MS Kohtuekspertiis

Üldine

Programmi kirjeldus

Kohtuekspertiisi magistriõppes on 36 ainepunktiõppe õppekava, mille eesmärk on pakkuda üliõpilastele nii globaalset perspektiivi kui ka võimalust süvaõppeks kraamide tasemel kohtuekspertiisi valdkonnas. Kraad annab õpilastele põhitõdesid mõistete ja põhimõtete kohta, mis on seotud teaduslike meetodite rakendamisega kohtuekspertiisi uurimises ja kriminaalõigussüsteemis. Alusuuringute hiljutised edusammud on neil valdkondadel kiiresti ja dramaatiliselt mõjutanud ning ainult nende kriitiliste teaduslike mõistete mõistmise kaudu, mida õigussüsteemis võivad olla tõhusad kriminaaluurimised ja kohtumenetlused. Kõrgtelde MS kraad kohtuekspertiisi valdkonnas pakub tugevat täiendust inimestele, kes on huvitatud kriminaalasjades õigusemõistmises keskendumisest, mis on seotud peamiste õppevaldkondadega nagu antropoloogia, bioloogia, keemia, füüsika, geoloogia, psühholoogia, inseneriteadus, ajakirjandus, haridus, meditsiin ja seadus.

Õpilased võivad valida, kas registreeruda arenenud, üldise või tuumik kohtuekspertiisi käigus.

Meie programmi peamised eelised

  • Optimaalsed koolitusvõimalused ja otsene suhtlemine selle valdkonna praktikutega
  • Teaduskonna mentor, õpetab ja nõustab tudengeid, pöörates erilist tähelepanu nende arengule
  • Paindlikud programmid võimaldavad õpilastel kohandada kursusi vastavalt nende individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele.
  • Kogemuslikud väljaõppevõimalused maailmatasemel rajatistes, nagu näiteks LGS Bell Labs Innovations, Brookhaveni riiklik labor, New Yorgi politsei kuritegevuse laborisüsteem ja Wallie Howard jr. Kohtuekspertiisi teaduskeskus (Onondaga maakond, New York).

Karjäärivõimalused: lõpetajad saavad sageli edasi

  • Õiguskaitseametnikud
  • Paralegals
  • Kohtu psühholoogid
  • Kohtuekspertiisi mikroskoopistid
  • Meditsiinilise vägivalla uurijad
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Syracuse University is a private research university of extraordinary academics, distinctive offerings, and an undeniable spirit. With a gorgeous campus in the heart of New York State, a global footpr ... Loe edasi

Syracuse University is a private research university of extraordinary academics, distinctive offerings, and an undeniable spirit. With a gorgeous campus in the heart of New York State, a global footprint, and nearly 150 years of history, our university is made for those who want a quintessential college experience. Proudly selective, we take a chance on people who dream big. This is where you come to cheer, to grow, to become the person you want to be. Näita vähem