MRes sotsiaalses antropoloogias koos Vaikse ookeani uuringutega

Üldine

Programmi kirjeldus

Vaikse ookeani piirkonna uuringutes uuritakse Vaikse ookeani sotsiaalse korralduse ajalugu, keeli, kultuure ja sorte (Melanesia, Polüneesia ja Mikroneesia). Programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on eriline huvi oma tööde läbiviimiseks piirkonna antropoloogia doktorikraadis või sellepärast, et nad soovivad seal töötada mõnes muus mahus.

MRes sotsiaalse antropoloogia ja Vaikse ookeani Uuringud on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib sotsiaalse antropoloogia osakonna filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmide uuringud.

Te jätkate Vaikse ookeani sotsiaalse korralduse ajaloo, keelte, kultuuride ja sortide uurimise mooduleid, nende tähtsust oma paljude rahvaste tänapäeva elu jaoks ja selle piirkonna olulist mõju sotsiaalse antropoloogia distsipliinile.

Tähtsündmused

 • Moodulid annavad ülevaate Vaikse ookeani ajaloolise elanikkonna väga keerulistest sotsiaalsetest, poliitilistest ja kultuurilistest kogemustest.
 • Väikesed klassid, mis ulatuvad kahest kuni kümneni, julgustavad õpilaste juhitud seminare ja arutelusid ning rohkem kontakte juhendajatega.
 • Õpilased on võimelised töötama valitsusväliste organisatsioonide ja rahvusvaheliste huvidega, millel on piirkonna huvid.

Õppetöö formaat

Üle kahe semestri võtavad õpilased neli kohustuslikku moodulit. Õppemeetodite hulka kuuluvad formaalsed loengud koos seminari stiilis õpetamise ja õpilaste juhitud rühmatööga. Loenguklasside suurus ulatub viiest kuni kümne õpilaseni ning õpikogused ulatuvad kahest kuni kuue õpilaseni. Mooduleid hinnatakse kursuste kaudu, mis sisaldavad esseesid, iseseisvaid teaduspõhiseid ülesandeid ja grupi poolt suulisi ettekandeid.

Aasta jooksul, pöörates erilist tähelepanu suvekuudel, töötate välja uurimisprojekti, mis lõpeb 15 000 sõna väitekirjaga. Igal õpetatud kraadiõppuril on sotsiaalse antropoloogia personali hulgast individuaalne juhendaja, kes teeb nendega tihedalt koostööd, et arendada kraadiõppe lõpu teemat ja suunda.

Sotsiaalantropoloogia osakond pakub magistriõppele juurdepääsu etnograafiliste objektide muuseumikogule ja ühisruumile, mis sisaldab üldist antropoloogilist klassi raamatukogu, pakkudes ruumi, mida jagavad nii töötajad kui ka kraadiõppurid. Osakondade raamatukogud koos pearaamatukoguga, millel on hea antropoloogia kollektsioon, sisaldavad materjale kõigist maailma etnograafilistest piirkondadest.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Iga moodul sisaldab tavaliselt järgmist:

 • 25 kontaktiaega, sealhulgas loenguid, seminare ja praktikaid,
 • 100% kursuste hindamine.

Õpilased võivad kursuse koordinaatori nõusolekul asendada ühe vabatahtliku mooduli auhinnataseme bakalaureuseõppe mooduliga.

1. semester

 • Ühenduste antropoloogia: interdistsiplinaarsus kui metoodika: uurib teiste erialade asjakohasust sotsiaalse antropoloogia jaoks, töötades ajaloo, sotsiaalteaduse, filosoofia, keele ja kunsti metoodikate ja kontseptsioonidega.
 • Uurimismeetodid sotsiaalantropoloogias: uuritakse antropoloogiliste uuringute metoodikat, pöörates erilist tähelepanu meetodi ja välitöö kogemuste vahelisele seosele.

2. semester

 • Vaikse ookeani antropoloogia 1: uuritakse Vaikse ookeani antropoloogia traditsioonilisi küsimusi ja ajaloolisi suundumusi, pöörates erilist tähelepanu valitud piirkondadele.
 • Vaikse ookeani antropoloogia 2: vaadeldakse 21. sajandil sotsiaalse antropoloogia ja Vaikse ookeani uuringute ees seisvaid väljakutseid.

Dissertatsioon

Õpilaste väitekirja juhendavad õppejõud, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Lõpetatud väitekiri, mis ei ületa 15 000 sõna, tuleb esitada augustis määratud kuupäevaks.

Kui üliõpilased otsustavad mitte täita väitekirja MRes-i nõudeid, on olemas väljumisauhinnad, mis võimaldavad sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuur või aspirantuur. Väljumise auhinna valimisel lõpetate oma kraadi teise õppeaasta lõpus ja saate MRes asemel PGCert või PGDip.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Sotsiaalne antropoloogia lõpetajatel on omadused, mida paljud tööandjad otsivad ja sotsiaalse antropoloogia aste pakub laia valikut karjääri. Meie lõpetajad on edukalt töötanud sellistes valdkondades nagu:

 • õpetamine
 • eluslooduse kaitse
 • rahvusvahelise poliitika ja Vaikse ookeani valitsusväliste organisatsioonide \ t
 • ajakirjandus (BBC ja The Independent)
 • turundus

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2.1 auhind bakalaureuse kraad. Me tervitame taotlusi üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad sotsiaalantropoloogias, ja nendest, kellel ei ole varasemat antropoloogilist kogemust.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV
 • isiklik avaldus (valikuline),
 • akadeemilise kirjaliku töö valim (2000 sõna),
 • kaks algset akadeemilist viitamist
 • akadeemilised ärakirjad ja kraadi tunnistused
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

STAR programm

Šoti koolitus antropoloogilises uuringus (STAR) koondab St Andrewsi, Aberdeeni ja Edinburghi ülikoolide sotsiaalseid antropolooge, et toetada innovatsiooni teadusuuringutes ja õpetamises.

Lisaks rahvusvaheliste konverentside ja õpikodade hostimisele korraldab konsortsium igal aastal antropoloogias kaks vaba nädalat kestvat elukestva õppe kursust kraadiõppe üliõpilastele ja karjääri alustavatele teadlastele. Esimene kursus on mõeldud väljaõppele eelneval tasemel üliõpilastele ja teine on neile, kes on teadustöö kirjutamise kõrgetel etappidel.

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem