MResi kunst

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MRes RCA kunst

Töötate välja loomingulisi ja kriitiliselt kaasatud individuaalseid uurimisprojekte, mis tulenevad mitmesugustest kunstipõhistest tavadest: maalimisest, skulptuurist ja etendusest keraamika, installatsiooni, liikuva pildi ja kriitilise kirjutamiseni.

Teil on võimalik luua tugevaid koostöövõrgustikke kunstikooli erinevate eakaaslaste, kunstnike ja akadeemikutega

Meie programmid viiakse läbi läbi struktureeritud õppe, mis koosneb loengutest ja meistriklassidest; seatud ülesandel põhinevad õppeklassid; juhendajate juhendatud seminaritunnid, kus õpilastel palutakse mõelda eelnevalt läbi loetud või uuritud materjalidele ning struktureeritud õppeprogrammi toetavatele projektiülesannetele.Diego Valente

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult vastavalt teenetele ja taotlustele. Kursus võtab vastu kandidaate kogu maailmast ja vanuses nii varasema akadeemilise kui ka töökogemusega.

Valimisprotsessis võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet, uudishimu ja võimet reflekteerida, kritiseerida ja uuendada, nagu on näidatud uuringuaruandes ja portfellis; samuti hinnati programmist kasu saamise ja üldiselt kõrgete standardite saavutamise potentsiaali.

Kuigi asjakohase disainikraadi omandamine pole vajalik, tervitame disainiuuringutest huvitatud taotlejaid.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem