MS juhtimissüsteemides

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Management Information Systems kraadi eesmärk on pakkuda professionaalsele administraatorile / juhile tasakaalu tehniliste teadmiste ja organisatsiooniliste teadmiste vahel kõiges alates infotehnoloogia rakendamisest ettevõtlusprobleemide lahendamisele. MS kraadi Management Information Systems võib teenida online, ülikoolilinnakus või kombinatsiooni online ja ülikoolilinnakursustel.

Osakonna eesmärgid ja eesmärgid

Pärast magistrikraadi lõpetamist juhtimissüsteemides suudavad lõpetajad näidata:

 • Infosüsteemide juhtimise ja tehnoloogia alaste teadmiste tuum.
 • Võime integreerida infosüsteeme ja ettevõtlusalaseid teadmisi.
 • Suhtlus-, inimsuhete ja meeskonnatöö oskused.
 • Analüütilised ja kriitilise mõtlemise oskused.

Õppekava praktiline koolitus (CPT)

Järgmised MIS kraadiõppe tasemel kursused MIS 542, MIS 552, MIS 573, MIS 576, MIS 583, MIS 584 ja MIS 585 nõuavad klassi raames projekti või praktikakohta. CPT on saadaval praktika lõpetamiseks. Õpilastel on õigus taotleda CPT-d pärast kahe järjestikuse semestri pikkust täiskoormusega õppimist oma MS-i juhtimise infosüsteemides; suve ei loeta semestriks. Iga tudeng võib kogu kraadiprogrammi jooksul teha ühe CPT (CPT on lubatud ainult ühe semestri kohta ühel kursusel). Kui tudeng ei täida kursust CPT tegemise ajal, ei saa ta uuesti kursusele asumiseks teist CPT-d kasutada. CPT-d peetakse kursuse osana praktiliseks praktikaprojektiks. Üliõpilased, kes valivad CPT, peavad semestri lõpus esitama aruande kursuse juhendajale kursuse osana hindamiseks. Üliõpilastel, kes otsustavad CPT üle, tuleb CPT-d sooritava semestri jooksul registreeruda täistööajaga (registreerudes vähemalt kolmele kraadiõppe tasemeõppe kursusele), välja arvatud juhul, kui nad nõuavad vähem krediiditunde. Lisaks vajavad õpilased rahvusvahelise üliõpilasteenuste büroo ja CPT-ga seotud kursuse juhendaja heakskiitu.

Nõustamine

Uued üliõpilased peavad pöörduma osakonna poole esialgse nõustamise eesmärgil, et kavandada õppekava, mis kajastab nende huve ja vastab kraadi nõuetele. Üliõpilased peavad samuti läbima kraadiõppe süsteemi kogu oma kolledži karjääri jooksul, et kontrollida, kas kraadi nõuded on täidetud.

Grading Policy

Vähemalt C-klass on kohustuslik kõigis programmi eeltingimustes (sealhulgas ACC 311, BUS 322, MAT 121 või ECO 213 ning CSC 225 ja CSC 275 jne). MIS-osakonna peamised äriühingud peavad MIS-kraadi saamiseks saama vähemalt 3,0 palgapunkti keskmist. Kahe järjestikuse katseaja semestri tulemuseks võib olla üheaastane peatamine. Programmis on aktsepteeritav ainult üks C või C + (C- või madalam hinne pole 500-tasemelistes klassides vastuvõetav). Et teenida MS MIS kraadi, minimaalne hindepunkt keskmiselt 3,0 kõigil kraadiõppe tasemel kursused võetud suunas kraadi saamine on vajalik. MIS-i magistrikraadikandidaat ei tohi võtta CR / NC alusel kraadi saamiseks vajalikke tunde. Hinne B (3,0) või kõrgem on nõutav kas MIS nurgakivis (MIS 584) või projektikursuses (MIS 583) või lõputööde kursuses (MIS 585), et lõpetada (B- või madalama astme hinded) ei aktsepteerita).

MÄRKUS. Üliõpilased peaksid samuti pöörduma käesoleva kataloogi magistrikraadi suunas aktsepteeritavate klasside kampaania poliitika poole.

Suhtlemisoskused

Õpilaste sisenemine peab läbima õpetamis- ja õppekeskuse hallatava diagnostilise kirjutamise eksami. Võimalik, et õpilased, kellel on puudusi kirjalikult, võivad nõuda ENG 309 professionaalset ja tehnilist kirjutamist.

Kraadi nõuded

114840_Skjermbilde2019-05-07kl.16.03.50.png

 1. Õpilased, kes valivad lõputöö valiku, ei pea MISi valikainet täitma
 2. Enne MIS 584-st registreerumist peab olema läbitud vähemalt 27 krediiditundi kraadiõppe tasemel kursuste töödest.
 3. MIS 585 on veel üks sulgemisvõimalus (selle saab võtta MIS 584 või MIS 583). Lõputöö valiku korral pole MIS valikaine kohustuslik.

Olulised kursuse märkused: Valikained: MIS 576 või MIS 578 tuleb võtta MIS valikainena.

Lõpetamisnõuded

 1. Juhtimisinfosüsteemide õppejõu nõustaja valimine või määramine.
 2. Kõigi MS-i eeltingimuste täitmine MIS-is.
 3. MIS 502, MIS 513 ja MIS 523 minimaalne B keskmine (3,0).

Vähemalt 24 tundi kraadiks vajalikke kursusi tuleb lõpetada pärast osakonda astumist.

Magistriõpe lõpetamine

Kõik MIS-i lõpetajad peavad täitma MIS 584 või MIS 583 või MIS 585. Kraadiõppe projekti olemus sõltub inimese karjääri eesmärkidest ja võib sisaldada praktilist kogemust.

Projektid võivad hõlmata näiteks olemasoleva organisatsioonilise vajaduse jaoks infosüsteemi kavandamist / analüüsi; ühe või mitme andmebaasi väljatöötamine võimaliku organisatsioonilise vajaduse jaoks; juhtimisvajaduste analüüs või olemasolevas andmebaasis kättesaadava teabe kasutamine; või võrkude analüüs, projekteerimine, turvalisus ja haldamine. Kui projekti / väitekirja ei ole nende esimese kolme või kuue tunni jooksul lõpetatud, peavad õpilased registreeruma MIS 586 / MIS 587 (null krediidi tundi, üks arveldatav tund) iga sügis- ja kevadsemestri jooksul, kuni kaptali / projekti / väitekirja on lõpetatud.

UIS-i poliitika välistab üliõpilaste, kes ei ole registreeritud ülikooli ressursside kasutamisest. Kui taotletakse ja kinnitatakse puhkust, ei ole pidev registreerimine vajalik. Kui puuduvad puhkused, tuleb ühe krediidi tunnis registreerida tagasiulatuvalt ühe semestri kohta.

Online kraad

Management Information Systems kraadi eesmärk on pakkuda professionaalsele administraatorile / juhile tasakaalu tehniliste teadmiste ja organisatsiooniliste teadmiste vahel kõiges alates infotehnoloogia rakendamisest ettevõtlusprobleemide lahendamisele. MS kraadi Management Information Systems võib teenida online, ülikoolilinnakus või kombinatsiooni online ja ülikoolilinnakursustel.

Rakendusmaterjalid ja vastuvõtukriteeriumid

 • Bakalaureuseõppe minimaalne GPA peab olema 2,75 või kõrgem.
 • GMATi skoor või GRE skoor on nõutav, välja arvatud juhul, kui taotlejal on üldine bakalaureuseõppe GPA, mis on suurem kui 3,00 või on lõpetanud akrediteeritud USA ülikooli või 5 aastat märkimisväärset töökogemust MIS valdkonnas (kogemuste dokumenteerimine on vajalik).
 • Rahvusvahelised üliõpilased: minimaalne lubatud TOEFL-i tulemus on 90 (elektrooniline) või 575 (paber).

Eeltingimus Kursuse nõuded

Kõigi eeltingimuste puhul on vajalik C- või parem klass, sealhulgas järgmine:

 • Juhtimis- ja finantsarvestuse sissejuhatavad kursused (või ACC 311)
 • Üks tootmise / operatsioonide juhtimise poolaasta (nt BUS 322)
 • Üks statistika semester (näiteks MAT 121 või ECO 213)
 • Lineaarse algebra või matemaatika üks semester
 • Pädevus struktureeritud kõrgetasemelises programmeerimiskeeles (võttes CSC 225 ja CSC 275 või kursuse töö Java, C, Visual Basic, COBOL, C või Fortran või praktilised kogemused).

Märkus: kõik sisseastumised on tingimuslikud, kuni eeldused on täidetud.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning envir ... Loe edasi

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning environment for students, faculty, and staff, while serving local, regional, state, national, and international communities. Näita vähem
Springfield , USA veebis + 1 Rohkem Vähem