MS juhtimissüsteemides

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Umbes

Management Information Systems kraadi eesmärk on pakkuda professionaalsele administraatorile / juhile tasakaalu tehniliste teadmiste ja organisatsiooniliste teadmiste vahel kõiges alates infotehnoloogia rakendamisest ettevõtlusprobleemide lahendamisele. MS kraadi Management Information Systems võib teenida online, ülikoolilinnakus või kombinatsiooni online ja ülikoolilinnakursustel.

Osakonna eesmärgid ja eesmärgid

Pärast magistrikraadi lõpetamist juhtimissüsteemides suudavad lõpetajad näidata:

 • Infosüsteemide juhtimise ja tehnoloogia alaste teadmiste tuum.
 • Võime integreerida infosüsteeme ja ettevõtlusalaseid teadmisi.
 • Suhtlus-, inimsuhete ja meeskonnatöö oskused.
 • Analüütilised ja kriitilise mõtlemise oskused.

Õppekava praktiline koolitus (CPT)

Järgmised MIS-i kraadiõppekursused, MIS 542, MIS 552, MIS 573, MIS 576, MIS 583, MIS 584 ja MIS 585 nõuavad projekti või praktika osa klassist. Praktika lõpuleviimiseks on saadaval CPT. Üliõpilased saavad taotleda CPT-d pärast kahe järjestikuse semestrit täisajaga õpinguid oma MS juhtimisinfosüsteemides; suvi ei loeta semesteriks. Iga üliõpilane võib teha ühe CPT kogu õppekava jooksul (CPT on lubatud ainult ühe semestri jaoks ühe kursuse jaoks). Kui üliõpilane ei täida kursust, kui nad oma CPT-d teevad, ei saa nad muid kursusi saada, kui nad uuesti kursuse võtavad. CPT-d loetakse kursuse osana praktiliseks praktikaprojektiks. Õpilased, kes otsustavad CPT-d teha, peavad esitama kursuse juhendajale aruande kursuse lõpus hindamiseks. Üliõpilased, kes otsustavad CPT-l, peavad osalema täistööajaga (registreerudes vähemalt kolmeks kõrghariduse tasemel MIS-kursuseks) semestri ajal, kui nad ei soovi lõpetada vähem krediiti. Lisaks vajavad õpilased rahvusvahelist üliõpilasteenuste bürood ning selle klassi juhendaja, kellega CPT on seotud.

Nõustamine

Uued üliõpilased peavad pöörduma osakonna poole esialgse nõustamise eesmärgil, et kavandada õppekava, mis kajastab nende huve ja vastab kraadi nõuetele. Üliõpilased peavad samuti läbima kraadiõppe süsteemi kogu oma kolledži karjääri jooksul, et kontrollida, kas kraadi nõuded on täidetud.

Grading Policy

Programmi kõigis eeldustes on kohustuslik vähemalt C-klass (sh ACC 311, BUS 322, MAT 121 või ECO 213 ja CSC 225 ja CSC 275 jne). MIS-osakonna peamised äriühingud peavad säilitama vähemalt 3,0-palgaastme keskmise, et teenida MIS-kraadi. Kaks järjestikust katseaastat võivad viia ühe aasta pikkuse peatamiseni. Programmis on aktsepteeritav ainult üks C või C (500-tasemel klassides ei ole C-klassi või madalam klass lubatud). Et teenida MS MIS kraadi, minimaalne hinne punkt keskmiselt 3,0 kõigis kraadiõppe tasemel kursused võetud kraadi lõpetamist on vaja. MIS-i magistrikraadi kandidaat ei tohi võtta kraadi saamiseks vajalikke tunde CR / NC alusel. B (3.0) või parem klass on vajalik kas MIS Capstone'is (MIS 584) või projekti käigus (MIS 583) või lõputöö (MIS 585) kursusel (B- või madalama astme klassid) ei võeta vastu).

MÄRKUS. Üliõpilased peaksid samuti pöörduma käesoleva kataloogi magistrikraadi suunas aktsepteeritavate klasside kampaania poliitika poole.

Suhtlemisoskused

Õpilaste sisenemine peab läbima õpetamis- ja õppekeskuse hallatava diagnostilise kirjutamise eksami. Võimalik, et õpilased, kellel on puudusi kirjalikult, võivad nõuda ENG 309 professionaalset ja tehnilist kirjutamist.

Kraadi nõuded114840_Skjermbilde2019-05-07kl.16.03.50.png

1 Õppetöö valikuvõimalust valinud üliõpilased ei pea MIS-i valikainete täitmiseks

2 Enne MIS 584-sse registreerumist tuleb lõpetada vähemalt 27 kraadiõppe lõpetamise kursuse töö.

3 MIS 585 on veel üks sulgemissuvand (mida saab võtta MIS 584 või MIS 583). Kui valikuvõimalus on valitud, ei ole MIS valikained kohustuslikud.

Tähtis kursuse märkused: Valikained: kas MIS 576 või MIS 578 tuleb võtta MIS valikainena.

Lõpetamisnõuded

 1. Juhtimisinfosüsteemide õppejõu nõustaja valimine või määramine.
 2. Kõigi MS-i eeltingimuste täitmine MIS-is.
 3. MIS 502, MIS 513 ja MIS 523 minimaalne B keskmine (3,0).

Vähemalt 24 tundi kraadiks vajalikke kursusi tuleb lõpetada pärast osakonda astumist.

Magistriõpe lõpetamine

Kõik MIS-i lõpetajad peavad täitma MIS 584 või MIS 583 või MIS 585. Kraadiõppe projekti olemus sõltub inimese karjääri eesmärkidest ja võib sisaldada praktilist kogemust.

Projektid võivad hõlmata näiteks olemasoleva organisatsioonilise vajaduse jaoks infosüsteemi kavandamist / analüüsi; ühe või mitme andmebaasi väljatöötamine võimaliku organisatsioonilise vajaduse jaoks; juhtimisvajaduste analüüs või olemasolevas andmebaasis kättesaadava teabe kasutamine; või võrkude analüüs, projekteerimine, turvalisus ja haldamine. Kui projekti / väitekirja ei ole nende esimese kolme või kuue tunni jooksul lõpetatud, peavad õpilased registreeruma MIS 586 / MIS 587 (null krediidi tundi, üks arveldatav tund) iga sügis- ja kevadsemestri jooksul, kuni kaptali / projekti / väitekirja on lõpetatud.

UIS-i poliitika välistab üliõpilaste, kes ei ole registreeritud ülikooli ressursside kasutamisest. Kui taotletakse ja kinnitatakse puhkust, ei ole pidev registreerimine vajalik. Kui puuduvad puhkused, tuleb ühe krediidi tunnis registreerida tagasiulatuvalt ühe semestri kohta.

Online kraad

Management Information Systems kraadi eesmärk on pakkuda professionaalsele administraatorile / juhile tasakaalu tehniliste teadmiste ja organisatsiooniliste teadmiste vahel kõiges alates infotehnoloogia rakendamisest ettevõtlusprobleemide lahendamisele. MS kraadi Management Information Systems võib teenida online, ülikoolilinnakus või kombinatsiooni online ja ülikoolilinnakursustel.

Rakendusmaterjalid ja vastuvõtukriteeriumid

 • Minimaalne bakalaureuseõppe GPA peab olema 2,75 või kõrgem.
 • GMATi skoor või GRE skoor on nõutav, välja arvatud juhul, kui taotlejal on üldine bakalaureuseõppe GPA, mis on suurem kui 3,00 või on lõpetanud akrediteeritud USA ülikooli või 5 aastat märkimisväärset töökogemust MIS valdkonnas (kogemuste dokumenteerimine on vajalik).
 • Rahvusvahelised õpilased: minimaalne TOEFL-skoor on 90 (elektrooniline) või 575 (paber).

Eeltingimus Kursuse nõuded

Kõigi eeltingimuste puhul on vajalik C- või parem klass, sealhulgas järgmine:

 • Juhtimis- ja finantsarvestuse sissejuhatavad kursused (või ACC 311)
 • Üks tootmise / operatsioonide juhtimise poolaasta (nt BUS 322)
 • Üks statistika semester (näiteks MAT 121 või ECO 213)
 • Lineaarse algebra või matemaatika üks semester
 • Pädevus struktureeritud kõrgetasemelises programmeerimiskeeles (võttes CSC 225 ja CSC 275 või kursuse töö Java, C, Visual Basic, COBOL, C või Fortran või praktilised kogemused).

Märkus: kõik sisseastumised on tingimuslikud, kuni eeldused on täidetud.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning envir ... Loe edasi

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning environment for students, faculty, and staff, while serving local, regional, state, national, and international communities. Näita vähem
Springfield , USA veebis + 1 Rohkem Vähem