MRes kunstis ja disainis

Üldine

Programmi kirjeldus

Arendage oskusi, mis on vajalikud edukaks karjääri loomiseks ja säilitamiseks meie teaduse magistriõppes kunstis ja disainis.

Ehitage oma ainulaadne õppekava, kasutades pakutavaid Art and Design Master'i mooduleid.

Kasuta meie teadustöötajate teadmisi ning spetsiaalseid tööriistu, töörühmi ja ruume.

Uuendage, peegeldab ja võtab riske - muutub paindlikuks, autonoomseks, elukestvale praktikule ja õppijale.

MRes Art and Design on loomulik esimene samm doktorikraadi suunas ja võib olla ka teie tee uue toote või töökoha loomiseks turule.

Teil on võimalus arendada oma julgeid ideid - alates kaubanduslikest toodetest kaunite kunstide näitustele -, saades magistrikraadi.

Kasutades teadmisi esirinnas distsipliini, magistriõpe Art and Design eesmärk on suurendada oskusi peate arendama ja säilitama edukat karjääri kunstnik, disainer, kuraator või kultuuri-ja loomemajanduse praktik.

Ülevaade

See kunsti ja disaini magistriõpe pakub paindlikkust, et kujundada oma õppimist suure sõltumatu projekti toetamiseks, mida olete kavandanud ja kavandanud.

Kursus on mõeldud selleks, et toetada teid praktiseerijana, kes on võimeline loometööstuste kontekstis strateegiseerima ja juhtima.

Kaks nädalat kestev MRes foorum koondab kogu kooli töötajad ja üliõpilased, et kuulata külastavatest praktikutest ja arutada teie uurimistööga seotud teemasid.

Kursuse ülesehitus

Kursus algab interdistsiplinaarsete uuringutega, mille eesmärk on arendada teie arusaama teie ambitsioonidega seotud lähenemisviisidest. See on mõeldud selleks, et toetada teid kogu oma õpingute ja töö või täiendavate uuringute käigus.

Te kavandate, katsetate ja riskite võtate viisil, mis toetab teie suurema sõltumatu projekti arengut. Sõltuvalt teie erilistest huvidest kasutate õpetamist ja õppimist magistriõppest kunsti- ja disainikoolis, sealhulgas keraamikas, kuraatorite praktikas, moes ja tekstiilides, kaunite kunstide ja visuaalse suhtlusega - tutvustades seega õpilasi ja töötajaid kogu kool.

Sõltumatu magistriprojekt pakub teile võimalust tegeleda keerulise uurimistööga süstemaatiliselt ja põhjalikult, töötades tööstusharu teadlikele standarditele ja kasutades ära programmis varem välja töötatud plaane.

Kuidas ma hindan?

Arendavate oskuste testimiseks kasutame erinevaid harjutusi. Need ulatuvad teie projekti töö näitustest kuni suuliste ettekannete ja esseedeni.

Kuidas mind õpetatakse?

Loengute, kõneluste ja arutelude seeria tutvustab ja kaasab uuringute ideid. Teil on ka võimalus õppida mitmel viisil, näiteks grupi- ja individuaalsete õpetuste, grupikriitikute, iseseisva uurimistöö, spetsialistide töötoad ja seminaride, lugemisrühmade, õppereiside ja külastuste ning töötajate loenguprogrammi kaudu.

Võimalused

Teadusuuringud

Kunsti- ja disainiuuringud on mitmesugused, alates teooriapõhistest väitekirjast kuni praktikapõhiste tulemusteni, nagu näitused, liikuv pilt ja jõudlus.

Me oleme siin, et aidata teil mõista teie ambitsioone ja toetada oma planeerimist tulemuste suunas, mis kõige paremini vastavad teie eesmärkidele, olgu need siis doktoriõppe, tööstuse karjääri või füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseva kunstniku, disainerina või disainerina. kuraator.

Teil on ligipääs mitmetele teaduslikele töötajatele sellistes valdkondades nagu kunst, keraamika, graafiline kommunikatsioon, illustratsioon, mood, tekstiilidisain, kuraatoripraktika ning kunsti ja disaini ajalugu ja teooria.

Meie kool areneb pidevalt ja meil on põnevaid plaane praktikapõhiste uuringute uute valdkondade, sealhulgas joonistamise ja sisekujunduse valdkonnas.

Väljasõidud

Meil on ametlikud sidemed välismaiste institutsioonidega ja teil on võimalusi osaleda mitmesugustes Suurbritannia ja rahvusvahelistes väljasõitudes (sõltuvalt valitud moodulitest). Pange tähele, et mõned neist vabatahtlikest õppekülastustest tuleb maksta.

Karjäär

Edasised uuringud kunsti ja disaini praktika või teooriapõhise doktorikraadi suunas annavad selge võimaluse, kuid see ei ole ainus tee, mis sul on MRes'i kunsti ja disaini üliõpilane.

Kursuse jooksul toetavad meie karjääriosakonna kolleegid konkreetseid nõuandeid, mis aitavad teil arendada oma karjääri püüdlusi selles valdkonnas.

Kooli lõpetajad on muutunud tööstusharu, brändi arendajate, illustraatorite, kaunite kunstnike, tekstiilidisainerite ja kuraatorite disaineriteks.

Kulud

  • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 7,995
  • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne 4 000 naela
  • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kirje 14 900 eurot
Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem