Miks Get MS Biotehnoloogia kraad?

Keskmine palk Maryland bioteadused töötaja on umbes $ 80.000. (Maryland Biotehnoloogia Keskuse, 2009) kuulus Milken Instituut prognoosib, et biotehnoloogia tööhõive kasvab 1,6% aastas läbi 2014 koos paljude allsektorite prognoosi kohaselt veelgi kiirem kasvutempot. (Angelou Economics: Global Economic Development)

Biotehnoloogia pakub võimalusi viis suurt allsektorite:

Uimastid ja ravimid: Traditsiooniliselt keemia on vahend, mille abil uute ravimite on isoleeritud või sünteesida. Tõus biotehnoloogia, aga nüüd lubab ravimite, mis on loodud läbi bioloogiliste protsesside leitud elusorganismides. Future edusammud meditsiinis loodavad üha enam biotehnoloogia kasutamist ning selle tulemusena rolli biotehnoloogia tervishoius areneb kiiresti.

Põllumajanduse lähteaine ja kemikaalid: Manipuleerides taime genoomi, biotehnoloogide saab luua uusi tõugu kultuurid. Üleandmise läbi spetsiifilisi geene, näiteks teadlased saavad luua taimi täiustatud omadusi nagu iseviljastumist, vastupidavus põuale või haiguse ja täiustatud toiteväärtus. Praegune biotehnoloogia uuringuid saagi põhinevate kütuste võib oluliselt suurendada etanooli tootmine.

Uuringud, katsetamine ja meditsiinilaboritel: Biotehnoloogia teadus- kasvab keerulisem läbi genoomika, proteoomika ja metabiomics. Selle tulemusena genereeritud toodete sageli unikaalne. Uus katse menetluste vajalik nii ettevõtetele kui ka reguleerivate asutuste, et tagada biotehnoloogia tooted on ohutu ja tõhus

Keskkonnakaitse rakendusi: Üks esimesi rakendusi biotehnoloogia seotud geenitehnoloogia mikroobide toituvad naftasaadused. Need uudsed mikroobid olid patenteeritud kasutamiseks, mis sisaldab naftareostus. Akvakultuur on samuti kasu sisestamise geenide kala ja mereannid, et kiirendab nende kasvu ja võimaldavad neil paremini ennekuulmatut parasiidid ja mikroobse nakkuse.

Meditsiiniseadmed ja -seadmed: Biotehnoloogia kasutab makromolekulid, mis võib väga täpselt ära tunda teatud bioloogiliste materjalidega. Kui konstrueerida keerukamaid meditsiiniseadmeid ja tehnika, biotehnoloogia protsessid võivad näiteks suurendada tundlikkuse ja kiiruse, mille diagnoosist võimalik teha.

Miks Katoliku Ülikooli Ameerikas MS Biotehnoloogia programm?

Catholic University of America pakub ainulaadset MS Biotehnoloogia programmi mis võimaldab biotehnoloogia praktika ei piirdu ainult äriühingud, maksimaalne paindlikkus üliõpilastele valides programmi ja õppima, ja avatud juurdepääsu õppejõud, kes on täielikult hõivatud nii õppe-ja teadustöö oma valdkonnas. Katoliiklikus Ülikoolis Ameerikas tahab eriti toetada naiste ja vähemuste - kahte rühma traditsiooniliselt alaesindatud teadused - võimalusi karjääri biotehnoloogia. Isiklik juhendamine lisaks lõpetanud nõuandjad, ettekanded saavutatud eeskujud ja võimalusi regulaarseteks sotsiaalsed ja professionaalsed vastasmõju pakutakse, et aidata kasvatada oma karjääri.

Teaduskond

 • Ainult teaduskonna teenitud Ph.Ds õpetada magistriõppesse.
 • Matemaatika tegelevad pidev tipptasemel teadusuuringuid.
 • Matemaatika hoidma tihedaid suhteid oma õpilaste (õppejõud: õpilase suhe on nii madal kui 1: 1).

Õppekava

Sul on maksimaalne paindlikkus ja valida:

 • Kaheaastane MS kraad biotehnoloogia
 • Üheaastase Certificate Program
 • Viie aasta kombineeritud BS kraadi bioloogia ja MS kraadi Biotehnoloogia
 • Ph.D. Pärast MS kraad biotehnoloogia
 • Võite registreeruda täistööajaga või osalise tööajaga üliõpilased.
 • Võite luua oma õppetöö valides muidugi valikuid nii bioloogia ja valikainete pakkumisi.
 • Naudid väga interdistsiplinaarne programm, mis sisaldab muidugi pakkumisi biotehnoloogia, kliinilise teaduse, mikrobioloogia, rakubioloogia, biofüüsika, biokeemia, äri-ja teadustöö.

Praktika

 • Sul on võimalik tegeleda teadustööle biotehnoloogia ettevõtted, föderaal-ametite ja teadusasutused
 • Sa võimelised osalema poliitiliste uuringute föderaalsel, riigi ja erasektori organisatsioonidele.

programm asukohta

 • Programm asub Washington, DC, kodus suur föderaalsed asutused, Kongress ja suur tööstusharu ja poliitika organisatsioonid.
 • Programm asukoht on lähedal Marylandi osariigis, mis on 4. suurim core kontsentratsiooni biotehnoloogia firmad riigis.
 • Programm asukoht on lähedal Virginia osariigis, mis toetab enam kui 80000 otseste ja kaudsete töökohtade bioteadused tööstuses.

Õppekava

Magistriõpe Biotehnoloogia nõuab 30 lõpetaja krediiti teenitud täites kursused loetletud allpool. Programm on tempokas ja mõeldud lõpetamist kahe aasta jooksul. Täistööajaga õpilased saavad lõpetada kiirendatud programmi nii vähe kui 1,5 aastat, samas kui osalise tööajaga üliõpilased saavad kaks või enam aastat programm lõpule viia.

Õpilastel on maksimaalne paindlikkus kujundada omaenda programmi valides kursused põhilised bioloogia ja valikainete südamikud, kus nad on kõige rohkem huvitatud.

Biotehnoloogia Program Katoliiklikus Ülikoolis keskendub pakkuda küps õpilastele tugeva tehnilise aluse põhi bioloogiliste teaduste koos arusaam, kuidas tegeleda biotehnoloogia.

Magistriõpe Biotehnoloogia määral on võimalik täita järgmiselt:

 • Kiirendatud korras 1 1/2 aastat täistööajaga
 • Ühtsel alusel 2 aastat täistööajaga
 • On standardne alus 2+ aastat osalise tööajaga

Samuti on Mehhatroonika biotehnoloogia, mis saab valmis ühe aasta jooksul.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
18 - 24 kuud
Päevane õpe
Price
20,700 USD
Täistööajaga semestris. Osalise tööajaga, ühe krediidi tund (Graduate School, vähem kui 8 AP) $ 1650.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020