MS informaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

BU arvutiteaduse magistrikraadiga omandate end teadmistega arvuti- ja infosüsteemide ning teooria aluspõhimõtetest. Meie rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud on oma uurimisvaldkondades sama aktiivsed kui klassiruumis. Õpilased saavad kiiresti teadmisi põhitehnikate ja -meetodite kohta, et uurida tehnilist kirjandust, otsides lahendust või välja töötama uusi meetodeid, kui nad seisavad silmitsi väljakutsuva disaini, rakendamise või teooria probleemiga. Meie laiaulatuslik õppekava pakub palju võimalusi ka praktiliste kogemuste saamiseks, mis võimaldab teil osaleda uute süsteemide väljatöötamisel või meie teaduskonna juhitud tipptasemel teadusprojektides. Lisaks meie arvutiteaduse üldisele MS-le pakume ka kaht spetsialiseerumist: küberturve ja andmekeskne andmetöötlus.

Lisaks arvutiteaduse pakkumisele julgustatakse õpilasi kasutama rikkalikku valikainete kursuste valikut, mis on levinud ülikooli 16 koolis ja kolledžis, sealhulgas tehnikakõrgkoolis ja juhtimiskoolis. Pikaajalise kogemusega on meie õppejõudude nõustajad eriti abiks CS-i õpilaste suunamisel väärtuslike lisaklasside poole.

Bostoni ülikooli CS-programm on suunatud CS-i bakalaureuse kraadi omandavatele tudengitele, kuid me tervitame ka neid, kellel on samaväärne arvutiõpe ja -kogemus, samuti tudengeid, kellel on CS-i taustal lüngad, kuid üldiselt tugevad akadeemilised andmed. Ükskõik, mis taustal olete, leiate arvutiteaduse osakonnast dünaamilise, mitmekesise ja toetava kogukonna, mis koosneb esmaklassilisest õppejõust ja inspireeritud üliõpilaskonnast - kõik asuvad kultuuriliselt ja hariduslikult rikas Bostoni linnas Massachusettsis. piirkonnas, millel on palju tehnoloogilisi uuendusi.123920_EarthEnvironmentLarge2.jpg

Küberturvalisuse spetsialiseerumine

Tundub, et iga päev toob uue pealkirja olulisest arvutiturbe rikkumisest kas siis ettevõtte, valitsusasutuse või sidesüsteemi juures. Alates internetipangandusest kuni elektroonilise kaubanduse ja transporditoimingiteni sõltub meie maailm üha enam küberinfrastruktuurist. Nende mitmekesiste tarkvara- ja juhtimissüsteemide kõvendamine pahatahtlike kasutajate vastu on muutunud riiklikuks prioriteediks. Selle eesmärgi saavutamiseks on elutähtsate võrkude ja elektrooniliste süsteemide kaitsmiseks laialdaselt vaja põhjaliku tehnilise väljaõppe ja kogemustega arvutieksperte.

Kasvava nõudluse rahuldamiseks pakume arvutiteaduse osakonna magistrantidele võimalust spetsialiseeruda küberturvalisusele. Spetsialiseerumine hõlmab kursusi, mis keskenduvad turvalise tarkvara, keelte ja arhitektuuriga seotud tehnilistele küsimustele, aga ka eraelu puutumatuse ja juriidiliste tagajärgede laiematele ühiskondlikele probleemidele. Kaheksakäigulise programmi kaudu koolitatakse õpilasi teemadel, mis hõlmavad krüptograafilisi meetodeid, andmete ja infoturvet, tõrketaluvust, võrguturvet, privaatsust ja anonüümsust, tarkvara turvalisust ja süsteemi turvalisust.

Küberturvalisuse õppuritel on ka võimalus teha tihedat koostööd Bostoni ülikooli usaldusväärsete infosüsteemide keskusega

Andmekeskne andmetöötluse spetsialiseerumine

Võimalus vastata kiiretele, uutele küsimustele suurte andmekogumite abil on muutunud üha olulisemaks. Järgnevatel aastatel kasvab nõudlus arvutiteadlaste järele, kes on spetsiaalselt koolitatud teadmiste ammutamise meetodite järele üha suurematest andmekogumitest. Vaja on eksperte, kes suudavad välja töötada vajalikud arvutisüsteemid ja tarkvara.

Uus, 2016. aasta kevade spetsialiseerumine andmekesksele andmetöötlusele on loodud selle vajaduse rahuldamiseks. Programm hõlmab intensiivseid uuringuid seotud valdkondade spektris, sealhulgas masinõpe, andmebaasid, andmekaeve, algoritmid ja süsteemid.

Nõuded

Kokku tuleb läbida kaheksa kraadiõpet (kokku 32 ainepunkti), sealhulgas viis arvutiteaduse laiuse kursust (vähemalt üks kursus neljast laiusest valdkonnast).

Õpilased võivad täita oma kursuse nõuded, ühendades valikainete infotehnoloogia kraadiõppe kursuste, krediidil põhineva õppe õppejõuga, et jätkata teadusuuringute või kraadiõppe kursusi muudel seotud erialadel, pidades nõu oma akadeemilise nõustajaga.

Magistriõppe lõpetamiseks projekti või lõputööga tuleb magistriõppe projekt või lõputöö lõpule viia akadeemilise nõustajaga konsulteerides. Magistriprojekti või lõputöö poole suunatud teadusuuringuid saab krediidi saamiseks jätkata teadusuuringute nõuniku juures suunatud uuringuga.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the w ... Loe edasi

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the world’s most respected professors, researchers, and professionals in their disciplines. Our alumni are leading innovation and research and making an impact in their fields. Our campus is Boston, a city vibrant with history, culture, and diversity, and teeming with potential for connections and careers. Näita vähem