M.Res. (Master of Research) kraadi on kombineeritud õpetanud ja teadustöö kraadi, kus te võtate arenenud õpetas moodul "metafilosoofia" (uuring filosoofilise uurimise olemuse kohta), mida õpetavad programmi erinevad töötajad. Te kirjutate väitekirja (umbes 20 000 sõna) ja läbite ka koolituse, mida hindab portfell. Keskendumine metafilosoofiale on Keele'ile ainulaadne ja muudab põnev õppekava, sest erinevatel töötajatel, kes õpetavad, on filosoofilise uurimise olemusest väga erinevad vaated. See kraad on ideaalne õpilastele, kes soovivad vabadust kirjutada väitekirja enda valitud teemal, saades samal ajal õpetatud meistrite poolt oodatavaid juhiseid.

Praegu või hiljuti uuritud teemasid Keele juures M.Res., M.Phil. või doktorikraadi tasemel on:

  • Collingwoodi ajaloo filosoofia
  • Davidson, Rorty ja vaimse põhjuse probleem
  • Panpsühholoogia tänapäeva analüütilises mõttefilosoofias
  • Filosoofiline areng: selle võimalus ja olemus
  • Kandi transtsendentaalne idealism ja loodusseadused

Oleme alati valmis jälgima väitlusi, mis on seotud meie peamiste teaduslike tugevustega, milleks on: kanti filosoofia (kõik aspektid); metafilosoofia; meele ja tegevuse filosoofia; Puidupuu; Rorty. Me kaalume ka ettepanekuid filosoofia ajaloo valdkondades; poliitiline filosoofia; keskkonnafilosoofia; metafüüsika; moraalne filosoofia, eelkõige normatiivne eetika ja meteetika; ja paljud teised filosoofia valdkonnad.

Kursuse struktuur

Te võtate kolm kohustuslikku põhimoodulit, mis on loodud selleks, et varustada teid täiendavate oskustega teadustöös. Nendeks on metafilosoofia, sotsiaalteaduste filosoofia ja individuaalne teaduse orientatsioon filosoofias. Selleks, et lõpetada MRes kraadi, peate filosoofia teemaga tegelema väitekirja. Hinnatud töö teemad kõikidele moodulitele, sealhulgas „Dissertation”, valib üliõpilane väitekirja juhendaja ja moodulite koostajate juhendamisel.

Õpetamine ja hindamine

Programmi hinnatakse peamiselt kirjaliku töö, konkreetsete teemade peamiste esseede ja väitekirja kaudu. Kirjalik töö võimaldab hinnata teie arusaamist mooduli sisust; ning võimaldab hinnata ka teie analüütilisi võimeid ning teie konkreetsete arutelude, argumentide või ideede hindamist.

Akadeemilised sisenemisnõuded

Õpilastel peaks olema hea kraad, minimaalselt 2: 2, väljaandvalt Ühendkuningriigi asutuselt või selle samaväärselt. Filosoofia kraadi ei ole vaja. Õpilastele, kes seda nõuet ei täida, võib alternatiivina käsitada asjakohast töökogemust või kogemusi selles valdkonnas.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Õpilased, kellele inglise keel ei ole esimene keel, peavad võtma ühe rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele testidest, nagu akadeemiline IELTS või samaväärne inglise keele kvalifikatsioon. Minimaalne sisenemise tase on IELTS 6.5, kusjuures iga subtest on vähemalt 5,5 või võrdväärsed inglise keele testi tulemused.

Karjäär

See aste on suurepärane alus doktorikraadile, nii et mõned meie lõpetajatest jätkavad doktorikraadi Keele'is või mõnes muus ülikoolis. Kraad annab suurepärase ettevalmistuse osana isiklikust ja professionaalsest arengust, nii et lõpetajad saavad tegeleda erinevate karjäärivõimalustega, kaasa arvatud õpetamine, IT, rahandus, kinnisvaraarendus, tervis või pangandus. Filosoofia õpetab vahetult ülekantavaid oskusi ja tööandjad on mõistnud filosoofia lõpetajate palkamise väärtust, kes saavad kasutada oma kriitilisi ja analüütilisi oskusi, ratsionaalsust ja mõistlikkust, arusaamist, originaalsust ja suulist suhtlemist ning arutlusoskusi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 14 kursust Keele Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 30, 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,000 GBP
Rahvusvaheline (täisajaga) | Suurbritannia / EL - £ 7 250 (täistööajaga) / £ 3,625 (osalise tööajaga)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 30, 2019
End Date
Juuni 12, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 30, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 12, 2020

Explore the Keele Difference