MRes neurosciences

Üldine

Programmi kirjeldus

Neuroteaduse MRes on mõeldud neuroteaduste uurimise täiustamiseks. Õpilased viivad läbi aasta pikkuse uurimisprojekti ja õpivad kursuste töö kaudu asjakohaseid tehnikaid ja oskusi. Uurimisprojektid viiakse läbi ühes laboris kogu programmi kestel, andes õpilastele ainulaadse võimaluse uurimisküsimusi põhjalikult uurida. Üldine eesmärk on aidata õpilastel omandada oskusi, mis on vajalikud sõltumatute teadustöötajate õnnestumiseks.

Neuroteadus MRes on täiskohaga õpetatud psühholoogia ja neuroteaduste kooli magistriprogramm.

Tähtsündmused

 • Intensiivne nädalane pikk sissejuhatav moodul valmistab õpilasi kursusele enne esimese semestri algust.
 • Kursus sisaldab täiustatud õpetatud komponenti.
 • Õpilastel on võimalus korraldada üheaastane projekt ühes laboris.

Õppetöö formaat

Kursus algab nädala pikkusega intensiivse mooduliga, mis kestab 1. semester koos nädalase seminari sarjaga. Üle kahe semestri lõpetavad õpilased ka kaks täiendavat auhinnataseme moodulit.

Õpetamismeetodid hõlmavad loenguid, seminare, praktikume ja juhivad iseseisvat õpet. Moodulid hinnatakse peamiselt kirjaliku töö ja suuliste ettekannete abil.

1. ja 2. semester ning suvekuudel korraldavad õpilased algupärase uurimistöö projekti, mis lõpeb kirjalikus väitekirjaga, mis moodustab hinnatava töö põhiosa.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Uuringute disain Neuroteadus: intensiivne nädal pikk moodul annab sissejuhatuse neuroteaduste uuringute kavandamiseks ja läbiviimiseks kraadiõppe tasandil.
 • Neuroteaduste teadustehnikad ja oskused: uurib primaarse kirjanduse kriitilise analüüsi abil uusimat neuroteaduste tehnikat.

Valikuline

Õpilased valivad kaks valikulist moodulit, valikuliste moodulite näideteks on:

 • Täiustatud mikroskoopia ja pildianalüüs: sissejuhatus täiustatud pildistamismeetoditesse, nagu Confocal, Super-resolutsioon, TIRF ja elektronmikroskoopia.
 • Käitumise neuroteadus: võimaldab õpilastel pääseda käimasolevatele uuringutele käitumusliku neuroteaduse valdkonnas. Võimalikud teemad on motivatsioon, õppimine ja tähelepanu.
 • Sotsiaalsete putukate bioloogia ja käitumine: uurib ja võrdleb sotsiaalse putukate nelja põhirühma bioloogiat: termiidid, sipelgad, herilased ja mesilased.
 • Evolutsioon ja inimkäitumine: tutvustab ja kriitiliselt hindab praegu kasutatavaid peamisi evolutsioonilisi lähenemisviise, sealhulgas sotsiaal-bioloogiat, evolutsioonilist psühholoogiat, käitumuslikku ökoloogiat ja geenikultuuri koosarengut.
 • Evolutsiooniline arengu bioloogia: eesmärk on katta mõned peamised, praegused teemad evolutsioonilise arengu bioloogias.
 • Sissejuhatus neuroteadusesse: eeskätt õpilastele, kes ei ole varem neuroteadusi õppinud, hõlmab see moodul närvisüsteemi põhilisi biokeemilisi, rakulisi ja käitumuslikke aspekte tervises ja haigustes.
 • Käitumise mehhanismid: psühholoogiliste ja neuroteaduste perspektiivide integreerimine: uuritakse mõningaid füsioloogilisi ja närvisüsteeme, mis moduleerivad käitumismustreid paljudes liikides, sealhulgas inimestel.
 • Molekulaarsete mehhanismide transport läbi membraani: uurib, kuidas molekulid kontrollida ainete liikumist läbi sekretoorne Pathway , kuid keskendub sellele, kuidas rakud reguleerivad vabastamist sisu.
 • Motoneuronid: alates füsioloogiast patoloogiani: annavad põhjalikud teadmised neuronaalse funktsiooni ja võimaliku düsfunktsiooni põhiaspektidest, keskendudes motoneuronidele.
 • Neurodegeneratsioon ja vananemine: arendab üksikasjalikult molekulaarset neuroteadust biokeemilisel ja molekulaarsel tasandil.
 • Neuroetoloogia: keskendub peamiselt käitumisele, mis tuleneb röövloomade ja nende saagikuse vahelisest suhtlusest.
 • Neuromodulatsioon: uurib neuromoduleerivate mehhanismide mitmekesisust ja kirjeldab nende tähtsust närvisüsteemi infotöötluses.
 • Episoodilise mälu närvisüsteem: uuritakse, kuidas aju võimaldab meil meeles pidada oma isiklikust kogemusest saadud teavet.
 • Neuroetoloogia: uurib loomade loomuliku käitumise neuronaalset kontrolli bioloogilisest võrdlevast vaatenurgast.
 • Teadusmeetodid kognitiivse neuroteaduse alal: tohutu tehnoloogia edusammud võimaldavad nüüd aju jälgida, et mõista käitumise füüsilisi aluseid. See moodul tutvustab seda nüüdisaegset lähenemist.
 • Synaptic Transmission: hõlmab hiljutisi edusamme sünapsi morfoloogia ja ultrastruktuuri mõistmisel, neurotransmitterite corelease'i ja ringlussevõtu mehhanismidel, retrograde signalisatsioonil, sünaptilisel plastilisusel, gliarakkude rollil ja neurotransmissiooni arengul.
 • Visioon: neuronitest teadlikkusele: arendab arusaama visuaalse tajumisega seotud psühholoogilistest protsessidest.

