MS ärijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Manhattanville'i ärijuhtimise magistriõppe programm annab õpilastele võimaluse juhtida organisatsioonilisi muutusi kaasaegsete ettevõtete üha keerulisemas maailmas. Konkurentsivõimelise ärimaailma juhtimisel positsioneerimine eeldab kindlat alust strateegias ja uuenduslikku lähenemist probleemide lahendamisele. Saate üle minna juhtimisest juhtimiseni selle arenenud MBA alternatiivprogrammiga.

See disainitud nägemispuudega spetsialist, kellel on mugav ja aastaringne ajakava, kaasa arvatud öö- ja nädalavahetuse klassid, saab selle magistriõppe lõpetada nii vähe kui 18 kuud. Te arendate oskusi, sidemeid ja ülevaadet, mis seab teid erinevates sektorites.

Manhattanville pakub ka täiustatud sertifikaati äritegevuse juhtimisel, mida saab jätkata osana magistriõppekavast või iseseisva mandaadina.

Miks on teil ärijuhtimise kraad?

Kuna beebibuumi põlvkond läheb vanaduseni, avab kõrgharidusega spetsialistid suurema ruumi juhtivatel ametikohtadel. Juhtide arendamine on organisatsioonide üks kõige pakilisemaid talendiküsimusi. Kõigil tööstusharudel on vaja arukaid ja läbimõeldud juhte, et aidata ettevõtetel tulevikus väljakutsetega toime tulla.

Hea organisatsiooniline juht omab suurepäraseid kultuuridevahelisi suhtlemisoskusi, võime motiveerida ja volitada meeskonnaliikmeid ja veendumust, et luua uus tee ärimaailmas. Manhattanville'i ärijuhtimise MS valmistab ette õpilasi muutuste innustamiseks ja nende meeskondade juhtimiseks juhtide ja uuendajana.

Õppekava

Master's in Business Leadership õppekava algab põhilisi kursusi, mille eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam teadmiste kohta, mis on vajalikud täiustatud juhtrollide võtmiseks. Õpilased saavad põhjalikku arusaamist fundamentaalsete ärikontseptsioonide kohta, säilitades samal ajal vabaduse spetsialiseeruda erinevatele tööstusharudele globaalse äri-, tervishoiu-, riskijuhtimise, väärtushinnangutega organisatsiooni juhtimise ja palju muud.

Õppurite poolt õpetatavate klasside valikul saavad õpilased oma eesmärke edasi arendada, oma karjääri edendada ja valmistuda juhtpositsiooni üleviimiseks. Programm kulmineerub nurgakivi projektiga; sõltumatu uurimisalgatusega, mis annab õpilastele võimaluse põhjalikult uurida nende konkreetseid huve, seades sügavama mõistmise ja valdkonna keerukuse valdamise taseme.

Karjäär ärijuhtimises

Ettevõtlusmaailma juhtimises on rohkem kui lihtsalt otsuste tegemine ja ülesannete delegeerimine. See nõuab kõrgema teadmiste taset ja initsiatiivi. Juhid ei näe lihtsalt visiooni, nad loovad selle.

Tõhusad ärijuhid tutvustavad oma ideid ja motiveerivad oma meeskonnaliikmeid, kui nad peavad läbirääkimisi turundus-, õigus-, finantseerimis- ja muude strateegiliste ärivajaduste keeruka koostoime üle. Arvestades ettevõtete juhtivatele ametikohtadele vajalikke oskusi, saavad kvalifitseeritud isikud suured võimalused karjääri rahuldamiseks.

Igas sektoris olevad organisatsioonid nõuavad juhte edukalt juhtida muutuvas kaasaegses ärimaastikus. Meie lõpetajad on arendanud oma karjääri ärikonsultantide, juhtivtöötajate, projektijuhtidega ja on isegi käivitanud oma ettevõtte.

Lisateave

Manhattanville'i magistriõppe ärijuhtimise programm aitab teil käivitada oma karjääri järgmise etapina organisatsiooni juht. Manhattanville'i ettevõtluskool on üks Westchesteri maakonna juhtivatest ärikoolidest ja teenindab mitte ainult Ostu, NY-i, vaid ka Fairfieldi maakonna, CT-i ja NYC-i ülikooliõpilasi. Kas soovite rohkem teada saada? Paluge lisateavet selle lehe parempoolsest küsitlusvormist.

Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend for ... Loe edasi

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend formats, and extensive faculty and alumni network. Näita vähem