MRes mustrituvastus ja intelligentsed süsteemid

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See teadusmahukas programm arendab arenenud oskusi, haridust ja koolitust tehisintellekti uuringute valdkonnas, sealhulgas mustrituvastus, arvuti nägemine, masinluure ja intelligentsed süsteemid.

Suurt rõhku pannes praktilistele kogemustele ja praktiliste oskuste arendamisele, saate põhjalikke teadmisi ja mõistmist sellistel teemadel nagu täiustatud mustrituvastus, arvuti nägemise, piltide ja videotöötluse sügav õppimine ning tugevdusõpe.

Pärast kõigi õpetatud moodulite edukat läbimist peavad õpilased läbi viima ühe aasta pikkuse uurimisprojekti.

Miks peaksin XJTLU ja XJTLU ?

 • Kasutage ära tipptasemel katseseadmetega varustatud kaasaegseid teadusrajatisi ja kaasaegseid arvutilaboreid, mida toetavad maailmatasemel teaduseksperdid masinõppe ja mustrituvastuse valdkonnas;
 • Töötage tipptasemel teadusuuringute valdkondades ja tehke peamiste väljakutsete lahendamiseks tihedat koostööd kuulsate teadusinstituutide ja tööstusega;
 • Hankige arenenud teadustöö oskusi kiiresti arenevas valdkonnas, millel on head töövõimalused kogu maailmas.
 • Õpetab inglise keeles väga kogenud akadeemiline personal, kellel on lai valik rahvusvahelist tausta;
 • Teeni Liverpooli ülikooli kraad, mida tunnistab Hiina haridusministeerium.

Teadmised ja oskused

MResi mustrituvastuse ja intelligentsete süsteemide lõpetamise ajaks on teil võimalik:

 • kasutada teadmisi ja teooriaid praktiliste probleemide lahendamiseks pilditöötluse, videotöötluse ja arvutinägemise valdkonnas;
 • kasutada matemaatilisi teadmisi ja teooriaid praktiliste probleemide lahendamiseks mustrituvastuse, masinõppe, süvaõppe ja tugevdusõppe valdkonnas;
 • näidata sügavat arusaamist uurimismeetoditest ja loovatest probleemide lahendamise oskustest: inseneriprobleemide tuvastamine ja uuendusliku lahenduse kriitiline analüüs, kavandamine ja rakendamine;
 • töötada produktiivselt täiustatud organiseerimis-, teabekäsitlus- ja projektijuhtimisoskustega.

This photo is free for public use. ?? If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Moodulid

Kohustuslikud moodulid

 • Sügav õppimine arvutinägemuses
 • Kujutiste ja videote töötlemine
 • Täiustatud mustrituvastus
 • Tugevdamine Õppimine
 • MRes projekt

Täiendavad õppetegevused

Magistriõpe omandamiseks on vajalik täiendavate õppetegevuste lõpuleviimine. Tavaliselt jaotatakse nõutavad ALA tunnid ühtlaselt igas semestris, moodustades 200 tundi semestris.

Karjäär

Mustrituvastuse, masinluure, sügava õppimise ja arvutinägemuse valdkonnas on tohutu turunõudlus teadusuuringute järele.

Selle programmi lõpetanutel on vajalikud oskused ja teadmised, et minna edasi doktoriõppele või kutsepraktikale teadus- ja arendustegevuse inseneriettevõtetes nagu Microsoft, Google, Facebook, Baidu, Alibaba või Tencent.

Tasud

90 000 RMB kogu 18-kuulise täisajaga programmi jaoks.

Ülikooli õppetasud katavad meie juures õppimise kulud.

Alumni allahindlus

Kui olete lõpetanud XJTLU , Liverpooli ülikooli või Xi'an Jiaotongi ülikooli, saate automaatselt 20% allahindlust õppemaksust.

Maksevõimalused

Magistriõppe üliõpilastel on võimalus tasuda õppemaksu osamaksetena igal semestril. Võite ka tasuda tasud registreerimise ajal ettemaksuna. Sel juhul pakutakse soodustust viis protsenti kogukuludest.

Kui kinnitate tingimusteta pakkumisega nõustumist, palutakse teil näidata, kuidas soovite tasusid maksta.

Stipendiumid

XJTLU pakub helde stipendiumi, mis moodustab kuni 50 protsenti kõigi täistööajaga magistriprogrammide akadeemiliste teenete põhjal, kuni 50 protsenti kogu õppemaksust. Kui soovite kandideerida XJTLU magistristipendiumile, esitage oma avalduses stipendiumi taotlemise kiri, märkides ära põhjused, miks teid tuleks arvestada.

