MS füüsikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

physics

Pakume programme, mis viivad MS-i ja doktorikraadini. füüsika kraad. Osakonnas on tuumafüüsika, Astroalt = "füüsika" ja Bioalt = "füüsika" uurimiskontsentratsioonid . Osakond rõhutab õppejõudude ja üliõpilaste tihedat läbikäimist kogu õpingute vältel. Võimalikud üliõpilased saavad programmis osalemiseks esitada veebipõhise avalduse.

Üldine eksam

Üldised eksamid annavad teada õpilase teadmistest füüsika põhivaldkondades ja on verstapostiks, mis annab märku õpilase valmisolekust teadusuuringuteks. Eksamitel kontrollitakse probleemide lahendamise oskusi, füüsilist põhilist intuitsiooni ja võimet kasutada ära sünergiat erinevate integreeritud probleemide valdkonnad.

Praegu on põhivaldkonnad järgmised:

  • Klassikaline mehaanika
  • Klassikaline elektrodünaamika
  • Kvantmehaanika
  • Statistiline mehaanika

Nende eksamite sooritamine on vajalik, et üliõpilane saaks doktorandiks.

Lisateavet kvalifikatsioonieksamite ja neid käsitlevate määruste kohta leiate kraadiõppe programmi direktorilt.

Lõpetaja rahaline abi

Üliõpilaste finantsabi amet pakub rahalist abi Föderaalse Otsese Staffordi, Föderaalse Otsese Lõpetaja PLUSi vormis ja eraviisilisi alternatiivlaene üliõpilastele, kes on vastu võetud mõnele meie kraadiõppele või heaks kiidetud lõputunnistuse programmidele.

Füüsika osakond - Columbia Kunstikolledž

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem