MS konflikti analüüs

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Konflikti analüüsis osalev liikmesriik

Autorite võõrandamine

Lõpetajad meie magistriõppe programmi konfliktide analüüs ja lahendamine, kes otsustavad jätkata õpinguid ja võetakse vastu meie Ph.D. Programmi Konfliktide Analüüs ja Resolutsioon võib edastada kuni 15 krediidi tundi Ph.D. mis vähendab doktoriõppe ainepunktide koguarvu.

Programmi vormingud

MS programmi pakutakse nii elu- kui kaugõppe vormingus. Need paindlikud vormingud võimaldavad keskkoolil töötavaid täiskasvanuid ja neid, kes ei saa osaleda ülikoolilinnakuprogrammis, uurima konfliktide lahendamist loominguliselt, rangelt ja struktureeritult.

Õpilased võivad osaleda täiskoormusega või osalise tööajaga, võttes kuuendat kuni üheksa krediidi tundi trimesri kohta. Täiskohaga õpilased saavad 15 kuu jooksul eeldatavasti programmi lõpetada. Osalise tööajaga õpilased lõpetavad programmi kahe aasta jooksul. Suveüritus on kohustuslik.

Online klasside õpilased on kohustatud osalema 2 elamispinda (RI) akadeemilisel aastal. Iga RI on 5 päeva. Praegu toimub RI veebruaris ja oktoobris. Külastage elamute instituudi praeguse teabe saamiseks.

Magistriõppuritele pakutakse NSU arvutikontosid, sealhulgas e-posti ja lõuendit, kuid nad peavad hankima oma Interneti-teenuse pakkujad, kasutama oma arvutisüsteeme ja omama kasutatavat veebikaamerat. Veebiõpilased kasutavad veebi, et pääseda juurde kursuste materjalidele, teadaannetele, e-posti aadressile, kaugraamatukogu teenustele, tellitavate raamatukogude andmebaasidele ja muule teabele ning suhelda õppejõudude ja kaasõpilastega. Online-interaktiivsed õppemeetodid põhinevad lõuendi kasutamisel kursuste haldamise süsteemina. Veebitegevused hõlbustavad sagedast üliõpilaste-õppejõudude ja üliõpilaste-õpilaste suhtlemist. Neid toetavad keermestatud vestluslauad, tahvlid, jututoad, e-post ja multimeediumesitlused. Lisaks võimaldab lõuend õpilastel esitada võrgus multimeediumvormingus tööülesandeid ja saada võrgus samas vormis oma õppejõudude arvustusi tööülesannete kohta.

Õppekava

Magistriõppe üliõpilased peavad täitma vähemalt 36 ainepunkti; edukalt sooritama praktilist õpet ja põhjalikku eksamit või vabatahtlikku doktoritööd, mis vastavad kraadile. Õpilased peavad ka lõpetama kraadiõppe 3,0 GPA. Mõnel kursusel on erilised eeltingimused, mida õpilased peavad vastama; neid tuleks kontrollida vastavuse tagamiseks. Kui üliõpilane otsustab, võivad nad valida magistritöö.

Vastuvõtutingimused

CAHSS aktsepteerib magistri- ja magistriõppeprogrammide taotlusi igast isikust, kes valdab või on protsessi lõpetanud regionaalse akrediteeritud ülikooli bakalaureusekraadi. Master's ja Graduate Certificate taotlejad peaksid olema vähemalt GPA 3,0 oma bakalaureuse programmi. Enne kraadiõppe alustamist peavad taotlejad täitma kõik bakalaureusekraadi nõuded.

Kriteeriumid MS ja Graduate Certificate'i programmide vastuvõtmiseks konflikti analüüsis

Tähtajad

Fall (august) Taotlemise tähtaeg - 15. juuli

Talv (jaanuar) Taotlemise tähtaeg - 1. detsember

Suvi (mai) Taotlemise tähtaeg - 1. aprill

Siin on mõned põhjused, miks õpilased valisid NSU.

  1. Väikeste klasside suurused annavad teile üks-ühele juurdepääsu professoritele.
  2. Elav ülikoolilinnaku elu hõlmab NCAA kergejõustiku, sotsiaal-ja kutseorganisatsioonid, kultuuriüritused ja tervis ja fitness.
  3. Riiklike ülikoolide seas on 2018. aasta parimad rahvusvahelised ülikoolid.
  4. Prestiižsed kõrgharidusprogrammid meditsiinis, õigus, psühholoogia, äri, haridus, farmaatsia, hambaravi ja palju muud.
  5. Erinevates õpilaste hulgas on 1200 rahvusvahelist tudengit 116 riigist viiest kontinendist.
  6. Kõige kaasaegsed rajatised hõlmavad viimast klassiruumi tehnoloogiat, arenenud laboratooriume ja parimaid uurimisraamatukogusid.
  7. Paljud NSU lõpetajad jätkavad magistri-, doktori- või kutsekraadide teenimist NSU-s või teistes ülikoolides. Ülikooli üliõpilased osalevad NSU teadustöös sellistes valdkondades nagu meditsiin, okeanograafia, vähk, psühholoogia, hambaarst ja autism.
  8. Õpilased loovad suhteid, osaledes paljudes ühiskondlikes üritustes, millest paljud pidasid NSU ülikoolilinnakus. Meie ilus peamine ülikoolilinnak on vaid mõne minuti kaugusel Fort Lauderdale'i rannast, South Beach'ist, Las Olase ööelust ja Everglades'ist.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... Loe edasi

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. Näita vähem
Fort Lauderdale