MS geograafias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

geography

Magistriõpe geograafia programmis on keskmiselt 20-25 üliõpilast aastas. Programm nõuab vähemalt 30 krediidi tundi (lõputöö võimalus) või 36 tundi (lõputöö valik). Õppurid, kes valivad lõputöövälise valiku, peavad sooritama põhjaliku eksami. Kui teaduskondade ja kraadiõppurite suhe on geograafia piires 1: 2, saavad kraadiõppurid põhjalikku juhendamist ja nõustamist.

Kõik kraadiõppurid peavad läbima geograafia 6201 (geograafiline mõte ja meetodid) ja geograafia 6304 (geograafilised infosüsteemid I). Täiendav kursuste läbiviimine peaks vastama õpilaste huvidele. Õpilasi julgustatakse esitama oma esimese aasta lõpus teadustöö ettepanekuid, mida kaalutakse Campbell Graduate Student Summer Research Awards rahastamise saamiseks. Lisateave meie kraadiõppe kursuste kohta.

MS-i geograafiaprogramm koolitab noori spetsialiste inim- ja füüsikalises geograafias, veendudes samas, et õpilastel on tööalased teadmised erinevatest georuumilistest tehnikatest. Kraadiõppe programmis on neli põhivaldkonda, mis keskenduvad meie teaduskonna teadusuuringute huvidele. :

  • Linnakeskkond
  • Areng ja jätkusuutlikkus
  • Inimeste ränne ja liikuvus
  • Rakendatud georuumilised tehnikad

Lisaks neile peamistele huvidele on alt = "geograafiateaduskonna liikmetel ka piirkondlikke teadmisi Põhja-Ameerikas, Ladina-Ameerikas, Lõuna-Aasias, Sahara-taguses Aafrikas, Lähis-Idas ja Arktikas.

Karjäär geograafias

Paljud meie magistrandid jätkavad rahuldust pakkuvat karjääri valitsus- ja valitsusvälistes asutustes ning erasektoris. Viimased MS-i tudengid töötavad USA välisministeeriumis, USA välisabi katastroofiabi büroos (USAID), riiklikus georuumilise luure agentuuris, Brookingsi instituudis, USA loendusbüroos, National Geographicus ja erinevates kohaliku planeerimise ametites. Teised selle osakonna lõpetanud on jätkanud doktorikraadi omandamist kõrgkoolides.

Geograafia osakond - Columbia kunsti- ja teaduste kolledž GW kunstide ja teaduste teemal Vimeo.

Interdistsiplinaarsed ja konsortsiumiklassid

Sõltuvalt valitud eriala, julgustatakse õpilasi võtma valikaineid seotud programmidest ja osakondadest ülikoolis. Meil on suurepärased töösuhted paljude teiste ülikooli programmidega ning õpilased võivad leida oma õppesuunale sobivaid kursusi sellistest valdkondadest nagu: rahvusvahelised suhted, inseneriteadused, majandus, avalik poliitika, rahvatervis, antropoloogia, ameerika uuringud ja sotsioloogia . Väljastpoolt osakonda on lubatud tundide arv piiratud, seetõttu soovitatakse õpilastel valikainete valimisel nõu pidada oma nõustajatega.

GW eeliseks on ka see, et ta asub Washingtoni DC ülikoolide konsortsiumis. Seetõttu saavad tudengid osaleda seotud kursustel Marylandi ülikooli, Ameerika ülikooli, katoliku ülikooli, Howardi ülikooli Georgetowni ja George Masoni teistes osakondades. Jällegi on lubatud konsortsiumikursuste arv piiratud, nii et enne konkreetse klassi registreerumist pidage nõu oma nõustajaga.

Sõpruskonnad ja assistendid

Geograafiaosakonnas on mitmeid kraadiõppurite assistendikohti ja ka õpilaste "teehöövli" ametikohti. Assistentideks / ametikohtadeks määramise taotlusi hinnatakse pärast programmi vastuvõtmist ja autasustamine toimub akadeemilise kvalifikatsiooni alusel. Auhindu antakse üheks aastaks, eeldusel, et kui on olemas assistendikohad ja kui tudengil on hea akadeemiline seis, pikendatakse auhinda teiseks aastaks.

Taotlusprotsess

Taotlejad peavad esmalt läbima ülikooli vastuvõtuprotsessi. Osakond ei võta vastu otseseid taotlusi ega pea vajalikke vorme. Taotlejad, kes vastavad Columbia kunstide ja sotsiaalteaduste kolledži miinimumnõuetele, edastatakse hindamiseks osakonda.

  • Sügissemester: 1. aprill
  • Kevadsemester: 1. oktoober

Pange tähele: üliõpilasviisa vajavate rahvusvaheliste tudengite tähtaeg on 17. jaanuar; kevadine tähtaeg on 1. september.

Stipendiumide arvestamise tähtaeg sügissemestril on samuti 17. jaanuar. Kõik stipendiumid algavad sügissemestril.

Pärast tähtaega saabunud ja / või täidetud taotlused saadetakse üldises vastuvõtu korras siiski vastavasse osakonda. Registreerimispiirangute tõttu ei saa me mõnikord taotlusi pärast tähtaega üle vaadata.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem