Teeni Šotimaa kriminoloogiaülikoolis magistrikraadi kriminoloogiliste uuringute alal (The Guardiani ülikooli juhend 2020). Saate uusimate meetodite ja lähenemisviiside ekspertkoolituse.

See kursus pakub teile ekspertkoolitust uusimatest kriminoloogiliste uuringute meetoditest ja lähenemisviisidest. Oleme Šotimaal 1. kohal ja Ühendkuningriigi kriminoloogia edetabelis 10. kohal (The Guardiani ülikooli juhend 2020).

Me käsitleme kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumise, analüüsimise ja aruandluse põhimõtteid, võttes arvesse ka eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust. Kriitiliselt uurite teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogiat ja sotsiaalõiguslikke uuringuid, samuti võrdlevate uuringutega seotud probleemide uurimist ning arusaamist kriminoloogiaalaste teadusuuringute ja poliitika kujundamise vahelistest suhetest.

Muidugi tunnustatakse Majandus- ja Sotsiaaluuringute Nõukogu (ESRC) teadusuuringute koolitusena ning seda toetavad Šoti Kriminaalasjades ja Kriminaalõiguse Teadusuuringute Keskuse töötajad, mis on rahvusvahelise ülikoolide õppejõud ja ühendused teadlaste, poliitikute ja praktikutega. maailm.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

 • 11. kohal Šotimaal ja kolmandal kohal Suurbritannias kriminoloogia alal (Times and Sunday Times Hea University Guide 2019)
 • # 2Tunnustatud majandus- ja sotsiaaluuringute nõukogu teadustöö koolitusena
 • 31. koht Šotimaal kriminoloogia alal ja 10 parimat Ühendkuningriigis (The Guardiani ülikooli juhend 2020)

Kursuse eesmärgid

MSc kriminoloogilised uuringud pakuvad ekspertkoolitust, et tagada teile:

 • koguda, analüüsida ja esitada kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid, võttes arvesse eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust
 • kriitiliselt uurida teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogilisi ja sotsiaal-õiguslikke teadusuuringuid
 • uurida võrdlevat kriminoloogilist ja sotsiaal-õiguslikku uurimist käsitlevaid küsimusi
 • mõista kriminoloogiliste uuringute ja poliitika suhet ning hindamise tähendust, selle terminoloogiat, praktikat ja kasutamist

Kursus on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud teadlastele. Olenemata sellest, milline on teie eriteadmiste tase, pakume teile vajalikke teadmisi ja oskusi, et edukalt töötada teadustöötajatena või doktorandina.

Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas, kus rahvusvaheliselt tuntud töötajad tutvustavad teile tipptasemel empiirilisi ja teoreetilisi teadusuuringuid.

Professionaalsed akrediteeringud

MSc Pathways teadustöö koolitus vastab ESRC akrediteerimise kriteeriumidele, mis tähendab meie tipptasemel teadlaste koolitamist ja arendamist. Sellisena on tulevastel tudengitel õigus saada 3 üliõpilasesindust, pakkudes teile rahastamist üheaastase teadustöötajakoolituse jaoks, mis on seotud kolmeaastase doktorikraadiga.

Paindlik õppimine

Kui olete huvitatud selle kursuse mooduli õppimisest, aspirantuurist või aspirantuurist, siis palun saatke meile õpitulemuste saamiseks magistriõppes osalemine.

Teadusuuringud

Kui õpite University of Stirling kriminoloogilisi uuringuid , tutvustatakse teile eesrindlikke empiirilisi ja teoreetilisi uuringuid elavas, multidistsiplinaarses keskkonnas.

Alatult meie töötajate asjatundlikkus oli University of Stirling kõige kõrgemal kohal viimases teadusuuringute suurepärases raamistikus (REF 2014) - Suurbritannias läbiviidavas ülikoolide uurimistulemuste hindamises. Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika hindamisüksuse peamised teemad olid järgmised:

 • 78% meie üldistest teadusuuringutest hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivaks
 • 100% teaduskeskkonna teguritest, mida hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivateks
 • 100% meie teadusuuringute mõjust hinnati maailmas juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks
 • leiti, et meil on Šotimaal suuruselt teine ​​teadustöö võimsus ja Suurbritannia 13. kõrgeim

Akadeemilised nõuded

Vähemalt teine ​​klass tunnustab kraadi (2.1 eelistatav) või samaväärne asjakohasel teemal. Taotlejad, kellel puudub selline ametlik kvalifikatsioon, kuid millel on märkimisväärne asjakohane / asjakohane töö- / elukogemus, on soovitatav taotleda.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peab inglise keele oskuse tõestuseks olema üks järgmistest tunnustest:

 • IELTS: 6,5 minimaalselt 6,0 oskust
 • Cambridge inglise keele oskuse tunnistus (CPE): klass C või kõrgem
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): B või kõrgem klass
 • Inglise keele Pearsoni test (akadeemiline): 60 koos 56 komponendiga
 • IBT TOEFL: 90, ilma subtest vähem kui 20

Süstemaatilised inglise keele kursused

Kui teil on vaja parandada oma inglise keele oskust enne selle kursuse sisestamist, meie partner INTO University of Stirling pakub erinevaid inglise keele kursusi. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud teie inglise keele oskuse suurendamiseks selles astmes.

Kui olete lõpetanud

Lõpetate karjäärivalikuga, mis on teile kättesaadav kogu kriminaalõigussüsteemis. See hõlmab ühinemist avaliku teenistuse, kroonilise prokuratuuri, Šotimaa politsei ja muude teenistustega Suurbritannias või mujal. Teised lõpetajad on suunanud oma karjääri akadeemiliste ringkondade, teadustöö juhtimise poole või jätkanud edasiõppimist, näiteks rakendusuuringute (doktorikraad) või doktorikraadi omandamiseks.

 • Kasutage meie sidemeid kriminaalõiguse sektori ja Šoti kuritegevuse ja õiguse uuringute keskusega
 • Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet, õppides Šotimaa kõrgeimas reitingus ülikoolis kriminoloogia alal
 • Lõpetaja oskustega karjääri teha kriminaalõigussüsteemis või akadeemilistes ringkondades

Ettevõtted, kellega koostööd teeme

Kursust toetavad Šoti kriminaal- ja õigusuuringute keskuse (SCCJR) töötajad, mis on mitme Šoti ülikooli koostöö. Selle eesmärk on luua suurepäraseid teadusuuringuid ja arendada välja tipptasemel teadlasi, et edendada kuritegevuse ja õigusemõistmise alase poliitika, tavade ja avaliku arutelu arengut. SCCJR avaldab rahvusvahelist mõju ja teeb koostööd kolleegide akadeemikute, poliitikakujundajate, praktikute ja teiste õigussüsteemiga seotud inimestega kogu maailmas. Lisaks SCCJRi ekspertide panusele saavad seda MResi kriminoloogiliste uuringute kursust õppivad tudengid osaleda ka organisatsiooni korraldatavatel regulaarsetel üritustel.

Kursus ja selle õpilased saavad kasu ka meie tihedatest sidemetest rakendusliku kuritegevuse ja kriminaalõiguse sektoriga, sealhulgas Šotimaa politsei ja Šotimaa vanglateenistusega.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

Viimati uuendatud September 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
12 - 30 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Avaleht / EL: £ 5,500 - ülemeremaad: £ 14 300
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date