pakutavate toodete hulgast. Teise ja kolmanda ametiaja hõivab uurimisprojekt.

Sisenemise nõuded

Sissesõidu nõuded MRes Biosciences on esimese või ülemise teise klassi kiitusega kraad Bioscience või sellega seotud teema.

Tavaliselt eeldatakse, et selle programmi taotlejad vastavad eespool nimetatud riiki sisenemise miinimumnõuetele. Kõrgkool / kool jätab endale õiguse küsida kõrgemaid akadeemilisi hindeid ja kvalifikatsiooni.

Vastuvõtuotsustes võetakse arvesse mitte ainult eelnevat akadeemilist kvalifikatsiooni, vaid ka tegureid, sealhulgas taotleja esitatud uurimistöö kokkuvõtte / ettepaneku standardit, nende esinemist vestlusel (kui see on nõutav), konkurentsi intensiivsust piiratud kohtadele ja asjakohast töökogemust (kus sobiv).

Kuidas teid juhendatakse

Aasta jooksul kestva kursuse jooksul korraldate enne suure teadusuuringute projekti alustamist teadustöötajate juhendamisel rea õpetlikke mooduleid, mis juhendavad ja toetavad teie iseseisvate teadustööoskuste arendamist, viies väitekirja, mis on kirjutatud stiilis teadustöö.

Walesi varustus

Kui olete kõmri kõneleja, on meie pühendunud akadeemia, siis Academi Hywel Teifi on siin, et teid kogu teie Swansea University töötamise ajal toetada. Pakume teile:

 • Intervjuu kõmri vahendusel koha taotlemisel.
 • Võimalus saada isiklikku kirjavahetust kõmri keeles - suhtleme siis teiega teie valitud keeles.
 • Võimalus kirjutada ja esitada oma kursuste või eksameid kõmri keele vahendusel (isegi kui olete otsustanud õppida inglise keeles) ja tehakse kõik endast olenev, et märgistada oma töö originaalkeeles.
 • Kõmri keelt kõnelev isiklik juhendaja.
 • Üks-ühele tugi oma kõmri keeleoskuse parandamiseks.

Alates 2011. aastast on Swansea University Walesi keelt õppivate tudengite arv kasvanud 40% ja meie * TEF-i andmed viimase kahe aasta kohta näitavad, et Walesi keskastme tudengite tööhõivealane edu on kõrgem (* Swansea University TEF-i tagasitulek 2017 ja 2018).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 39 kursust Swansea Universityis »

Viimati uuendatud September 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
19,800 GBP
Suurbritannia / EL: 4327 GBP. Rahvusvaheline: 19 800 GBP. (Täiskohaga)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date