MRes filosoofia

Üldine

Programmi kirjeldus

M.Res. (Master of Research) kraadi on kombineeritud õpetanud ja teadustöö kraadi, kus te võtate arenenud õpetas moodul "metafilosoofia" (uuring filosoofilise uurimise olemuse kohta), mida õpetavad programmi erinevad töötajad. Te kirjutate väitekirja (umbes 20 000 sõna) ja läbite ka koolituse, mida hindab portfell. Keskendumine metafilosoofiale on Keele'ile ainulaadne ja muudab põnev õppekava, sest erinevatel töötajatel, kes õpetavad, on filosoofilise uurimise olemusest väga erinevad vaated. See kraad on ideaalne õpilastele, kes soovivad vabadust kirjutada väitekirja enda valitud teemal, saades samal ajal õpetatud meistrite poolt oodatavaid juhiseid.

Praegu või hiljuti uuritud teemasid Keele juures M.Res., M.Phil. või doktorikraadi tasemel on:

  • Collingwoodi ajaloo filosoofia
  • Davidson, Rorty ja vaimse põhjuse probleem
  • Panpsühholoogia tänapäeva analüütilises mõttefilosoofias
  • Filosoofiline areng: selle võimalus ja olemus
  • Kandi transtsendentaalne idealism ja loodusseadused

Oleme alati valmis jälgima väitlusi, mis on seotud meie peamiste teaduslike tugevustega, milleks on: kanti filosoofia (kõik aspektid); metafilosoofia; meele ja tegevuse filosoofia; Puidupuu; Rorty. Me kaalume ka ettepanekuid filosoofia ajaloo valdkondades; poliitiline filosoofia; keskkonnafilosoofia; metafüüsika; moraalne filosoofia, eelkõige normatiivne eetika ja meteetika; ja paljud teised filosoofia valdkonnad.

Kursuse struktuur

Te võtate kolm kohustuslikku põhimoodulit, mis on loodud selleks, et varustada teid täiendavate oskustega teadustöös. Nendeks on metafilosoofia, sotsiaalteaduste filosoofia ja individuaalne teaduse orientatsioon filosoofias. Selleks, et lõpetada MRes kraadi, peate filosoofia teemaga tegelema väitekirja. Hinnatud töö teemad kõikidele moodulitele, sealhulgas „Dissertation”, valib üliõpilane väitekirja juhendaja ja moodulite koostajate juhendamisel.

Õpetamine ja hindamine

Programmi hinnatakse peamiselt kirjaliku töö, konkreetsete teemade peamiste esseede ja väitekirja kaudu. Kirjalik töö võimaldab hinnata teie arusaamist mooduli sisust; ning võimaldab hinnata ka teie analüütilisi võimeid ning teie konkreetsete arutelude, argumentide või ideede hindamist.

Akadeemilised sisenemisnõuded

Õpilastel peaks olema hea kraad, minimaalselt 2: 2, väljaandvalt Ühendkuningriigi asutuselt või selle samaväärselt. Filosoofia kraadi ei ole vaja. Õpilastele, kes seda nõuet ei täida, võib alternatiivina käsitada asjakohast töökogemust või kogemusi selles valdkonnas.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Õpilased, kellele inglise keel ei ole esimene keel, peavad võtma ühe rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele testidest, nagu akadeemiline IELTS või samaväärne inglise keele kvalifikatsioon. Minimaalne sisenemise tase on IELTS 6.5, kusjuures iga subtest on vähemalt 5,5 või võrdväärsed inglise keele testi tulemused.

Karjäär

See aste on suurepärane alus doktorikraadile, nii et mõned meie lõpetajatest jätkavad doktorikraadi Keele'is või mõnes muus ülikoolis. Kraad annab suurepärase ettevalmistuse osana isiklikust ja professionaalsest arengust, nii et lõpetajad saavad tegeleda erinevate karjäärivõimalustega, kaasa arvatud õpetamine, IT, rahandus, kinnisvaraarendus, tervis või pangandus. Filosoofia õpetab vahetult ülekantavaid oskusi ja tööandjad on mõistnud filosoofia lõpetajate palkamise väärtust, kes saavad kasutada oma kriitilisi ja analüütilisi oskusi, ratsionaalsust ja mõistlikkust, arusaamist, originaalsust ja suulist suhtlemist ning arutlusoskusi.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Loe edasi

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Näita vähem