MS rahvusvahelises ja arengumajanduses

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

Magistriõpe Rahvusvahelises Ja Arengu Majanduses on kaheaastane programm, kus õpilased võtavad kolm kuni neli klassi iga semestri jooksul, kaasa arvatud ülemere valdkonna uurimisprojekt suvel. Õpilased, kes soovivad osalise tööajaga töötada, saavad programmi lõpule viia, võttes kolm semestrit kaks klassi, viies läbi suveväliuuringud programmi teise ja kolmanda aasta jooksul.

Programmi õpitulemused

 • Mõista kaasaegse mikro- ja makromajandusliku teooria rakendamist majandusarengu, kaubanduse ja finantseerimise põhiprobleemide suhtes, sealhulgas turutõrgete analüüsi, vaesuslõksude, stiimulite struktuuri, mängude teooria kasutamist, et modelleerida institutsionaalset käitumist ja avatud majanduse mudeleid kaubanduse, rände, välismaiste otseinvesteeringute, finantsturgude ja vahetuskursi kindlaksmääramisega.
 • Töötatakse välja ja viiakse läbi välitööpõhine uurimisprojekt, mis hõlmab esialgse uurimisküsimuse kujunemist, tõhusa metoodika kavandamist, valdkonnaprotokolli / uuringuartiklite väljatöötamist ja andmete kogumist arenevas või üleminekuriigis.
 • Viia läbi rahvusvaheline või arengumajanduse probleemide esialgne kvantitatiivne empiiriline analüüs. Konkreetselt peaksid õpilased olema võimelised väljendama majandusteooriat vaadeldava mudeli mõttes; määrata empiirilise mudeli asjakohane hindamismeetod; kasuta sellist hinnangut läbi viima statistilist tarkvara ja tõlgendab tulemusi mõistlikult.
 • Teovõtukohaselt edastada teadustöö nii kirjalikult kui ka suuliselt, sealhulgas professionaalse kirjanduse ülevaate koostamine, teoreetiliste ja empiiriliste mudelite selge esitamine, ökonomeetriline analüüs ning uuringu peamised järeldused ja seosed rahvusvahelise ja / või majandusarengu teooria ja poliitikaga .

Uuringuteemad

 • Arenguprojektide mõjude ökonomeetriline hindamine
 • Globaliseerumise, rahvusvahelise integratsiooni ja kaubanduse mõjud
 • Arengumaade makromajandus
 • Põllumajanduse majanduse ja kaubaturgude arengumaades
 • Mikrokrediit ja mikrokindlustus
 • Käitumuslik majandus ja sõjad ja vägivald
 • Tervishoiu ja keskkonnapoliitika arengumaades
 • Vaesuse ja nälja põhjused
 • Naised ja areng
 • Rahvusvaheline rahandus ja valuuta stabiliseerimine
 • Rahvusvahelised tööturgud ja ränne

Õppekava

FONDIDE NÕUDED

Sihtasutuse nõuded kujutavad endast kolme teadmistebaasi, mida kõik kraadiõppurid peavad omandama enne põhikursustel osalemist. Nõuded loobutakse, kui need on täidetud varasemate õpingute või töökogemusega. Lisaks eeldatakse, et üliõpilastel on pädevus standardsete arvutustabeli rakendustes.

 • Majandusteooria - majandusteooria alused bakalaureuse tasemel, sealhulgas vahepealne mikroökonoomika ja vaheprognoos makromajandus. *
 • Matemaatika - Põhimõtteliselt arusaamine kolledži arvutustest ja võime rakendada arvutusmeetodeid ja põhilisi lineaaralgebra majandusmudelitele.
 • Statistika - põhiteadmised statistika kohta, sealhulgas juhuslikud muutujad, tõenäosusjaotused, usaldusvahemikud ja hüpoteeside testimine.

* Mitteökonoomika peamised äriühingud, kes ei ole võtnud vahepealset mikroökonoomikat, vahepealset makroökonoomikat või majandusmeetodeid (matemaatika ja statistika rakendused majandusele), võtavad need klassid vastu IDECi programmi käivitamisel. Nende klasside õpilased, kes ei teeninud B-klassi või kõrgemat klassi, on tingimisi lubatud. Kui need nõuded on täidetud, eemaldatakse tingimuslik sissekanne ja sellised õpilased saavad programmi ka kahe aasta jooksul veel lõpule viia.

Overseas Field Study

Väliuuringut koordineeritakse teaduskonna nõustaja abiga. Väliuuringud toimuvad suvel USF õppetöö semestrite vahel. Väliuuringu käigus kogutud teadustööd võib rakendada kraadiõppe uurimisprojekti suunas. Kuigi osakond ja selle õppejõud on arendanud suhteid Filipiinide, India, El Salvadori ja Guatemala partnerülikoolidega, ei piirdu üliõpilastega nende partnerlussuhetega ning saab kindlaks teha ja korraldada internatuuri teistes riikides asuvates kohtades. Reisi stipendiumid on saadaval ülikoolist, et aidata katta suve internatuuri kulusid, kuid ei ole garanteeritud.

MAJANDUSE UURIMISPROJEKT JA SUURENDAMINE

Sellel seminaril õpivad ja arutlevad mitmed avaldatud empiirilised dokumendid rahvusvahelises ja arengumajanduses, mis on juhendiks oma empiirilise töö jaoks.

Suve algusprogramm

Summer Start programmi pakutakse unikaalselt mitteökonoomilistele, mitte matemaatikaõpilastele.

ÕPITAGE MORE

Proovide ajakava

2 aasta programm

Täistööajaga üliõpilane koos mittemajandusliku bakalaureusekraadiga

3-aastane programm

Osakoormusega üliõpilane majanduse bakalaureuse kraadiga
Osalise tööajaga üliõpilane koos mittemajandusliku bakalaureuse kraadiga
Viimati uuendatud Veebruar 2018

Teave kooli kohta

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Loe edasi

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Näita vähem
San Francisco , Buenavista , Oranž + 2 Rohkem Vähem