MS kõne-keele patoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Kõnekeele patoloogia MS programm on riiklikult järjestatud, akrediteeritud programm, millel on pikk kogemustepagas. Kõnekeele patoloogia astme järgimisel on õpilastel võimalus töötada teadustööga kaasaegseimate laborite poolt ja õppida sertifitseeritud kõne-keele patoloogiast, kelle asjatundlikkus hõlmab kõiki kõne ja keele valdkondi eluea jooksul. Lisaks pakub ülikooli asukoht õpilastele võimalusi kliinilise kogemuse saamiseks diagnoosimise ja ravimise kohta paljude kliiniliste populatsioonidega. MS programm pakub põhjalikke teadmisi ja praktilisi kogemusi läbi hoolikalt valitud akadeemilise õpingute, kliinilise praktika ja teadustöö koolituse jada. Õpilased on valmis kõne- ja keelehäirete diagnoosimiseks ja juhtimiseks professionaalseks karjääriks.

Kõne-keele patoloogia õpilased osalevad kliiniliste õppejõudude otsese järelevalve all mitmesugustes diagnoosimise ja ravi kogemustes. Pärast vähemalt 75-tunnilist ülikooli kliinilise praktika saamist osakonna Gebbie kõne-keele kuulamise kliinikus (vähemalt 50 tundi üliõpilastest, kes annavad oma bakalaureuseõppes 25 tundi), antakse üliõpilastele kaks kliinilist kogemust väljapoole . Need eksternipaigutused pakuvad õpilastele kogemusi, mis töötavad valdkonnas sertifitseeritud kõne-keele patoloogi järelevalve all. Paigutuste hulka kuuluvad riiklikud koolid, lasteaiad, haiglad, rehabilitatsioonikeskused, hooldekodud, erakliinikud ja eripedagoogika programmid.

Magistriõppe lõpetamine annab üliõpilastele Ameerika keele-keele kuulamise ühingu kliinilise pädevuse tunnistuse akadeemilise ja praktika kvalifikatsiooni ning kõne-keele patoloogia puhul New York State licensure. Lõpetajad võivad samuti täita New Yorgi osariigi õpetaja tunnistuse nõudeid kõne- ja keelepuudusega õpilaste õpetajatena.

Akrediteerimine

Kõnekeele patoloogia teaduse magistriprogrammi akrediteerib nõukogu Ameerika keele-keele kuulamise assotsiatsiooni Akadeemiline akrediteerimine, 2200 Research Boulevard, # 310, Rockville, MD 20850, 800-498-2071 või 301-296- 5700.

Sissepääs

Vastuvõtmine toimub kord aastas sügisel sisenemiseks. Taotlejad peavad ühtse avalduse esitama 1. jaanuariks, pidades silmas pidamist.

Taotlejad peavad esitama GRE skoori, bakalaureuseõppe transkriptid ja kolm soovituskirja. Kuigi minimaalne GPA on 3,0, on soovitatav, et see oleks konkurentsivõimeline 3,4 või kõrgemal. Minimaalsed GRE skoorid tasu eest on: verbal = 145, kvantitatiivne = 146 ja kirjutamine = 3.5. Lisaks peavad rahvusvahelised üliõpilased sooritama TOEFL-eksami vähemalt 105-ni.

Kraadi nõuded

Kommunikatsiooniressursside taustal töötava tüüpilise magistriõppekava moodustab 46-53 ainepunkti ning see eeldab vähemalt neli semestrit ja üks suvi. Üliõpilased, kellel on bakalaureuse peamised õppejõud, välja arvatud kommunikatsioonivähised, vajavad täiendavat kursuste tööd Viimase semestri jooksul peavad kõik õpilased läbima põhjalikku eksamit või lõpetama magistritöö. ASHA standardite täitmiseks peavad kõik üliõpilased võtma või näitama, et nad on võtnud kursuse matemaatikat, teadust, sotsiaalteadusi, põhilisi inimeste kommunikatsiooniprotsesse ja kõne- / keelehäireid. Kui üliõpilane ei ole ühtegi neist kursustest bakalaureuseõppeks võtnud ja peab neid omandama kraadiõppe programmi osana, võib see lisada õpilase programmi pikkusele.

Üliõpilane peab lõpetama minimaalse GPA-ga 3,0. Õpilased, kellel akadeemiline GPA on esimese semestri lõpus õppeaastal vähem kui 2,6, või akadeemiline või kliiniline GPA, mis on esimese õppeaasta lõpus alla 3,0, võidakse paluda programmist lahkuda.

Rahaline toetus

Kõik taotlejad loetakse osakondade lõpetajatele stipendiumi ja assistendi ajal vastuvõtu protsessi.

Rajatised

CSD akadeemiline osakond ja Gebbie kõne-keele kuulamise kliinik asub Lõuna-Campus 621 Skytop Roadis.

Krediidi ülekandmine

Üliõpilased võivad taotleda 12 ülikooli teisele ülikoolile üle kandmist ülikooli magistriprogrammi.

Osalise tööajaga uuring

Osalise tööajaga õpe ei ole saadaval Master of Science programmis.

Viimati uuendatud juuni 2018

Teave kooli kohta

Syracuse University is a private research university of extraordinary academics, distinctive offerings, and an undeniable spirit. With a gorgeous campus in the heart of New York State, a global footpr ... Loe edasi

Syracuse University is a private research university of extraordinary academics, distinctive offerings, and an undeniable spirit. With a gorgeous campus in the heart of New York State, a global footprint, and nearly 150 years of history, our university is made for those who want a quintessential college experience. Proudly selective, we take a chance on people who dream big. This is where you come to cheer, to grow, to become the person you want to be. Näita vähem