Master of Science kraadiga inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) on plaan uuringu mõeldud eelkõige neile õpilastele, kellel on huvi keele ja lingvistika, kes soovivad töötada koos mitte-inglise keelt õpilased siin või välismaal.

TESOL programm valmistab õpetajad kasutada kaasaegseid meetodeid, et rahuldada erinevaid õpetamise vajadustele õpilaste inglise keele kui teise keele või võõrkeele soodustades samas selliseid õpilasi, et säilitada oma emakeelt ja kultuuri pädevus. Õpilased saavad põhjalikku madalikule praktilisi oskusi ja meetodeid keeleõppe arendamiseks kommunikatiivne pädevus ja nõuetekohase akadeemilise oskused inglise ja saada ametialaselt pädev küsimustes, mis hõlmavad laadi keele ja keele omandamine ja keele rolli ühiskonnas.

Program Õpitulemused:

Lõpetajad programm saab:

  1. Analüüsida ja tõlgendada keelenähtuste kasutades praeguse keeleteooria (mis keeles on).
  2. Analüüsida ja tõlgendada keelenähtuste kasutades praeguste teooriate teise keele omandamine (kui keel on õppinud).
  3. Disain, rakendada ja hinnata õppetunde ja õppekavade TESOL kasutades praeguse meetoditele ja parimatele elukutse (kuidas keelt õpetatakse).

Vastuvõtutingimused:

Et saada Master of Science Õppekava TESOL, taotleja peab olema läbinud kolm ainepunkti uuring teise keele (mitte-emakeel inglise võib kasutada inglise nõuetele vastavaks). Taotleja peab olema GPA 3,00 nelja punkti skaala nii üldine bakalaureuse ja (vajaduse korral) aspirantuuri tööd. Taotleja, kes ei vasta kõigile nõuetele rahuldavalt võib lubada tingimisi äranägemisel osakond, mille kumulatiivne GPA vahel 2,40 ja 2,99.

Taotlejad peavad esitama järgmised Graduate Sisseastujale büroo:

  • Koolilõpetaja taotlusvorm;
  • Official bakalaureuse ja (vajaduse korral) koolilõpetaja ärakirju iga õppeasutused välja CÇSU; ja
  • Taotluse esitamise lõiv.

Inglise Department (Teadmiseks. TESOL koordinaator), samal ajal, et taotluse materjalid esitatakse Graduate Recruitment ja sisseastumise büroo:

  • Avalduse üksikasjalikult, miks ta soovib jätkata kraadiõppe TESOL ja karjääri plaanid ja eesmärgid TESOL
  • Kaks soovituskirja üksikisikute tuttav hageja akadeemiline või professionaalne töö

Ei taotlused loetakse kuni kõik materjalid on saanud. Taotlusi hinnatakse osakonna jooksvalt.

Enne kraadi kandidaadid registreeruda kursuse töö, mida nad peaksid lugema programmi brošüür ja nõu neile määratud nõustajad alguses oma programmides. Täiendav informatsioon võib olla saadud nõunik ja käesolevas kataloogis all Üldine informatsioon.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Central Connecticut State Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 - 3 aastat
Päevane õpe
Price
10,956 USD
5478 USD Connecticut resident, Õppemaks ja nõutud lõivud, semestris; 11878 USD Mitteresident, Õppemaks ja nõutud lõivud, semestris
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date