Ülevaade

Stirlingi University of Stirling rahvusvaheline kirjastamine ja kommunikatsioonibüroo Stirlingi keskus on ülemaailmne aspirantuuride õpetamise keskus, pakkudes kogemusi kaasaegses ja ajaloolises kirjastuses Ühendkuningriigis ja mujal.

MRes Publishing Studies on teadustöö ettevalmistus magistriõpe, mis pakub üliõpilastele võimalust kohandada magistriõppes väljaõppe valdkonnas. Samuti pakub see võimalust doktoriõppesse ettevalmistamiseks kontsentreeritud teadustööga, mis on spetsialiseerunud kirjastamisele.

Kursus aitab teil välja töötada analüütilisi ja teadusuuringutega seotud lähenemisviise kirjastamiseks. Samuti pakub see maksimaalset paindlikkust, et saaksite kohandada kursust vastavalt oma uurimistöödele ja kutsepraktikale. MRe kursuste lõpetajad lähevad sageli edasi õppima, näiteks doktorikraadi taotlemisega läbi kontsentreeritud teadustöö, mis on spetsialiseerunud kirjastamisele. Sellest võib öelda, et see kursus võimaldab teil uurida oma praegust tava puudutavaid põhjalikke küsimusi.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 saate kasu meie tugevatest kirjastussektori linkidest ja võrkudest

# 2 muidugi viib palju täiustatud kirjastamine karjääri Pathways

# 3 Sul on süvendatud intensiivne kirjastamisuuringute keskkond

Kursuse eesmärgid

MRes Publishing Studies on teadustöö ettevalmistus magistriõppesse, mis pakub üliõpilastele võimalust kohandatud magistriõppes kirjastamistööde valdkonnas. Samuti pakub see võimalust doktoriõppesse ettevalmistamiseks kontsentreeritud teadustööga, mis on spetsialiseerunud kirjastamisele.

Kursuse üksikasjad

MRes Publishing Studies on üheaastane täiskoormusega kursus, mis võimaldab teil uurida kaasaegse või ajaloolise kirjastamise aspekte. Kursusel on nii september kui ka veebruari tarbimine ning see on kasulik MLitti kirjastamisuuringute, sõltumatute uurimismoodulite ja väitekirjaga seotud moodulite kaudu. Võimalus on osaleda ka kahe aasta jooksul osalise tööajaga.

Õpetamine

MRes kirjastamisuuringud toimetatakse loengute, seminaride, iseseisva õppimise ja üksteise järelvalve vahendusel.

Muidugi pole ainult klassiruumis õppimine. Teil on ka võimalusi:

  • külastage regulaarselt külalisesinejate seeriat
  • minge tööstusüritustele, näiteks Šotimaa kirjastuse konverentsile ja Londoni raamatumessile
  • osalema väljasõitudel, et külastada printerit ja raamatu turustajat

Hindamine

Hindamine hõlmab mitmesuguseid kirjalikke ülesandeid ja esitlusi koos kirjastustegevuste portfelliga ja laiendatud väitekirja.

Kursuse direktor

Professor Claire Squires

44 (0) 1786 467505

claire.squires@stir.ac.uk

Peamised töötajad

Stirlingi rahvusvahelise kirjastuse ja kommunikatsiooni keskuse töötajad on kõigis kirjastamissektoris töötajad ja neil on ulatuslikud kontaktid kogu sektoris. Töötajad on aktiivsed teadustööprofiilid ja kutsutakse regulaarselt rääkima Šotimaal ja kogu maailmas - sh Hiinas, Prantsusmaal, Saksamaal, Indias, Leedus, Norras, Sloveenias ja Rootsis - tööstusüritustel, kirjandusfestivalidel ja akadeemilisel konverentsil.

Keskust toetab ka tööstusharu nõuandekogu, mille liikmeteks on Floris Books, Freight Books, Scotland Publishing, Oxford University Press ja Taylor

Keskuse õpetamist täiendab regulaarselt külalisesinejate seeria. Hiljutine kõnelejate hulka kuuluvad külalislektorid Barrington Stoke, Canongate, Cargo Publishing, Cicerone Press, Creative Scotland, Edinburghi ülikooli press, Faber

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 75 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 naela - ülemere: 13 650 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi