MS Andmete analüüs ja visualiseerimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus


Kaasaegsed ettevõtjad vajavad kvalifitseeritud eksperte, et läbi vaadata ja tõlgendada massiandmeid, et teavitada strateegiat ja aidata otsuseid juhtida. Katz kooli MS Data Analyticsis ja visualiseerimisel keskendutakse andmete juhtimisele, modelleerimisele, tõlgendamisele ja aruandlusele ning samuti algoritmide arendamisele ja andmeteadusele, mis on mõeldud kõrgelt motiveeritud inimestele, kes on huvitatud oma kvantitatiivsete, disaini ja ettevõtlusoskuste arendamisest.

Võite lõpetada oma kraadi nii vähe kui üks aasta täistööajaga ajakava või oma tempos osalise tööajaga - kas ülikoolilinnakus või online. Projektipõhiste kursuste abil saate kogemusi ja teadmisi andmete tõhusaks tõlgendamiseks ja võimendamiseks. Te ehitate muljetavaldava projektide kogumi, mis näitab viieaastast töökogemust samaväärse lühikese ajaga, mis kulub teie kraadi teenimiseks.

Õppige teadmisi oskuste taga: ehitage ennustatavaid ja kirjeldavaid mudeleid ning avastage andmed, mis on peidetud andmetele usaldusväärsete ja korratavate mustritega.

Hakka andmetöötluse analüütikeks

Õppige seda, kui teete õppinud praktikud, andmeteadlased ja teadlased.

Põhialuste ja uute andmete analüüsimise ja visualiseerimise põhimõtted, tavad ja tehnikad.

Arendage üha keerukamaid andmeprojekte ja looge mudeleid, et uurida kaasaegseid teemasid, nagu rahandus, energiatarbimine, online-ostud, tarbijate käitumine, pettused või isegi haigused ja epideemiad.

Rakenda praktilise statistika, inseneriteaduse, matemaatika ja andmeteaduse põhialuseid ettevõtte ja avatud lähtekoodiga andmekogumitele.

Ühendage Yeshiva laiaulatusliku vilistlaste ja tööandjate võrgustiku ning New Yorgi juhtivate andmete professionaalidega.

Teeni oma magistrikraadi New Yorgi südames asuvast Top 100 ülikoolist.

Soovituslikud kursused

Andmete analüüsimise ja visualiseerimise õppekava eesmärk on töötada välja ja tööstussektori spetsialistide jaoks praktilisi rakendusi, mitte teooriaid. Meie kursuste funktsioonid on ettevõtte toetatud projektid, mis võimaldavad teil lahendada simuleeritud ja reaalmaailma äriprobleeme, õppida parimaid tavasid ja omandada uusimad analüüsivahendid.

 • Visuaalne jutustamine

Analüütikud peavad oma andmed esitama tõhusate ja mõjuvatel visualisatsioonidel. See kursus ühendab parima heuristika andmete esitamiseks praktilise kogemusega arvutustabeli diagrammide loomiseks ja mitmesuguste lähteandmetega seotud andmete visualiseerimiseks. Õpilased õpivad, kuidas kombineerida teksti ja visualiseerimisi käsitöödele, mis aitavad kaasa andmete analüüsimise ja järelduste süvendamisele.

 • Data Product Design

Edukad ettevõtjad ja konsultandid loovad väärtust. Andmeanalüütikud, kes võivad töötada väärtuseliste arhitektidena või tegutseda nendega, loovad kiiremini rohkem organisatsioonilist väärtust. Täna tähendab see seda, et klientide eesmärkide ja eelistuste paremaks mõistmiseks kasutatakse andmeid, analüüse ja eksperimente. Sellel kursusel õpivad õpilased analüütilist raamistikku andmete kasutamiseks klientide ülevaate, kliendiarenduse, väärtusepakkumise täiustamise ja tootearenduse teenistuses.

Kes peaks taotlema?

Katz Schooli MS andmete analüüsi ja visualiseerimine on ideaalne ambitsioonikaid inimesi, kes soovivad oma teadmisi arvutiteaduse, andmeteaduse, matemaatika ja disaini alal tugevdada, et võimendada andmeid ja suurendada ettevõtete kasvu.

Kõigil meie õpilastel peaks olema näidatud kirg andmetega töötamiseks. Kuigi enamikul meie üliõpilastel on olnud mingi andmetööstuslik töökogemus, on tere tulemast taotleda tudengit, kellel pole töökogemust, kuid kellel on tugev kvantitatiivne ja / või disaini orienteeritud akadeemiline taust.

