Read the Official Description

Master of Science in Technology Management programmi eesmärk on täita hariduslike erivajadustega õpilaste ja töötavad spetsialistid, kelle karjäärivalikuid suunatud juhtimise tehnoloogiliselt orienteeritud organisatsioonid.

Program Õpitulemused:

Kraadiõppurid programmi oodatakse:

  • Näidata teadmisi vaja valida tehnikaid, oskusi ja kaasaegseid vahendeid, et juhtida elutsükli toote või teenuse
  • Näita teadmised toimingute haldamise, sealhulgas rajatis, nõuded ja ressursside planeerimine;
  • Näita teadmisi oluline luua "Lean" töökeskkonnas;
  • Neil on olemas vajalikud teadmised, et olla innovatiivne juht ja hallata mitmekesist tööjõudu, rajatiste ja plii projekti ja probleemide lahendamise meeskonnad.

Vastuvõtutingimused:

Kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi kraadi regionaalselt akrediteeritud kõrgkooli. Taotlejad peavad samuti olema vähemalt bakalaureuseõppe GPA 2,70 on 4,00 skaalal (kus A on 4.00), või samaväärne, ja hea maine (3,00 GPA) kõikide pärast bakalaureusekraadi muidugi töö.

Lõpetaja taotluse, taotluse tasu ja ametliku ärakirja tuleb esitada Graduate Recruitment ja sisseastumise Office. Ametliku ärakirja tuleb saata otse Graduate Recruitment ja sisseastumise büroo igast õppeasutused, välja arvatud Kesk Connecticut State University.

Program taught in:
Inglise

See 4 more programs offered by Central Connecticut State University »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 - 3 aastat
Päevane õpe
Price
10,956 USD
5478 USD Connecticut resident, Õppemaks ja nõutud lõivud, semestris; 11878 USD Mitteresident, Õppemaks ja nõutud lõivud, semestris
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline