MS psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Lehigh University Psychology Department

Lehigh University psühholoogiaosakond on teadusmahukas osakond, kus kraadiõppurid ja õppejõud teevad koostööd kolmes valdkonnas: kognitiivne, arengu- ja sotsiaalpsühholoogia. Paljud lõpetanud meie MS programmi jätkavad suurepärast doktorikraadi. ja Psy.D. programme.

Lõpetage magistrikraad psühholoogias - erialadega kognitiivses, arengu- ja sotsiaalpsühholoogias. Graafikaprogramm psühholoogias Lehigh University on valikuline, teadusmahukas programm, mis keskendub kognitiivsele, arengu- ja sotsiaalpsühholoogiale - meie õppejõud ja üliõpilased töötavad sageli nende piirkondade ristumiskohas.

Osakond võtab vastu peamiselt doktorikraadi. üliõpilased, kes saavad magistrikraadi doktorikraadina töötamise protsessis. Kuid igal aastal võidakse mõni madal kvalifikatsioon omandada ka magistrikraad. Ph.D. ja MS-i üliõpilased määratlevad spetsialiseerumise valdkonna oma teadustöö kogemuste ja kraadiõppe seminaride valiku kaudu.

Lehigh University psühholoogiaosakond on teadusmahukas osakond, kus kraadiõppurid ja õppejõud teevad koostööd kolmes valdkonnas: kognitiivne, arengu- ja sotsiaalpsühholoogia. Lisaks teeme sageli tihedat koostööd teiste osakondade, programmide ja kolledžite teadlastega, sealhulgas tervise-, meditsiini- ja ühiskonnaprogrammiga, kognitiivse teaduse programmiga, samuti ettevõtlus- ja hariduskolledžitega. Paljud laborid teevad koostööd ka teiste asutuste teadlastega.

Kraadiõppe programmi olulisemad punktid

Väike on ilus. Programm on tahtlikult väike, tagades õppejõudude ja üliõpilaste vahelise soodsa suhte, tiheda õppejõudude ja üliõpilaste koostöö ning sümpaatse õhkkonna. Plaanime laieneda praeguselt 17 õppurilt umbes 20 õpilasele täisvõimsusel.

Moodsad rajatised. Hästi varustatud psühholoogilised laborid pakuvad uurimistööks suurepäraseid võimalusi. Osakonnas on piisavalt teadusuuringuid kõigis kolmes spetsialiseerumisvaldkonnas. Lehigh'il on keerukas võrgusüsteem ja suurepärane on-line raamatukogu ning teave. Osakonnal on ka oma arvutiseadmed, mis pakuvad statistilist, eksperimentaalset ja üldotstarbelist tarkvara.

Helde rahaline toetus. Tavalise täistööajaga staatusega õppuritele antakse tavaliselt täielik õppemaksuvabadus ja iga-aastane 9-kuuline stipendium (21 630 dollarit aastateks 2019-2020). Toetus võib toimuda õpetamise, teadustöö või abiturientide või stipendiumi vormis (viimane võib mõnikord olla heldema stipendiumi vormis). Täiendav tugi on tavaliselt saadaval suvel. Toetuspaketi hindamisel pidage meeles, et elukallidus on siin palju madalam kui suuremates linnades.

Idülliline asukoht. Lehighi pargisarnane ülikoolilinnak Pennsylvania ajaloolises Petlemmas on tugevalt metsaga kaetud endine arboreetum, millel on luuderohi kaetud viktoriaaniaegsed kivihooned. Pennsylvania suuruselt kolmandas suurlinna piirkonnas (rahvaarv 630 000) asuv Lehigh 'org ühendab endas linna- ja maaelu eelised. See on lühikese autosõidu kaugusel New Yorgis, Philadelphias, Pocono mägedes ja New Jersey kaldal.

Magistriprogrammi nõuded

MS kraad antakse peamiselt üliõpilastele, kes töötavad doktorikraadi omandamise nimel. Kuid ka kõrge kvalifikatsiooniga õpilasi võidakse vastu võtta ka magistrikraadile.

Kursuste õpe: Miinimumkursuste hulka kuulub: kaks põhikursust, mis hõlmavad kognitiivset psühholoogiat, arengupsühholoogiat või sotsiaalset tunnetust; kaks statistika ja uurimismetoodika kursust; erialase arengu seminar; ja kaks valikainet, mille on heaks kiitnud nõustaja.

Teadusuuringud: Kõik õpilased tegelevad teadusuuringutega kogu oma programmis viibimise ajal. Formaalsed nõuded hõlmavad esimese aasta projekti, mis tavaliselt loob aluse magistritööks.

Spetsialiseerumise valdkonnad

Osakonna peamised spetsialiseerumisvaldkonnad on:

Tunnetus ja keel: ulatuslik koolitus kognitiivse psühholoogia ja kognitiivse neuroteaduse alal; eriteadmised kognitiivse kontrolli ja tähelepanu, juhtimisprotsesside, mälu, teadmiste esindatuse, keele, põhjuslike põhjuste ja kategoriseerimise osas.

Sotsiaalne ja kognitiivne areng: uurimistöö hõlmab paljusid keskseid arenguteemasid, sealhulgas kognitiivne, metakognitiivne ja tajutav areng; keele, narratiivi ja kirjaoskuse arendamine; sümboolne ja mängib arengut; kiindumus, sotsiaal-emotsionaalne ja kõlbeline areng; soo ja identiteedi areng; sotsiaal-suhteline ja sotsiaal-kultuuriline areng ning elukestev areng.

Sotsiaalne tunnetus ja isiksus: uuritakse, kuidas situatsioonilised mõjud, individuaalsed erinevused ja infotöötlusmehhanismid ühendavad, et luua sotsiaalne tunnetus ja käitumine. Praeguste rõhuasetuste hulka kuuluvad teadlikud ja alateadlikud mõjud sotsiaalsetele otsustele, sotsiaalne mõju, eelarvamused ja stereotüübid, eesmärgid, motivatsioon ja eneseregulatsioon ning vananemise ja tervisliku seisundiga seotud sotsiaalsed-kognitiivsed muutused, sealhulgas toimetulek ja depressioon.

Sisenemise nõuded

Sissepääs avatud: sügis / kevad

Kandideerimise läbivaatamise tähtaeg: 1. jaanuar

Kontaktinfo

Lõpetanud direktor Almut Hupbach
E-post: alh309@lehigh.edu
Telefoninumber: 610-758-6762

Vastuvõtutingimused

  • 2 soovituskirjad
  • GRE testi tulemused on vajalikud

Rahvusvahelised kandidaadid

Rahvusvahelised taotlejad peavad tõendama inglise keele oskust, mis on võrdne kraadiõppe üliõpilaste omaga. Kõik rahvusvahelised kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad sooritama TOEFLi testi ja esitama hinded.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Loe edasi

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Näita vähem