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ning mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi.

Uurimisprojekt ja väitekiri

Õpilased veedavad ühe aasta jooksul algupärase uurimistööprojekti, mis lõpeb andmete baasil koostatud väitekirjaga kuni 15 000 sõna. Doktoritöö kirjeldab aastapikkuses uurimisprojektis saadud uurimistulemusi ja see tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita MRes'i doktoritöö nõudeid, on olemas väljumispreemia, mis võimaldab sobiva kvalifikatsiooniga kandidaate saada doktorikraadi. Väljumisauhinna valimisel lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MR-i asemel PGCert.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Suur hulk psühholoogia- ja neuroteadus magistrante on omandanud postdoktorantuuri ja loenguid maailma kõrgkoolides. Kool pakub üliõpilastele võimalusi akadeemilise kogemuse omandamiseks, osaledes juhendamisel, laboriklassides ja sõltumatute uuringute läbiviimisel.

Lisaks akadeemiliste karjääride läbiviimisele on koolis asunud kraadiõppurid jätkanud karjääri mitmesugustes valdkondades, nagu tööstus, haridus ja meditsiin.

Karjäärikeskus pakub kõigile üliõpilastele nõu üksikutele õpetajatele ja pakub neuroteadlaste jaoks spetsiifilisi ressursse, sealhulgas karjäärivõimaluste ja neuroteaduste vilistlaste ühendamise võimalusi ülikooli sotsiaalse võrgustiku programmi Saint Connect kaudu.

Riiki sisenemise nõuded

 • Teadusega seotud teema (nt neuroteadus, keemia, füüsika, bioloogia, psühholoogia, infotehnoloogia) bakalaureusekraad (tavaliselt 2,1 või kõrgem). Samuti kaalutakse kandidaate teiste sobivate ja samaväärsete kvalifikatsioonidega, nagu asjakohane töökogemus või teadustöö saavutused.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isiklikke andmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive,
 • isiklik avaldus, sealhulgas põhjendus töötamiseks konkreetse nõustaja (te) ga (maksimaalselt 500 sõna),
 • kaks soovituskirja,
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • Taotlejatel soovitatakse tungivalt enne taotluse esitamist võtta ühendust kooli võimaliku nõustajaga ning anda sellest isikutelt abikirja (vt kõigi osalevate õppejõudude kontaktandmeid),
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem