MS keemia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MS programm pakub lõputööde ja lõputööde lugusid, et valmistada inimesi ette eripäraseks karjääriks või ametialaseks tegevuseks. Kõik õpilased osalevad põhikursustel ja põhjalikel eksamitel analüütilise, anorgaanilise, orgaanilise ja füüsikalise keemia alal.

Kursuste töö

Kursusteks peab olema vähemalt viis lõpetaja tasemel kursust; vähemalt neli kursust peavad olema põhikursused; vähemalt kolm peab keemiaosakond pakkuma. Vähemalt kaks kraadiõppe tasemekursust tuleb läbi viia väljaspool õpilase aladistsipliini ja veel vähemalt kahes teises erialas.

Ulatuslikud eksamid

MS kraadi kandidaadid peavad läbima neli põhjalikku eksamit analüütilise, anorgaanilise, orgaanilise ja füüsikalise keemia alal. Neid eksameid pakutakse (mitme päeva jooksul) sügisel, kevadel ja suvel; teated postitatakse osakonna teadetetahvlitele. Pärast ettevalmistamist (tavaliselt pärast vastava kraadiõppe läbimist) peaks üliõpilane märkima oma kavatsuse teha määratud aja jooksul kaks või kõik neli eksamit. Õpilase võib eksamist vabastada, kui ta on viimase aasta jooksul lõpule jõudnud seotud kursustel hästi hakkama saanud. Üliõpilane, kes ei suuda ühte või mitut üldeksamit sooritada, võib eksamit järgmis (t) el korrata. Kui õpilane teist korda ebaõnnestub, pole edasine eksami tegemise võimalus lubatud.

Keemiaosakond - Columbia kunstide ja teaduste kolledž GW Arts & Sciences teemal Vimeo.

Lõputöö valik

Õpilased, kes valivad lõputöö MS valiku, peavad võtma 30 krediiditundi tunnustatud kursusi, sealhulgas Chem 6998-99 (Thesis Research).

Umbes ühe tunni pikkune tudengi lõputöö uurimistööl põhinev seminar antakse vahetult (paar kuud) enne lõputöö kaitsmist. Iga tudengiseminari teadaandega tuleks koostada kokkuvõte (umbes 50 sõna).

Enne lõputöö lõpliku kavandi tüpiseerimist tuleb see esitada osakonna liikmesriikide lõputööde revisjonikomisjonile. See komitee hindab lõplikku eelnõud, et tagada selle järgimine liikmesriigi kraadi jaoks sobivatele standarditele.

Kestus: 4 semestrit

Mitteteemaline variant

Õpilased, kes otsustavad võtta lõputöö MS variant peavad võtma 36 krediidi tundi heakskiidetud kursusi, sealhulgas Chem 6395 (teadusuuringud). Chem 6395 hõlmab osakonna töötajate poolt heaks kiidetud teema ülevaadet, kirjalikku aruannet ja seminari ettekannet. Õpilased, kes registreerivad kursuse Chem 6395, peaksid planeerimise kohta lisateabe saamiseks võtma semestri alguses ühendust osakonna lõpetanute nõustajaga.

Programmi võib lisada keemiaosakonna nõusolekul kuni 9 ainepunkti teistes osakondades, mis on seotud õpilase huvivaldkonnaga (nt kohtuekspertiis). Õpilased, kes töötavad või hakkavad tööle teaduse ja tehnoloogiapoliitika programmidega tegelevates organisatsioonides, võivad valida valitud kursuste hulgast, mida pakuvad infosüsteemide ja tehnoloogia juhtimine, politoloogia, avalik poliitika ja avalik haldus ning Elliotti rahvusvaheliste suhete kool.

Kestus: 3 semestrit

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem