MS elektri- ja arvutitehnikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Elektri- ja arvutitehnika osakond pakub valitud erialade kraadiõppe programme, mis viivad M.Engr., MS ja Ph.D. elektri- ja arvutitehnikas. Praegune osakondade teadustöö jaguneb ühte järgmistest valdkondadest: biomeditsiinitehnika, side / signaalitöötlus, arvutiarhitektuur, küberfüüsikalised ja manustatud süsteemid, elektromagnetika / optika, elektri- / jõuelektroonika ja VLSI. ECE osakond on ka NDSU teadus- ja tehnoloogiapargi peamine panustaja.

Uurimisrajatised ja -seadmed

Osakond asub kaasaegses hästivarustatud hoones. Doktorantidel on juurdepääs laboritele, pilliruumidele ja arvutiteenustele, ulatudes ülikooli arvutisüsteemist osakondade arvutiteni. Uurimisvõimaluste hulka kuuluvad kardiovaskulaarse inseneri labor, arvuti arhitektuuri labor, digitaalsüsteemide labor, EMI kilbiruum, toite- ja jõuelektroonika labor, signaalitöötluse ja süsteemide labor ning trükitud vooluringide labor.

Vastuvõtutingimused

Eelistatud tee on enne NDSU-sse tulekut võtta ühendust NDSU ECE professoriga ja töötada temaga, nii et professor soovitab teil programmi pääseda. Igal professoril on erinevad ootused tööde hulga ja tüübi osas, mida ta teilt tegema peab, et ta soovitaks teid NDSU ECE kraadiõppesse lubamiseks. Palun vaadake iga teaduskonna veebisaiti ja võtke ühendust õppejõuga, kes töötab uurimisvaldkonnas, kus olete huvitatud kraadiõppe jätkamisest. Teise võimalusena peab GRE-skoor olema vähemalt 145 verbaalset ja 155 kvantitatiivset ning minimaalne GPA 3,0 teie viimasel elektrotehnika või arvutitehnika kraadil, kas BS või MS. GRE õppeainetesti pole vaja. ECE ME üliõpilaseks vastuvõtmiseks peab teil olema elektrotehnika või arvutitehnika bakalaureusekraadi GRE-skoor vähemalt 145 verbaalset ja 155 kvantitatiivset ning minimaalne GPA 3,0.

Majanduskomisjoni olulise tööstuskogemusega ME üliõpilastele võib loobuda 3,0 minimaalsest GPA vastuvõtunõudest. GRE-ala katse ei ole vajalik.

Rahaline abi

Osakonnas on saadaval piiratud arv nii õppejõude kui ka teadusabilisi. Need assistendikohad pakuvad õppeaasta jooksul kuupalka, loobumist lõpetajate õppemaksust õppeaastal ja suvel, kuid ei kata minimaalset tegevustasu. Lisaks on nii osakonnas kui ka ülikoolilinnakus võimalusi osalise tööajaga töötada greiderite, õpetajate, juhendajate ja konsultantidena. Neid assistente antakse välja võistluspõhiselt - tavaliselt sügissemestri vastuvõtmise ajal.

Kraadi nõuded

Inseneri- ja magistrikraad nõuab vähemalt 30 semestri ainepunkti, mis ületab BS kraadi. Magistriõpe on ainulaadne kursusetöö programm, mis nõuab portfellist või kirjalikust eksamist koosnevat nurgakivi. Magistriõpe jaoks tuleb lõputööle määrata 6 tundi 30-st. Kõik õpilased peavad sooritama suulise lõpueksami, mis hõlmab nii kursuse tööd kui ka lõputööd.

Akadeemiline hea seis

Kõik kraadiõppurid peavad säilitama vähemalt 3,00 GPA või paremad ning tegema oma kraadi saavutamiseks märkimisväärseid edusamme, et püsida heas seisundis. Kummagi tegemata jätmine võib takistada üliõpilase rahalist abi ja / või võimalust registreeruda ECE kraadiõppe programmi kursustele.

Viimati uuendatud okt 2020

Teave kooli kohta

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Loe edasi

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Näita vähem