MS masinaehituses

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Tänapäeva konkurentsivõimelisel turul omandage edusamm, arendades oma analüütilisi ja strateegilisi oskusi ning õppides neid rakendama valdkondades, mis kasvavad meie piirkonnas ja kogu maailmas.

Clarksoni mehaanikakõrgkoolide programmi eesmärk on laiendada oma arusaamist tahkete mehhanismide, termiliselt vedelate süsteemide, materjalide ja energiasüsteemide mõistmisest ja rakendamisest ning edendada oma karjäärivõimalusi elektrisüsteemides, tekkivate energiatehnoloogiate ja tootearenduse arengus. Üliõpilasena soovitame teil kaaluda MBA valikaineid ja mitte-tehnilisi kursusi, et integreerida ärioskused, mis täiendavad teie tehnilisi teadmisi.

Pakume magistrikraadi mehaanika alal nii pealinna piirkonna ülikoolilinnas kui ka Potsdamis, NY pealinna regiooni kursused toimuvad õhtul, samal ajal kui kursused Potsdamis toimuvad tavaliselt päeva jooksul.

engineer, engineering, mechanical

Õppekava

MS masinaehituses, ülikoolilinnak

Masinaehitus masinaehitusprogrammides koosneb vähemalt 30 krediiditunnist. Õpilased läbivad Potsdamis baseeruva MS-i programmi ühe kuni viie aasta jooksul.

Järgmisest huvitatud õpilased peaksid uurima meie peamist ülikoolilinnakut:

 • Uurimisvõimalused
 • Uurimis- / õpetamisassistendid
 • Kohapealsed laborid
 • Teaduskonna mentorprogrammid
 • Täisstipendiumid

Kraadi nõuded:

 • Vähemalt 30 krediidi tundi kraadiõppe kursuste, sealhulgas vähemalt 20 krediidi tundi kursuse ja seminari tööd.
 • Uurimistöö või töökogemuse ühe komponendi rahuldav lõpuleviimine.
 • Kirjalik väitekiri, mis põhineb iseseisval uurimistööl.
 • Põhjalik uurimine.
 • Sobiv, professionaalselt orienteeritud eriprojekt.

Need üliõpilased, kes pole täielikult valmis jätkama inseneriõppes töötamist, võivad nõuda täiendavate kursuste vastuvõtmist, mille lõpetamist ei anta.

MS masinaehituses, pealinna piirkonna ülikoolilinnakus

Magister masinaehituse programmi pealinnas Region Campus koosneb vähemalt 30 krediidi tundi. Õpilased lõpetavad tavaliselt MSi pealinna piirkonna ülikoolilinnakus poolteist kuni kaks aastat täistööajaga või kahe ja poole kuni kolme aasta jooksul osalise tööajaga.

Clarksoni ülikooli pealinna piirkonna ülikoolilinnak (CRC), Schenectady, NY on Clarksoni ülikooli satelliidilinnak. CRC pakub tööd töötavale inseneriprofessionaalile, pakkudes:

 • Õhtused kohapealsed kursused
 • Professionaalne seade
 • Silmapaistev teaduskond, kes on adjunktid ja spetsialistid kogu tööstuses
 • Merit Stipendiumid

Kraadinõuded (professionaalne) :

Õhtuste kursuste ja osalise ajaga õppega pakub meie pealinna piirkonna ülikoolilinnak pealinna piirkonnas ainukest inseneriprogrammi, mis on loodud töötavate spetsialistide vajaduste rahuldamiseks. Õpid ja suhtlete teiste spetsialistidega, kes soovivad oma teadmisi täiendada ja saada oma ala juhtideks. Kursuste töö sobib hästi ka hiljuti lõpetanutega, kes soovivad õppimisest kogenud spetsialistide kõrval kasu saada. Sellesse programmi vastuvõtmiseks pole GRE-d vaja.

Meie nõustajad teevad tihedat koostööd õpilastega, et mõista nende karjääri eesmärke ja töötada välja õppeplaanid, mis võimaldavad neil edasi liikuda. Iga tudengiprogramm sisaldab vähemalt 10 kraadiõpet ja masinaehituse eriala lõpetamise projekti (kokku 30 ainepunkti).

"Abstraktsemad probleemilahendusprotsessid on teinud minust parema inseneri. Probleemide loogiline läbimõtlemine ja mõtete ratsionaalne rakendamine annab mulle rohkem enesekindlust, kui teete kindlaks igapäevase tööga silmitsi seisvate raskuste tee."

Alicia Stanton '19, MS mehaanilises ehituses, ravimite tooteinsener, Regeneron Pharmaceuticals

Vastuvõtutingimused

Eeltingimused

Õpilastel peab olema tehnikateaduste või samaväärsete erialade BS. Muude erialade üliõpilaste taotlusi käsitletakse igal konkreetsel juhul eraldi. Õpilastelt, kes ei ole täielikult valmis mehaanikainseneri lõputööks, võidakse nõuda täiendavate kursuste läbimist, mille jaoks lõputunnistust ei anta.

Täielik rakendusfail koosneb järgmistest elementidest:

 • Avalduse vorm.
 • Resümee ja eesmärgi kinnitus.
 • Soovituskirjad - vaja on kolme tähte.
 • Ametlikud ärakirjad.
 • Testi tulemused - GRE * ja TOEFL / IELTS (vajaduse korral).
 • * GRE-st loobutakse Clarksoni lõpetanute puhul. GRE-i hindeid ei pruugi vaja minna ka töökogemuse, kraadiõppe või muude praktiliste / rakenduslike oskuste taotlejate jaoks. GRE programmi ei pea taotlema pealinna piirkonna ülikoolilinnaku programmi.

Soovi korral võib esitada lisateavet; see võib hõlmata mis tahes muud teavet, mis võib aidata teie taotlust hinnata.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At Clarkson, innovation is impact. Students who choose Clarkson for graduate and professional programs come here with a purpose: to advance knowledge, to explore ideas that propel society, and to buil ... Loe edasi

At Clarkson, innovation is impact. Students who choose Clarkson for graduate and professional programs come here with a purpose: to advance knowledge, to explore ideas that propel society, and to build meaningful careers. Näita vähem
Potsdam , Schenectady , Beacon + 2 Rohkem Vähem