Umbes 33% Katzi tudengist on pärit väljaspool Ameerika Ühendriike.

Karjäär

Programmi lõpetajad valmistatakse karjääri jaoks ette:

 • Analüütikud

 • Andmeteadlased

 • Tootejuht

 • Startup asutajad

 • ja veel.

Õppekava

Kui teete Katz Schooli 30-krediidi MS-d Data Analyticsi ja visualiseerimisprogrammi kaudu, arendate teid valmis projektide portfelli ja süvendate oma arusaamist andmeteaduste ja visualiseerimise põhiprintsiipidest, mudelitest ja tavadest. MS saab lõpetada nii kiiresti kui 12 kuud või osalise tööajaga tempos, mis on mõistlik teie jaoks. Et saada oma kraadi, peate täitma 21 krediiti vajalikke sihtasutuse kursusi, sealhulgas nurgakiviks projekti, samuti üheksa valikainete kursused, mis võivad sisaldada internatuuri.

Põhinõuded (21 ainepunkti)

Kursus

Autorid

Analyticsi programmeerimine

3

Arvutuslik matemaatika ja statistika

3

Andmeteaduse projektijuhtimine

3

Arvutustabeli modelleerimine ja analüüs

3

Struktureeritud andmete haldamine

3

Visuaalne disain ja jutustamine

3

Nurgakivi

3

Valikained (valida 9 krediiti)

Kursus

Autorid

Andmepõhised organisatsioonid

3

Data Product Design

3

Andmeteadus

3

Infoarhitektuur

3

Talent Analytics

3

Sõltumatu uuring

1-3

Praktika

1-3

Eri teemad

1-3

Programmi direktor

Andy Catlin - Andmete analüüsi ja visualiseerimise MS direktor

Andy Catlin on andmeanalüütika ja andmetöötluse ettevõtja, kes on mitme eduka alustava ettevõtte kaasotsustaja, sealhulgas Citigate Hudson (kohandatud täiustatud analüütikuteenuse pakkuja, mida praegu tuntakse kui twentysix New York), Metrics Reporting (ettevõte, mis pakub tööandjatele töövõimaluste andmeid) , ja Mad Dog Data Science (ettevõtetele suunatud protsessile orienteeritud andmete tarnija). Ta on viinud meeskondi, kes on loonud analüütilisi rakendusi National Football League ja mitmete NFL meeskondade, samuti rahvusvaheliste pankade nagu Donaldson, Lufkin

Sisseastujale

Edukatel kandidaatidel peab olema potentsiaal paistma selles nõudlikus valdkonnas ja vastama järgmistele nõuetele:

 • Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist

 • Vähemalt ühe arvutuskursuse, ühe statistikakursuse ja ühe programmeerimiskursuse lõpetamine, millest igaühel on B-klass või parem.

Taotlege MS-d Data Analyticsis ja visualiseerimises, peate esitama veebipõhise avalduse koos:

 • Praegune kokkuvõte, mis näitab suurt huvi andmetega töötamise vastu

 • Ametlikud bakalaureuse ärakirjad

 • Isiklik avaldus, mis kirjeldab teie eesmärkide täitmist andmete analüüsimiseks ja visualiseerimiseks liikmesriikides;

 • Kaks soovituskirja

 • TOEFL skoor (kui teie bakalaureuse kraad lõpetatakse institutsioonis, kus kursuseid ei õpetata inglise keeles)

 • Väljakutse eksam.

Kõik Andme Analyticsi ja Visualiseerimise taotlejad peavad täitma veebipõhise väljakutse eksami, mis aitab meil hinnata teie programmi valmisolekut. Me saadame teile eksami taotluse esitamise ajal.

Bridge Workshops

Kui teil enne alustamist puuduvad eeldatavad kursused või on vaja teatud teemadel harjata, võidakse teid tingimisi aktsepteerida. Täielik vastuvõtmine sõltub ühe või mitme järgneva kolme nädala võrguperioodi edukast lõpetamisest:

 • Arvutustabeli põhitõed

 • Programmeerimise alused

 • Andmebaasi põhialused

 • Andme Analytics Matemaatika

Silla töökojad on tasuta üliõpilastele, kes on vastu võetud Andide analüüsimise ja visualiseerimise programmis või mõnes teises Katz kooli lõpetan programmis.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United Sta ... Loe edasi

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Näita vähem