Ülevaade

University of Stirling sai Šotimaal esimest korda Kriminoloogia uurimiseks (The Guardian University Guide 2018), pakub see kursus teile erialast koolitust kriminoloogiaalaste uuringute viimaste meetodite ja lähenemisviiside kohta.

Me käsitleme kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumise, analüüsimise ja aruandluse põhimõtteid, võttes arvesse ka eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust. Kriitiliselt uurite teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogiat ja sotsiaalõiguslikke uuringuid, samuti võrdlevate uuringutega seotud probleemide uurimist ning arusaamist kriminoloogiaalaste teadusuuringute ja poliitika kujundamise vahelistest suhetest.

Muidugi tunnustatakse Majandus- ja Sotsiaaluuringute Nõukogu (ESRC) teadusuuringute koolitusena ning seda toetavad Šoti Kriminaalasjades ja Kriminaalõiguse Teadusuuringute Keskuse töötajad, mis on rahvusvahelise ülikoolide õppejõud ja ühendused teadlaste, poliitikute ja praktikutega. maailm.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 esimene Šotimaal kriminoloogiale, Suurbritannia 5 parim koht - The Guardian University Guide 2018

# 2 esimene Šotimaal kriminoloogiale - Times ja Sunday Times hea ülikooli juhend 2018

# 3 Majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu tunnustatud teadusuuringuteks

Kursuse eesmärgid

MRes Criminological Research pakub ekspertide koolitust, et saaksite:

  • koguda, analüüsida ja esitada kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid, võttes arvesse eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust
  • kriitiliselt uurida teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogilisi ja sotsiaal-õiguslikke teadusuuringuid
  • uurida võrdlevat kriminoloogilist ja sotsiaal-õiguslikku uurimist käsitlevaid küsimusi
  • mõista kriminoloogiliste uuringute ja poliitika suhet ning hindamise tähendust, selle terminoloogiat, praktikat ja kasutamist

Kursus on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud teadlastele. Olenemata sellest, milline on teie eriteadmiste tase, pakume teile vajalikke teadmisi ja oskusi, et edukalt töötada teadustöötajatena või doktorandina.

Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas, kus rahvusvaheliselt tuntud töötajad tutvustavad teile tipptasemel empiirilisi ja teoreetilisi teadusuuringuid.

MRes või MSc?

Unikaalselt pakume teile võimaluse lõpetada MRes või MSc.

Kas te õpite MRes Criminological Research või MSc Applied Social Research (kriminoloogia), siis järgige täpselt sama Pathways . Auhinna valimise eesmärk on anda teile vabadus määrata kindlaks, milline tulemus vastab teie tulevastele püüdlustele.

MRes kriminoloogilised uuringud

Uuringute magistrid sobivad teile kõige paremini, kui näete oma tulevast karjääri uurimistöös, teadusuuringute juhtimises ja kasutuselevõtmises või uuringute läbiviimisel.

MSc rakenduslik sotsiaalteadus (kriminoloogia)

Magistriõpe on ideaalne ettevalmistus sotsiaalseks uurimistööks ja hindamiseks kriminaalõiguses ja kriminoloogias ning sobib teile, kui soovite jätkata karjääri akadeemilises ringkonnas ja kasutada magistriõppesse doktorikraadi läbimist eelkäijaks. Lisateave MSc rakendusliku sotsiaalse uuringu (kriminoloogia) kohta.

Professionaalsed akrediteeringud

MRes Pathways teadustöö koolitus vastab Euroopa Süsteemsete Riskide Nõukogu akrediteerimise kriteeriumidele, mis tähistab meie tipptaset teadlaste koolitamisel ja arendamisel. Sellest lähtuvalt võivad tulevased üliõpilased saada 1-3 üliõpilast, pakkudes teile rahalisi vahendeid üheaastase teaduskoolituse magistriõppeks, mis on seotud kolmeaastase doktoriõppega.

Kursuse üksikasjad

Suurendage oma teadustöö oskusi ja avage tulevased võimalused kriminoloogias selle mitmekülgse magistriõppega.

Õpetamine

Krimoloogiliste uuringute MRes on kuus kohustuslikku õpetatud põhilisi mooduleid ja väitekirja. Alternatiivina võite lõpetada kraadiõppe, täites põhilisi mooduleid, kuid mitte väitekirja.

Sa osalete loengutes, seminaridel, juhendamisel, arvutipõhistes töötubades ja grupitöös. Õpetamismeetodid on kohandatud iga mooduli jaoks, et aidata teil omandada uusi oskusi kriitilise mõtlemise, uurimismeetodite, kommunikatsiooni ja analüütilise mõtlemise alal.

Võite õppida kursusi täistööajaga või osalise tööajaga:

  • Täistööaeg: üks aasta, neli / viis moodulit semestris
  • Osalise tööajaga: kaks ja pool aastat, kaks moodulit semestris

Hindamine

Teid hinnatakse esseede, raamatute arvustuste, uurimistöö ettepanekute, esitluste, kriitilise ülevaate esseede ja uurimistöö väitekirja kombinatsiooni abil. Eksamid puuduvad.

Kursuse direktor

Richard Simmons, kursuse direktor

44 (0) 1786 466314

rasimmons@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 30 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - välismaal: £ 13 650
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date