Magistriõpe ilukirjanduse ja meelelahutuse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe sünteetiliste maastike alal on üheaastane, kolme semestri pikkune programm, mis keskendub teadmiste arendamisele ja ekspertteadmiste arendamisele keerukate maastike kujundamisel 21. sajandil.

Rõhuasetusega jätkusuutliku praktika esilekerkivatele probleemidele, kliimamuutuste stsenaariumidega seotud leevendamisstrateegiatele ja kaasaegses ehitatud keskkonnas kogemusi motiveerivatele kultuuriväärtustele, taotleb sünteetiline maastik uusi kaasamisvorme ja uuenduslikke praktikamudeleid. Erinevalt traditsioonilistest maastiku kujundusprogrammidest, mis rõhutavad looduslike süsteemide ja looduslike maaliliste või ülevate piltidega seotud lääne traditsiooniliste kultuuriväärtuste hooldamist, rõhutab see programm globaalset vaatenurka, kus looduslike ja kunstlike süsteemide koevolutsioon kujundab üha sünteetilisemat maailma.

Programm nõuab osalemist sügisel, kevadel ja suvel

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in downtown Los Angeles, SCI-Arc is a center of innovation and one of the nation’s few independent architecture schools.

Located in downtown Los Angeles, SCI-Arc is a center of innovation and one of the nation’s few independent architecture schools. Näita vähem