MS keskkonna- ja rohelise keemia alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MS Environmental Chemistry

Üldsuse teadlikkuse suurendamine keskkonnaseisundi, keemiatoodete ohutuse ja uute kemikaalide regulatiivsete poliitikate kohta suurendab nõudlust juhtide järele, kes on võimelised mõistma keskkonnaprobleemide aluseks olevat teadust ja töötama välja uuenduslikke lahendusi.

Keskkonna- ja rohelise keemia magistrant koolitab järgmise põlvkonna eksperte interdistsiplinaarse õppekavaga, mis soodustab keskkonnaseisundi hindamise ja rohelisemate tehnoloogiate kujundamise oskust. See ainulaadne 30 krediidi tunnine programm rõhutab nii keskkonnakeemiat kui ka rohelist keemiat, uute kemikaalide kavandamist ja minimaalse keskkonnamõjuga keemilisi protsesse.

DC-s Washingtoni südames asuv programm kasutab ära lähedust valitsusasutustele ja osakondadele, aga ka teistele DC-piirkonna instituutidele, erapraksistele ja valitsusvälistele organisatsioonidele.

Õpitulemused ja eesmärgid

Programmis kavandatud õpitulemused on õpilastele:

  • Saavutada keskkonna / rohelise keemia ja sellega seotud sotsiaalteaduste alal tehniliste võimete ja teadmiste tase oma eriala professionaalidena töötamiseks;
  • Saate kogemusi teadusuuringute läbiviimisel, kasutades tehnilisi ja probleemide lahendamise oskusi, et oma valdkonda panustada nurgakiviprojekti vormis;
  • Omandada kutsestandarditele vastavad suhtlemis- ja esinemisoskused;
  • Olge hea positsiooniga töökoha saamiseks või haridustee jätkamiseks keemia, jätkusuutlikkuse või sellega seotud valdkonna doktorikraadi saamiseks.

Keemiaosakond - Columbia kunstide ja teaduste kolledž GW Arts & Sciences teemal Vimeo.

Sisseastujale

Programmi vastuvõtmist koordineerib programmidirektor koos keemiaosakonna kraadiõppe direktoriga. Kõik kandidaadid peavad esitama GRE hinded ja omama bakalaureusekraadi loodusteaduste või tehnika alal, mis sisaldab tausta keemia põhivaldkondades, mille GPA on 3,0 või suurem.

Kandidaadid peavad olema vähemalt täitnud:

  • Üldkeemia 2 semestrit
  • Orgaanilise või anorgaanilise keemia 2 semestrit
  • 1 semester kvantitatiivset ja / või instrumentaalset analüüsi (soovitatav)

Kursuste vajadusi saab täita ka registreerumisega GW kursustele, mis on valitud programmi direktoriga konsulteerides. Lisaks võib programmidirektor oma äranägemisel kursuse nõuetest loobuda.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem