MS Analytics

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

Nõudlus kvalifitseeritud andmeteadlaste ja -juhtide järele, kes oskavad suurandmeid oma organisatsioonide väärtuste lisamiseks, kasvab kiiresti ja kunagi pole olnud paremat ega põnevamat aega kraadi saamiseks selles kiire kasvuga valdkonnas.

Harrisburg University magistrikraad analüüsi alal on mõeldud tugeva matemaatika, infotehnoloogia, tehnika või majanduse taustal õppivatele õpilastele, kes soovivad õppida analüütilisusega seotud konkreetseid tehnikaid ja tööriistu ning ärioskusi. rakendada neid teadmisi tõhusalt ja strateegiliselt. Ükskõik, kas soovite kasvada oma praeguses positsioonis või liikuda uude suunda, annab Harrisburgi MS Analyticsi süsteemis teile praktilisi oskusi ja reaalse maailma kogemusi, mida vajate suurandmete tasustatava karjääri tegemiseks.

Lisaks tööstusele pakutavatele projektidele on HU lõpetajad erakordselt hästi varustatud, et kasutada andmeid ja edastada nende koguväärtust organisatsioonidele, keda nad teenindavad. See Harrisburg University teaduse magistrikraadiprogramm on uus uus andmeanalüüsi siseneja ja on kriitilise tähtsusega järgmise analüüsi spetsialistide laine arendamisel, kellel on hea võimalus oma karjääri alustamiseks.

Tänapäeval kasutavad ettevõtted hinnakujunduse, turunduse ja R juhtimiseks andmete kaevandamist ja analüütikat

HU analüüsi magistrikraad ühendab matemaatilist ja statistilist õpet ning täpsemaid arvutus- ja andmeanalüüse. Õpilased õpivad tuvastama mustreid ja suundumusi; tõlgendada ja saada ülevaadet suurtes kogustes struktureeritud ja struktureerimata andmetest; ning edastada oma järeldused praktiliselt ja kasulikult. Programm on mõeldud õpilastele, kellel on tugev taust matemaatikas, infotehnoloogias, inseneriteaduses või majanduses ning kes otsivad analüütilisse töösse konkreetseid tehnikaid ja tööriistu ning ärioskusi, et neid teadmisi tõhusalt ja strateegiliselt rakendada.

Uuritakse kõiki kolme andmeanalüüsi valdkonda: ennustav (prognoosimine), kirjeldav (äriteave ja andmete kaevandamine) ja ettekirjutav (optimeerimine ja simulatsioon). HU terviklik õppekava pakub laia vaatenurka, õpetades vajalikke oskusi, et olla väga tõhus reaalmaailma äriprobleemide lahendamisel. Õpilased saavad teada, et lihtne andmete analüüs võib olla eksitav, suuremahulistele probleemidele pole võimalik naiivseid lahendusi pakkuda ning struktureerimata põlluandmetega töötamine on teistsugune kui disainikatse tulemustega töötamine. Kursus hõlmab kõike alates andmebaaside haldamisest, statistilisest analüüsist ja andmete kaevandamisest kuni projektihalduse ja ärialase intelligentsuseni.

122464_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpgCarlos Muza / Unsplash

Ülevaade

See 36-semestriline tunniprogramm valmistab üliõpilast ette, pakkudes esimese aasta jooksul analüüsi sügavust ja teisel aastal keskendunud funktsionaalseid õpinguid, mida saab rakendada mis tahes distsipliini või interdistsiplinaarse valdkonna jaoks. Andmeanalüütikud loovad uusi suhteid praktiliselt igas distsipliinis: lisaks potentsiaalsetele koosmõjudele ka ettevõtluses, tervishoius, geoloogias, matemaatikas ja statistikas, bioloogias, keemias, infotehnoloogias, infosüsteemides ja tehnoloogias, inseneriteaduses, psühholoogias, käitumisteaduses, operatsioonide uurimisel ja mujal. nende erialade vahel, kasutades rollipõhist suhtlust teabe ja analüütikaga, et võimaldada tihedat koostööd pakkuvaid andmepõhiseid organisatsioone

Analyticsi õpilane viib lõpule individuaalse koondumise.