Sisenemise nõuded

Minimaalsed sisenemise nõuded

UK

 • Ülemine teise klassi (2: 1) kiitusega

Hiina

 • 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parimat - 75 protsenti või rohkem
 • Non 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parima hulka mittekuuluvad ettevõtted - 80–85% või rohkem, sõltuvalt teie bakalaureuseõppeasutusest

Märkus. Hiina parimate Hiina ülikoolide edetabelit uuendatakse igal aastal href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Hiina taotlejad ei pea EMM-i magistriõppe eksami sooritama.

Põhja-Ameerika

 • 3,0 kumulatiivne GPA (4-st) või 3,2 - kumulatiivne GPA teie bakalaureuseõppe programmi kahel viimasel aastal.

Muud piirkonnad

 • Samaväärne akadeemiline kvalifikatsioon.

Akadeemiline taust

 • Tavaline sisenemisnõue on Suurbritannias omandatud ülikoolist või muust kõrgharidusinstituudist pärineva seotud õppeaine (nt digitaalse meediatehnoloogia, elektrotehnika, arvutiteaduse ja tehnoloogia, mehhatroonika ja robootikasüsteemide) lõputunnistus Suurbritannias või kõrgem. Arvesse võib võtta ka alternatiivseid kvalifikatsioone ja kõiki Ühendkuningriigist mittekuuluvaid kvalifikatsioone, mis on samaväärsed Ühendkuningriigi teaduse või inseneriteaduse bakalaureusekraadiga. Mõnel juhul võib kaaluda head Ühendkuningriigi 2,2 autasu kraadi omandamist, kui on tõestatud heade tulemuste saavutamine asjakohastes õppeainetes või kui taotlejal on asjakohane töökogemus.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel pole teie emakeel või kui te pole inglisekeelselt kraadita, peate esitama tõendeid inglise keele oskuse kohta. Teil peaks tavaliselt olema üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 • IELTS: 6,0 (kõigis sektsioonides vähemalt 5,0)
 • TOEFL iBT: 80

Kui jätate ingliskeelseid nõudeid 0,5–1,0 kogu IELTS-i bändist, kuid vastate eelistungjärkude eelse inglise keele (PSE) kursuste keelenõuetele (sealhulgas minimaalsed komponendi hinded või ekvivalendid), võidakse teid vastu võtta PSE kursusele vastavalt Programmi direktori kinnitus. Pärast PSE kursusele edukat registreerumist saate muuta oma XJTLU magistri pakkumise kirja inglise keele taseme jaoks tingimusteta.

Kui olete tingimusliku pakkumise omanik, võite saata meilisõnumi ka aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn, et taotleda IELTS / XJTLU või selle ekvivalendi asemel XJTLU pakutavat kohapealset parooli inglise keele testi.

Pange tähele, et XJTLU saavad kasutada ainult need õpilased, kellele on antud tingimuslik pakkumine õppida XJTLU . Ülikool pakub igale tingimusliku pakkumise omanikule ühe paroolitesti võimaluse. Hinnangu põhjal võidakse õpilasi vastu võtta või võidakse nõuda, et nad võtaksid viis või kaheksanädalase intensiivse inglise keele presessioonikursuse ja läbiksid selle edukalt.

Lisaks peavad üliõpilased, kes lubatakse magistriõppesse eelseanssilise inglise keele (PSE) kursuse omandamise ajal, täitma õpingute ajal täiendava õppetegevuse kava osana programmi spetsifikaadis loetletud inglise keele mooduleid, mis on läbinud või mitte. kell XJTLU .

"Tehisintellekt (AI) muudab meie elu nägude, kõne ja teksti äratundmise teel jne. Kõigil on muster. Meie programm pakub AI-tehnoloogiate täiustatud ja süstemaatilist haridust, sealhulgas mustrituvastust, süvaõpet ja tugevdusõpet."

Qiufeng Wang
Programmi direktor

Kuidas kandideerida

Taotlused tuleks esitada meie veebipõhise taotluste süsteemi kaudu:

 1. Klõpsake / koputage rakendatavat linki
 2. Looge konto või logige sisse oma olemasolevale kontole
 3. Täitke oma taotlus

Kui teie rakenduse konto on edukalt loodud, sisestage hoolikalt kogu taotlusvormis nõutav teave ja veenduge, et esitatud teave oleks õige, täielik ja ajakohane. Laadige vajalikud dokumendid vastavatele väljadele.

Oma taotlusvormi vaatamiseks võite igal ajal sisse logida. Kui peate pärast avalduse Internetis esitamist esitama täiendavaid täiendavaid dokumente, saatke need aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (koos teie rakenduse ID, nime ja rakendatud programmi nimega).

Täpsema info selle kohta, kuidas edukalt rakendada õppida XJTLU , külastage kuidas rakendada lehekülg .

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem