Miks valida see kursus

See ainulaadne ja uuenduslik kursus on esimene omataoline Suurbritannias. Saate põhjaliku, süstemaatilise tõlkimise ja tõlkimise alase koolituse ning kohandatud ettevalmistuse doktorikraadiks.

Oleme üks Ühendkuningriigi parimatest tõlkeuuringute keskustest, millel on enam kui kolme aastakümne pikkune kogemus kraadiõppe ja teadusalase koolituse alal. Keskendume põnevatele ja äsja arenevatele distsipliini valdkondadele, nagu tõlke- ja tõlketehnoloogiad, tõlkeprotsesside uurimine, tõlkimine kui kultuuridevaheline vahendamine, korpuspõhine tõlge, audiovisuaalne tõlge ja multimodaalsuse uuringud.

Mida sa õpid

Õppides Surres MResi tõlke- ja suulise tõlke uuringuid, asute meie rahvusvaheliselt tunnustatud tõlkeuuringute keskusesse. Me ühendame juhtivad teadusuuringute teadmised erialase tähtsusega, pakkudes teile oskusi edu saavutamiseks nii akadeemilises ringkonnas kui ka tööstuses.

Uurite teadusuuringute tõlkimise ja tõlgendamise mooduleid, väljakutsete eeldusi arutelude stimuleerimisel ning arutate kaaslaste, meie doktorantide ja õppejõududega praegusi ideid ja uurimistöid.

Meie valikuliste moodulite valik võimaldab teil ka spetsialiseeruda oma huvivaldkonnale, arendades samal ajal ka oma analüütilisi oskusi. Saate võtta tõenduspõhiseid, interdistsiplinaarseid uuringuid, mis on tänapäeva maailmas olulised, andes teile töökohale sisenemisel või edasiste uuringute jätkamisel konkurentsieelise.

Professionaalne areng

Lisaks sellele, et pakute teile võimalusi oma analüüsi- ja uurimistööoskuste arendamiseks, pakub meie kursus teile ka rikkalikke teadmisi keeletööstuses. Kutsume regulaarselt inspireerivaid välisesinejaid meie tõlkekeskuse seminaride sarja. Esinejate hulka kuulub:

  • Professionaalsed tõlkijad
  • Tõlgid
  • Subtiitrid ja helikirjutajad
  • Spetsialistid, kes töötavad avalikes teenustes
  • Ettevõtted ja rahvusvahelised organisatsioonid
  • Kutseliste tõlkide ja tõlkide ühenduste esindajad
  • Kirjaliku ja suulise tõlke teadlased.

Pakume erialaselt asjakohaseid kursusi ja meil on tihedad sidemed peamiste kutseorganisatsioonidega. Näiteks on meid kutsutud osalema mainekates kavades, näiteks Lingvistide Kõrghariduse Keelepartnerluse Chartered Institute. Võite liituda nende asutustega üliõpilasliikmena kursuse ajal ja saada pärast kooli lõpetamist täisliikmeks. Teeme tihedat koostööd ka paljude professionaalsete keeleteenuste pakkujatega ja meil on lai külalisprofessionaalide võrk.

Üliõpilasena on teil tasuta juurdepääs tarkvarale SDL Trados Studio, SDL MultiTerm, Memsource, KantanMT, Lilt ja Sketch Engine, mis aitab teil õppida tõlketehnoloogiat.

Karjääri väljavaated

Selle kursuse eesmärk on valmistada teid ette doktoriõppeks ja akadeemiliseks tööks. Meie teadustöö koolitus muudab teid doktorantuuris konkurentsivõimeliseks kogu maailma lõpetanute suhtes.

Meie tugev rõhuasetus analüüsi- ja uurimistööoskuste arendamisel avab ka keeletööstuses palju võimalusi.

Keeleteenuste sektor kasvab hoolimata keerulisest rahvusvahelisest majandusolukorrast jätkuvalt. Üleilmastumine on avanud uued turud ja tekitanud nõudmise mitmekeelsete tõlke- ja tõlketeenuste järele, et vahetada teadmisi ja suhelda klientidega.

Üleilmastumine nõuab uusi teadusuuringuid tõlkimise, suulise tõlke ja mitmekeelse suhtluse alal laias valikus uutes ja tekkivates kontekstides enneolematus globaalses mastaabis. Kuna olete lõpetanud MResi kirjaliku ja suulise tõlke uuringud ja kvalifitseeritud keeleala spetsialisti, saate ära kasutada globaalseid töövõimalusi.

Riiki sisenemise nõuded

Inglise keelt emakeelena kõnelevad inimesed: MA keeltes, tõlkimises / tõlgendamises või sellega seotud valdkonnas, mille teene või kõrgem on - või samaväärne; Keelte, kirjaliku ja suulise tõlke või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraad vähemalt 2: 2 Ühendkuningriigi klassiga või sellega samaväärne.

Muude keelte kõnelejad: keelte, tõlkimise või suulise tõlke või sellega seotud valdkonna, mille teene või kõrgem on, või samaväärne magistrikraad; Keelte, kirjaliku ja suulise tõlke või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraad vähemalt 2: 2 Suurbritannia klassiga või sellega samaväärne.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 43 kursust University of Surreyis »

Viimati uuendatud September 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2020
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
18,000 GBP
Suurbritannia / EL tudengid: 7700 naelsterlingit välismaalt: 18 000 kr (täistööajaga) | Suurbritannia / EL üliõpilased: 3900 naelsterlingit välismaalt: 9000 kr (osalise tööajaga)
Deadline
Juuli 13, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2020
End Date
okt 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuli 13, 2020
Start Date
okt 2020
End Date
okt 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuli 20, 2020

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuli 13, 2020
End Date
okt 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuli 20, 2020
End Date
okt 2022