MRes sotsiaalse antropoloogia ja Amerindian Studies on suunatud õpilastele, kes otsivad etnograafilist ja ajaloolist spetsialiseerumist Ameerikas. Programmi eesmärk on anda üliõpilastele teadlikkus Amerindianuuringute uurimisvaldkondadest ja suundumustest ning valmistada neid ette antropoloogiliste välitööde jaoks.

Sotsiaalse antropoloogia ja Amerindianuuringute MRes on täiskohaga õpetatud magistriõppekava, mida juhib filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmiuuringute koolis sotsiaalse antropoloogia osakond.

Programmi eesmärk on valmistada teid ette mitmesuguste seotud tegevuste jaoks erinevates maailma osades, osaleda riiklikes ja piirkondlikes aruteludes ning pakkuda akadeemilisi ja laienduskõnelusi ning kursusi Ladina-Ameerika maailma eri riikides.

Tähtsündmused

 • Lõuna-Ameerika keele õppimise võimalused, näiteks khechua või hispaania keel.
 • Annab ülevaate Lõuna-Ameerika ajalooliste elanikkonna väga keerulistest sotsiaalsetest, poliitilistest ja kultuurilistest kogemustest.
 • Varustab teid paljude laienemis-, arendus- ja tugitegevustega seoses Ameerika ja Lõuna-Ameerika talupoegade ja linnakogukondadega.

Õppetöö formaat

Sotsiaalse antropoloogia ja Amerindianuuringute MRes on täiskohaga õpetatud magistriõppekava, mida juhib filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmiuuringute koolis sotsiaalse antropoloogia osakond.

Üle kahe semestri võtavad õpilased kaks kohustuslikku ja kahte valikulist moodulit. Õpetamismeetodid hõlmavad loenguid, seminare, juhendaja juhendeid ja lugemisrühmi. Loenguklasside suurus ulatub viiest kuni kümne õpilaseni ning õpikogused ulatuvad kahest kuni kuue õpilaseni. Mooduleid hinnatakse kursuste kaudu, mis koosnevad kahest esseedist mooduli kohta.

Aasta jooksul, pöörates erilist tähelepanu suvekuudel, töötate välja uurimisprojekti, mis lõpeb 15 000 sõna väitekirjaga. Iga õpetatud kraadiõppe üliõpilasele määratakse antropoloogia personali hulgast üksikjuht, kes teeb nendega tihedalt koostööd, et töötada välja lõputöö lõpu teema ja suund.

Sotsiaalantropoloogia osakond pakub magistriõppele juurdepääsu etnograafiliste objektide muuseumikogule ja ühisruumile, mis sisaldab üldist antropoloogilist klassi raamatukogu, pakkudes ruumi, mida jagavad nii töötajad kui ka kraadiõppurid. Osakondade raamatukogud koos pearaamatukoguga, millel on hea antropoloogia kollektsioon, sisaldavad materjale kõigist maailma etnograafilistest piirkondadest.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Iga moodul sisaldab tavaliselt järgmist:

 • Neli kontakt tundi nädalas (sealhulgas loengud, seminarid, õpetused ja lugemisrühmad),
 • 100% kursuste hindamine, mis koosneb kahest esseest.

Mitte-Euroopa Süsteemsete Riskide Nõukogu rahastatud üliõpilased võivad kursuse koordinaatori nõusolekul asendada kuni 30 ainepunkti 3000 või 4000 taseme sotsiaalse antropoloogia moodulist.

Kohustuslik

 • Ühenduste antropoloogia: interdistsiplinaarsus kui metoodika: loengute ja seminaride kaudu näidatakse üliõpilastele, kuidas antropoloogiat saab laiendada ja valgustada, töötades ajaloolisest, ühiskonnateadusest, filosoofiast, keelest ja kunstist saadud metoodikate ja mõistetega.
 • Uurimismeetodid sotsiaalantropoloogias: uuritakse antropoloogiliste uuringute metoodikat, pöörates erilist tähelepanu meetodi ja välitöö kogemuste vahelisele seosele.
 • Eriala (Amerindian Studies): saadaval üliõpilastele, kellel on hästi läbimõeldud ja spetsiifiline uurimus.

Valikuline

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ning mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi (vt ülikooli seisukoht õppekava väljatöötamise kohta). Õpilastel on ka võimalus valida teisi osakonnas saadaval olevaid mooduleid.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita väitekirja MRes-i nõudeid, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuur või aspirantuur. Väljumise auhinna valimisel lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MRes asemel PGCert või PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Sotsiaalne antropoloogia lõpetajatel on omadused, mida paljud tööandjad otsivad ja sotsiaalse antropoloogia aste pakub laia valikut karjääri. Meie lõpetajad on edukalt töötanud sellistes valdkondades nagu:

 • õpetamine
 • eluslooduse kaitse
 • rahvusvaheline poliitika
 • ajakirjandus (BBC ja The Independent)
 • turundus

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2.1 auhind bakalaureuse kraad. Me tervitame nii üliõpilaste taotlusi, kellel on bakalaureusekraad sotsiaalantropoloogias kui ka neil, kellel ei ole varasemat antropoloogilist kogemust.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • Inglise keele nõuete sertifikaat,
 • tahtekiri (valikuline).

STAR programm

Šoti koolitus antropoloogilises uuringus (STAR) koondab St Andrewsi, Aberdeeni ja Edinburghi ülikoolide sotsiaalseid antropolooge, et toetada innovatsiooni teadusuuringutes ja õpetamises.

Lisaks rahvusvaheliste konverentside ja õpikodade hostimisele korraldab konsortsium igal aastal antropoloogias kaks vaba nädalat kestvat elukestva õppe kursust kraadiõppe üliõpilastele ja karjääri alustavatele teadlastele. Esimene kursus on mõeldud väljaõppele eelneval tasemel üliõpilastele ja teine on neile, kes on teadustöö kirjutamise kõrgetel etappidel.

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 104 kursust University of St Andrewsis »

Viimati uuendatud Märts 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,000 GBP
Ühendkuningriik ja EL: 9 000 naela; Overseas: £ 18,480
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicants should apply as early as possible to be eligible for certain scholarships and for international visa purposes.
End Date
sept 30, 2020

University of St Andrews - Scotland's first university