Programmi eesmärgid

ANMSi lõpetanud saavad:

 • Tuvastada ja hinnata andmete kasutamise võimalusi, vajadusi ja piiranguid;
 • Tehke selged ja arusaadavad analüüsid, muutes kiiresti suunda vastavalt nende analüüside nõuetele;
 • Mõõda, hindab ja selgitab andmekogumi kvaliteeditaset ning töötab välja kvaliteedi parandamise kava;
 • Töötage tõhusalt meeskonnas välja andmete analüüsilahenduste väljatöötamiseks;
 • Tunnistab ja analüüsib intellektuaalomandi, andmeturbe terviklikkuse ja privaatsusega seotud eetilisi küsimusi; ja
 • Suhtle selgelt ja veenvalt erinevatele vaatajaskondadele.

Lõpetajatest saavad andmeteadlased ja analüütikud rahanduse, turunduse, operatsioonide ja äriteabe töörühmades, mis genereerivad ja tarbivad suures koguses andmeid.

Analyticsi nõuded

Järgmised kursused hõlmavad magistrikraadi analüüsi programmis - 36 semestritundi. Iga kursuse poolaasta tunni väärtus kuvatakse sulgudes ().

Kõigi järgmiste põhikursuste läbimine - 15 semestritundi:

 • ANLY 500 Analytics I: põhimõtted ja rakendused (3)
 • ANLY 502 analüütilised meetodid I (3)
 • ANLY 506 uurimuslike andmete analüüs (3)

või

 • ANLY 512 andmete visualiseerimine (3)
 • ANLY 510 Analytics II: põhimõtted ja rakendused (3)
 • ANLY 545 analüütilised meetodid II (3)

või

 • ANLY 560 Analyticsi funktsionaalse programmeerimise meetodid (3)

Tehke järgmised kogemuskursused - 6 semestritundi:

 • GRAD 695 uurimismetoodika ja kirjutamine (3)

ja

 • ANLY 699 rakendusprojekt ANLY-is (3)

või

 • GRAD 699 lõputöö (3)

Individualiseeritud

Magistriõpe Analyticsi üliõpilasel on võimalik valida valikaineid kokku 15 ainepunktiga mis tahes kraadiõppe taseme programmist. See valik võimaldab analüütilistel tudengitel luua oma kohandatud spetsialiseerumine ja kontsentratsioonid.

Vastuvõtmise protsess

Programmi üksikasjade ja rakenduse juhiste taotlemiseks saatke e-kiri aadressile HMS@harrisburgu.edu.

Vastuvõtuprotsess HU-s on loodud selleks, et aidata teil teha haridusvalikute osas häid otsuseid ja veenduda, et uurite kõiki ülikooli astumise võimalusi, nii et leiate plaani, mis teie jaoks kõige paremini sobib. Protsess on mõeldud informatiivseks ja julgustavaks - mitte luua oma hariduskavadele hirmutavat tõket. Nii nagu iga õpilane pälvib klassiruumis isiklikku tähelepanu, saab ka taotleja registreerumise käigus põhjalikku kaalumist ja juhendamist.

Ülikool otsib erineva taustaga üliõpilasi, kes saavad anda oma panuse elavasse ja mitmekesisesse ülikooli kogukonda. Õpilased saavad oma akadeemilist potentsiaali näidata mitmesugustel viisidel. Ükski konkreetne tegur ei saa üliõpilase potentsiaali mõõta, seetõttu kaalub ülikool teie vastuvõtu taotluse kõiki aspekte.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

There’s so much that’s great about Harrisburg University. It’s hard to choose what’s the best reason to attend college here.

There’s so much that’s great about Harrisburg University. It’s hard to choose what’s the best reason to attend college here. Näita vähem