MRes bioteaduste alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Biosciences MRes annab teile eksperditeadusuuringute koolituse, mis on haaratud meie maailmatasemel uurimisrühmadesse ja mis on haaratud ühte või mitmesse meie bioteaduste uurimisteemasse. Te saate kasu meie spetsiaalsetest võimalustest tõelise eristusega teadusliku kvalifikatsiooni saavutamisel.

Meie spetsialistide hulka kuuluvad:

  • Eritellimusena projekteeritud 12,5 miljoni naela suurune rannikualade uurimislaev.
  • Ainulaadne säästva veeuuringute keskus.
  • Täiustatud andmesidevõimalused koos tipptasemel graafika tööjaamadega.
  • Eritellimusel käitumise ja ökoloogia laboriruumid.
  • Spetsiaalsed molekulaarökoloogia ja endokrinoloogia rajatised ning laborid.

Esimene ametiaeg koosneb kahest kohustuslikust moodulist, mis pakuvad teaduse põhioskusi, teadmisi uurimismeetoditest ja teaduslikest ülevaadetest, ning ühest moodulist, mis on valitud teaduskolledži pakutavate toodete hulgast. Teise ja kolmanda ametiaja hõivab uurimisprojekt.

Sisenemise nõuded

Sissesõidu nõuded MRes Biosciences on esimese või ülemise teise klassi kiitusega kraad Bioscience või sellega seotud teema.

IELTS 6.5 (igas komponendis vähemalt 6,0) või samaväärne inglise keele test.

Lisaks akadeemilisele kvalifikatsioonile võivad vastuvõtuotsused põhineda muudel teguritel, sealhulgas (kuid mitte ainult): uurimistöö kokkuvõtte / ettepaneku standardil, esinemisel intervjuul, võistluste intensiivsusel piiratud kohtades ja asjakohasel töökogemusel.

Kuidas teid juhendatakse

Aasta jooksul kestva kursuse jooksul korraldate enne suure teadusuuringute projekti alustamist teadustöötajate juhendamisel rea õpetlikke mooduleid, mis juhendavad ja toetavad teie iseseisvate teadustööoskuste arendamist, viies väitekirja, mis on kirjutatud stiilis teadustöö.

Walesi varustus

Kui olete kõmri kõneleja, on meie pühendunud akadeemia, siis Academi Hywel Teifi on siin, et teid kogu teie Swansea University töötamise ajal toetada. Pakume teile:

  • Intervjuu kõmri vahendusel koha taotlemisel.
  • Võimalus saada isiklikku kirjavahetust kõmri keeles - suhtleme siis teiega teie valitud keeles.
  • Võimalus kirjutada ja esitada oma kursuste või eksameid kõmri keele vahendusel (isegi kui olete otsustanud õppida inglise keeles) ja tehakse kõik endast olenev, et märgistada oma töö originaalkeeles.
  • Kõmri keelt kõnelev isiklik juhendaja.
  • Üks-ühele tugi oma kõmri keeleoskuse parandamiseks.

Alates 2011. aastast on Swansea University Walesi keelt õppivate tudengite arv kasvanud 40% ja meie * TEF-i andmed viimase kahe aasta kohta näitavad, et Walesi keskastme tudengite tööhõivealane edu on kõrgem (* Swansea University TEF-i tagasitulek 2017 ja 2018).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem